BAIILMANN Co., MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japoustoffen, Tapijten. BA1II.HANX Co., MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japoustoffen, Tapijten. RECHTSWEZEN. 118 119 Hoffman Heel- en Verloskundige. M. Spruijt. Tandarts. J. J. Cramer. Veearts. H Ripping. xivviuaiugci, Ü1KÜI1 VVVCHÏ Woensdag dier maanden.) Kant on recht er. Mr M. M Schim Mr. J. Klein. Mr. D N. Brouwer Mr M M. Schim v E. Overbosch. W. C. van de Stolpe J. C. Hartman. E. Grendel. F. A. Dee Jr. B. J. H. Boers. Plaatsvervangers. G. L. Brouwer, d. Loeff. Apothekers. I P Weijer. A. H. Teepe C Luger. A Latenstein J. J. A. Montijn. N. F. Cambier van Nooten d Loeff. Mr F. H. Kranenburg. Notarissen. Dr. A. Montagne Izn. Dr. J. G. Rups. P. Beijers. Voogdijraad. (Rotterdam II). Mr. G. H Hintzen, Rotterdam, Voorzitter. Mr. H. M. A. Schadee, Rotterdam, Wijnhaven 11, Secretaris J. H. Teeling, Agent voor Gouda. Advocaten en Procureurs. Dr. A. C. A. (Homoeop.) Gemeenten. Gouda, Hekendorp. Langeruigeweide, Reeuwijk, Waddingsveen, Moordrecht, Gouderak, Moercapelle, Bleiswijk, Zevenhuizen en Nieuwerkerk a/d IJsel. Bureau van Consultatie te ’s-Gravenhage in het Gebouw van den Hoogen Raad der Nederlanden, eiken Maandag om 2 uur n.m. Bureau van Consultatie te Rotterdam in het Gerechtsgebouw' aan den Noordsingel, eiken Woensdag n.m. 2 uur (in Juli en Augustus den len en 3en Griffier. Mr. P. L. Begram van Eeten De Griffie is in den regel dagelijks (Zondags uitgezonderd) geopend van 9—12* en 1*.—4 uur. Plaatsvervangers. B H van de Werve. J J P. den Boer. Mr F. H. Kranenburg. I J. van de Linde F. Tuinstra Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Het parket van den Ambtenaar van het Openbaar Ministerie wordt gehouden te Rotterdam in het Gerechtsgebouw aan den Noordsingel, van ’s morgens 10 tot’s namiddags 5 uur. Deurwaarder. B H. van de Werve, bij de Arrondissements-Rechtbank en bij het Kantongerecht. Rijks veld wacht. Districts-Commandant tevens Inspecteur der Rgksvetdwacht 4e district te ’s Graventiage. C. van’t Hof, Brigade-Comm. L. Korpel, Brigadier Titulair. De zittingen van het Kantongerecht worden gehouden en de Griffie is gevestigd in het gebouw .drli-Legi aan de Markt. De zittingen zijn bepaald als volgt Foor strafzakenWoensdag voormiddag te It uren. Foor Burgerlijke zakenDonderdag voormiddag te It uren. Voor Buitengerechtelgke JctenDonderdag na afloop der zitting voor Burgerlijke Zaken Geen zitting wordt gehouden op Nieuwjaarsdag, Hemelvaartsdag of een der Kerstdagen. Vroedvrouwen, E. P. Benschop—Woerlee S. A. Gorter. Rijks-Veeartsen. H. W. Overbosch.

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 61