BAI1LMAO Co., MARKT A 56 —57, Gül DA. Mantels, Juponstoffeii, Tapijten. BAIILMAAN Co., MIR KT A 56—57, GULDA. Mantels, .Japonstoffen, Tapijten. II. BIJZONDERE SCHOLEN. H4 115 onderwijzeres. 5 G. van Eijk, onderwijzeres, I onderwijzeres. A. Vingerling, voorzitter. P. A. Lafeber, secretaris. C. Smits, Th. de Ruwe, Ant. Verzijl, D. Krulder, J. G. Sinnige. J. C. Eggink, onderwijzeres. C. A. Hombrink, J. T. de Gast, onderwijs op deze scholen omvat, behalve de vakken van het gewoon onderwijs: op de 4 scholen v. g. 1. 0. de gymnastiek, het teekenen en (Bewaarschool Gouwe 34.) Personeel der School. M. van der Heiden. i Cl. Putters. Personeel der School. J. v. d. Putte, hoofd, d. school. P. M. Both, onderwijzer. C. J. van de Putte, A. R. van de Putte, 1. School voor Chr. Nat. Onderwijs. (Lange Groenendaal 19). Commissie der School. H. A. Toen, voorzitter. C. van Wingerden P. Blazer, secretaris. P. Ooms. D. van Wolferen penningm. P. Franken. M. Baars. W. Borst. b. R. K. Jongensschool. (Spieringstraat.) J. G. Kropman, hoofd d. school. I W. P. J. Bertels, onderwijzer. J. de Jong, onderwijzer, j C. M. de Keijzer, G. Bouters, penningmeester C. A. B. Bantzinger. P. van der Pol. j L. A. H. J. M. Quant, secr. a. Meisjesschool en Bewaarschool voor Jongens en Meisjes, bestuurd door de Liefdezusters. Moederhuis te Oudenboscli. (Leerschool Westhaven 185.) A. A. Adegeest, hfd. d. sch. G. M.L. Peers, onderwijzeres. J. M. den Ronden, M. C. J. G. Dierick, M. M. Wolff, J. Löbker van Schaik, onderwijzer j Mej. G. Tibben, onderwijzeres. Mej. A. van Dort, vr. handw. M. Hoogerwaard, onderw. D. Slot, J. F. Bennink, onderwijzeres. j W. Mante, 3. Vereeniging tot oprichting en instandhouding van Vrije Scholen op Gereformeerden grondslag. G. Wientjes, penningm. P. D. Muylwijk. Schoollokaal (Keizerstraat 109.) Personeel der school. J. Pieterson Moens, h. d. sch. E A. Lotman, ie onderwijzer. H. Heistek, onderwijzer. 3. De R.K. Inrichting'van Liefdadigheid. (R.K. Bijzondere Scholen te Gouda). P. C. Th. Malingré, Deken, i voorzitter. J. P. G. Tack, pastoor, vice- voorzitter. L. Brouwer, A. M. Grebe, 3e Burgerschool voor Meisjes. (Turfmarkt 91.) M. L. J. Bender, hoofdd. school. C. C. W. van Amerom, onder wijzeres. Het - lager onderwijs. de nuttige' handwerken voor meisjesop de le Burgerschool voor meisjes dezelfde vakken en de beginselen der Fransche taal en der algemeene ge schiedenis; op de le Burgerschool voor jongens, dezelfde vakken als op de le Burgerschool voor meisjes, behalve nuttige handwerken, doch bovendien de beginselen der wiskunde; op de 2e Burgerschool voor meisjes, dezelfde vakken als op de le Burgerschool voor meisjes, doch daarenboven de beginselen der Duitsche en der Engelsche taal en der fraaie handwerken en op de 2e Burgerschool voor jongens, dezelfde vakken als op de le Burgerschool voor jongens en daarenboven de beginselen der Duitsche en derEngelsche taal. Onderwijzer in het Teekenen. J. F. Goddijn. Onderwijzers in de Gymnastiek. H. Ouderkerk. D. van Duuren. Herhaiings-school voor Jongens. J. Scheijgrond, hfd. d. school. P. de Vos, onderwijzer. M. G. Emeis, onderwijzer. C. van Essen, Ilerhaiings-school voor Meisjes. G. D. Heij, hoofd d. school. I M. Cohen, onderwijzeres in G. van Groos, onderwijzeres. het koken. G. P. Lafeber, Cursus voor Volwassenen. M. den Oudsten, ie onderw. A. Willers, 2e onderwijzer.

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 59