i J. Gonda. I. BAHLMAO Co., MIRK! A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. LAGER ONDERWIJS. BAIILMANX Co., MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. J. J. A. Montijn. OPENBARE SCHOLEN. Gemeentelijke Handelseursus. 111 I IO van het gebouw. onderwijzer. C. M. van ’t Hof, onderws. en in vrouwelijke handwerken. W. Schriek, onderwijzeres. C. A. Brinkman, onaerwijs. en in vrouwelijke handwerken. A. H. Niermans, idem. E. NieuwveldVan Rijk, on derwijzeres in de vrouwel. handwerken. A. M. Emeis, J. Scheijgrond, Tweede Inspectie. de provinciën Zuid-Holland, Noord-Holland, Zeeland en Utrecht. van Dillen. C. A. van Berkel. Dr. A. Montagne Iz. L. W. C. G. van der Garden A W. Roes. Dr. S. S. Hoogstra. Mevr. C. M. v. ReedtDortland- van Veen. Beambten aan «leze school. H. A. Toen, amanuensis voor H. Wortman, concierge natuur- en werktuigkundehet gebouw. Inspecteur «Ier 2«le Inspectie. J. C. Fabius te’s Gravenhage (Koningin Emmastraat). District Gouda. de arrondisementen Gouda, Schoonhoven, Woerden en Alkemade. Districts-Sehoolopzieuer. D. Boswijk te Utrecht (Oude Gracht w. z. Vollerbrug). Arrondissement Gouda. Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Langeruigeweide, Moercapelle, Moordrecht, Oudewater, Papekop, Reeuwjjk, Stolwijk, Vlist, Waddingsveen, Zegwaard, Zevenhuizen, Zoetermeer. C. WSchinkel, onderws. en in vrouwel. handwerken School v. s.. l.o. Ao. 2. (Aieiiwehaven 131.) G. D. Heij, hoojd dcr school. A. Willers, M. den Oudsten, onderwijzer en in het teekenen. Arrondlssemeiits-schoolopziener. J. Postma. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. M. C. Hennequin, voorz. 1 Mevr. G. C. v. d. Heiden R. Moerkerk, seer. Mevr, de Wed. A. L. Grebe van der Borgh. Mej. P. J. Schelling. A. F. Cremer. A. H. Teepe. B. G. J. Evers. Dr. J. W. le Grom. De gewone Vergaderingen worden gehouden op den tweeden Woensdag van iedere maand in het Gebouw Arli-Legi. des avonds ten acht ure. Commissie tot wering van Schoolverzuim. J. W. Berkelbach van der j L. A. H. J. M. Quant. Sprenkel, voorzitter. j Mej. P. J. Schelling. Mej. J. C Hoogendijk, secret. I J. G. Kropman. J. J. Cramer. M. Gelijns. J. van de Putte. j J. Gonda. School v. g. I. o. Ao. 1. (Patersteeg.) J. Gonda, hoofd der school. L. C. J. de Groot, onderwijzer E. van Dantzig C. W. J. Natzijl H. C German P. de Vos G. van Spengen Dr. S. S. Hoogstra, directeur. P. M. Both, leeraar in het Nederlandsch M. S. Both, leeraar in het rekenen en handelsaardrijkskunde E. A. Zwaaneveld, leeraar in het boekhouden, het handelsre- kenen en -recht. L J. den Hartog, leeraar in het Fransch en de handelscorres- pondentie in die taal. Dr. S. S. Hoogstra, leeraar in het Hoogduitsch en de handels correspondent™ in die taal. W. den Hoed, leeraar in het Engelsch en de handelscorres- pondentie in die taal E. A. Zwaaneveld, leeraar in de stenogaphie en het machine- schrijven. C. J. de Ruwe, leeraar in het Duitsch en Fransch.

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 57