J. BIHLMAX.V Co., MIRKT A 56-57, GOLD.l. Mantels, Japonstoffm, Tapijten. BAIILMA'A' Co, MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstofien, Tapijten. EEREDIENST. 98 99 Custos. der Meer, penningm. secretaris. Ds L. T. Wachter, Ds J. W. Berkelbach v. d. Sprenkel, Gouda qaestor, secundus, Ds. A Wartena te Gouda. L. ten Bosch. A. Wartena. Predikanten. J. W. Berkelbach v. d. Sprenkel. j J. G. Deur. De Kina Gouda. Ds J. W. Berkelbach v. d. Sprenkel, praetor. Ds T. J. Jansen Schoonhoven, Sluipwijk, scriba. Ds. A. Wartena te Gouda, quaestor. Ds L. ten Bosch, bibliothecaris 1913- A. Dortland. I J. A. P. Montijn, T. C. van Vliet Dz. 1909. H. J. Nederhorst. P. W. Kamphuizen. N. F. Cambier van Nooten. 1909 N. van Krimpen. W. Kromhout. secretaris. M C. Hennequin. J. Gonda. C. van Veen Az. 1909. J H. van der Togt. Dr. F. H. G. van Iterson. Mr. D. J. v. Heusde. H. van Vlaardingen. I9I3- Mr. D. N. Brouwer. J. G. van der Laar. H. C. Edauw. G D. Heij J. F. F. J. Boon v. Ostade. De Nederlandsche Hervormde Gemeente te Gouda. Kerkvoogden. Orde van Aftreding. 1911. R. L. Martens, voorzitter. Zutphen. J. L. van Eijk. Commissie van Oppertoezicht. Orde van Aftreding. 1911. A. Goedewaagen. G. Prince. J van Reedt Dort land. H. Braat. P. Hooftman Jz. voorz. S. H. van der Kraats. De catalogus is verkrijgbaar aan de Librve. De Librve is geopend des Woensdags en des Zaterdags van 2—4 uur. Voor bet bezoek' op andere dagen melde men zich aan bij den custos. (Zeugstraat no. 6). Stedelijk Museum van Oudheden. Dr. F. H. G. van Iterson, I J. van der Meer, penningm. voorzitter. Dr. A. van IJsendijk. Dr. L A. Kesper, secret. H. van Assendelft. Het museum is gevestigd in het gebouw Arli-Legi. Dagelijks geopend van des morgens 10 tot des middags 4 uren, tegen 25 cents de persoon. De Catalogus is verkrijgbaar bij den concierge. I9I3- G. C. Kamp huizen. D. Hoogendijk. G. N. Kruisheer. C. G. Langeraar. H. J de Voogt. Nederlandsch Hervormde Kerk. Classicaal Bestuur van Gouda Ds. A Wartena te Gouda, praeses, secundus Ds. C. Verhagen, Gouderak. Ds. J. W. Berkelbach v. d. Sprenkel te Gouda, scriba, secundus Ds. L. ten Bosch, Gouda. Ds. L. ten Bosch te Gouda, assessor, secundus Ds. J. Hoek, Oudewater. Ds. L. Magendans, Lexmond. secundus Ds. E. D. G. van der Horst, Nieuwpoort. Ds. P. van Willenswaard te Krimpen a/d IJsel, secundus Ds. F. G. Berghauser Pont te Meerkerk. Ds. H. J de Groot, Leerdam, secundus. Vianen Ds. J. van der Spek, Schoonhoven, secundus Ds. B. C. Ver hagen. Everdingen. G. de Vor, ouderlVianen, secundus T. Kloek ouderling Leerbroek. H. A. Montijn, ouderling, Oudewater, secundus H. J. Post ouderling Heukelum. J. B. Zeebuit, ouderling, Schoonrewoerd, secundus Notabelen. Orde van Aftreding. 1911. Dr. A. v. IJsendijk, voorzitter. J. de Ven. A. v. Reedt Dort land. W. K.

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 51