Alplialietisclie Lijst fler Straten bii Hofjes, met vermelding der Wijken. 4* 7 Dubbelebuurt WIJK. 1 G I Florisweg (Graaf) Fluweelensingel Cappenersteeg. Catsweg (Ridder van) Crabethstraat Derde Kade Doelesteeg Drapiersteeg R L O Eersle Kade Einde Jaagpad Elzenmarkt, Erasmusstraat Galgeveld Geertje den Bultsteeg Geuzenstraat Glazenkast Goejanverwellendijk Goudkade Gouwe Graaf Florisw'eg Groenendaal Groeneweg Haagsche poortje Hanenpraai. Heerenstraat Heijdenstraat (Jan van der) Hoefsteeg Hooge Schielandsche Zeedijk Hooge Scbielandsche Zeedijk Hoogstraat Houtensteeg Houtmansgracht Houtmansplantsoen S R Jaagpad Jaapjes erf Jan van der Heijdenstraat Jan Kottensteeg Jan Philipsweg Jeruzalemstraat Jonkershofje Waaierstraat Nleuwehaven Nieuwsteeg Nobelstraat Nonnenwater Lombardsteeg Lombardsche watertje Loolerspoortje Onder de Boompjes Oosthaven Oranjehofjo Oude Walletje H N E O O Aaltje Baksteeg Achter de Kerk Achter de Vischmarkt Adriaanshofje Adrlaan de Vrijestraat Agnita Watertje G R en S Q WIJK. B P B O K H I B D K N P 0 M P WIJK. c A 1 K R G T R Q F K P R E N N O K N I B 0 D ss 0 K A I O B B T P I. R T H P E R P R F P T A O M L C H L R S T C S I L 0 A C en N R en S M M K R O Q N P B Baanstraat Bergen Uzendoornpark (Van) Beverninghlaan (van) Blauwstraat Bleekerskade Bleekerssingel Bockenbergstraat Boelekade Bogen Bolwerk Boomgaardstraat Boschweg Botermarkt Bothstraat (P. C.) Breedstraat Broekweg Buurtje Kanaaldijk Karnemelksloot Kattensingel Kees Faesens Rolwagensteeg Keizerstraat Kerkhoflaan Ketelstraat Kleiweg Kleiwegsteeg Klooster (Nieuwe Haven) Klooster (Raam) Kom'unsteeg Korte Dwarsstraat Korte Groenendaal Korte Noodgodsteeg Korte Raam Korte Tiendeweg. Krugerlaan Kruidenierssteeg Kuiperstraat Paradijs. Peperstraat Persgnstraat Petroleumbuurt Piersonweg. Portemonnaie Prins Hendrikstraat Punt Markt Mathilda’s hofje Messemakerssteeg. Minderbroederssteeg Molenwerf Moordsche Tiendeweg Moordsche Verlaat Muilepoort Raam Regenboog Regentesseplantsoen Ridder van Catsweg Robaarsteeg Lange Dwarsstraat Lange Groenendaal Lange Noodgodsteeg Lange Tiendeweg Lange Willemsteeg Lauriersbuurt Lazaruskade Lazarussteeg Lemdulsteeg Lethmaetstraat. WIJK. Q o R M P F O L Q Q H P R P R O P RR P A S N T P

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 5