'I BA11LMANA Co MARKT A 56 —57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Rijks Hoogere Burgerschool met vijf- BAIÏLMAO Co., MARKT A 56—57, GOUDA Mantels, Japonstoffen, Tapijten. io8 109 Avondschool voor Ambachtslieden. Leeraren. W. F. van Beek. C. J. C. Hoogendijk. I Ds. H. van Assendelft secret. Inspecteur. Dr. J. Campert te ’s-Gravenhage. Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. A. H. Teepe, voorzitter. A. L. de Blauw. Dr. A. xMontagne Iz Mr. F. H. Kranenburg. M. van Westrienen, leer aar in de Hoogd. taal en letterkunde. Dr. J. Geest, leeraar in de natuurkunde, D. van Duuren, leeraar in de gymnastiek. S. van Heyningen, tijd, leeraar in de Staatswetenschappen. K. Spoelstra, .eeraar in de wiskunde J. A. W. Baart, leeraar in de wis- en werktuigkunde en de cosmographie J. W. F van Meegeren, tijd, leeraar in het boekhouden. I. Kimmerer, tijd, leeraar in de Engelsche en de Duitsche taal. J. Huges, leeraar in de Ned taal en Geschiedenis. P. J. C. E. Douwes Dekker leeraar in de Fransche taal en letterkunde. W. A. Piets, leeraar in de wiskunde en rechtl. teekenen. M. S. Both, leeraar in het schoonschrij 1 en. H. A. Toen, amanuensis J. Toen, 2e amanuensis. J. Simonis, concierge. Dr. R. K. Boekmeijer, leeraar in de oude talen. Dr. J. W. Ie Grom, leeraar in de oude talen. A. Ketellapper, leeraar in het Hebreeuwsch. J. H. van den Bosch, leeraar in de Ned. taal en letterkunde. H. W. F. Bonte, leeraar in de Fransche taal. M. van Westrienen, leeraar in de Hoogduitsche taal. J. H. van der Voort, leeraar in de Engelsche taal. A. F. Cremer, leeraar in de aardrijkskunde. J. E. Edie, leeraar in de wiskunde. Dr. J. Geest, leeraar in de natuurkunde en de wis- en natuur kundige aardrijkskunde. Dr. F. W. Raabe, leeraar in de scheikunde en de natuurlijke historie. A. Langerhuizen van Uven, leeraar in de natuurlijke historie. H. A. Toen, amanuensis. J. P. Delchambre, concierge. B. E, Spijker Az., directeur. J. F. Goddijn, leeraar handteekenen, perspectief, stijl- en or namentleer en boetseeren. H. van Steel, leeraar hand- en lijnteekenen WFetter, leeraar hand- en lijnteekenen. B. E Spijker Az leeraar bouwkundig- envakteekenen, kennis van bouwstoffen, maken van begrootingen. C. J. P Spruit, leeraar bouwkundig en vakteekenen. J Doets, Zeeraar rechtlijnig teekenen. J. A W. Baart, leeraar werktuig- en wiskunde. J. Slop, leeraar Ned. taal en wiskunde. E. van Dantzig, leeraar idem G. N. Kruisheer, leeraar wiskunde. A. van Kersen, leeraar Ned taal rekenen en randschrift. E. A. Zwaaneveld, leeraar boekhouden. J. Lugthart, assistent hand- en lijnteekenen, schilderen. Th. Jansen, assistent hand- en vakteekenen. T. J. Lugthart, assistent voor het hand- en lijnteekenen. J van der Velden, assistent bouwkundig- en vakteekenen. jarigen cursus. Personeel. Dr. S. S. Hoogstra, directeur, leeraar in de geschiedenis H. W. F. Bonte, leeraar in de Fransche taal en letterkunde. A. Langerhuizen van Uven, leeraar in de natuur-, de plant en dierkunde. A. F. Cremer, leeraar tn de aardrijkskunde Dr. F. W. Raabe leeraar in de schei-,aard- en delfstof kunde. J. H. van der Voort, leeraar in de Eng. taal en letterkunde. J. H van den Bosch, leeraar in de Ned. taal en letterkunde. G. W. Brons Middel, leeraar in het handteekenen. Dr. J. Walch, leeraar in de Ned. taal en letterkunde.

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 56