GOUDA. BAHLMANX Co MARKT A 56—57, Mantels, Japonstoffen, Tapijten. BAI1LMAO Co., MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. 127 126 van Heusde. Tract aatgenoo t schap. Nederl. Vereeniging voor Israël, en Vereeniging P. S S. van Dantzig, Rotterdam. J van Cleeft Izn L. ten Bosch, voorzitter. H van Assendelft, secretaris- P. W. Kamphuizen. C Kooijman. P. van Reedt Dortland J Punselie P. G. Overeijnder C J C. Hoogendijk. M. van Veen, vice-secretaresse. J Schiedon, penningmeester es N van Eijk, vice-penningms E A P. ’J. W. Berkelbach van der Sprenkel J. Visser Om beurten is een dezer heeren Predikanten voor een jaar Voorzitter. Onderwijzend personeel 28. Aantal kinderen 700. Door de drie predikanten wordt gehouden een cursus voor het onderwijzend personeel. Zondagsschool „Jozef”. Gehouden in de Bijzondere school voor Chr. Nat. Onderwijs, 250 kinderen J. van Oei, voorzitter. WKaars, penningmeester H - Stuivers-Collecte. Onder bestuur van P. S. van der Staal, bij wien Inlich tingen en „Zendingblaadjes" verkrijgbaar zijn. Het Orgaan bij H. A. Toen. Protestantsche Zondagsschool. Opgericht door de afdeeling Gouda van den Nederlandscben Protestantenbond gehouden in de Remonstrantscbe Kerk en het gebouw van de Loge. Bestuur. H. van Assendelft, voorzitter. C. J. C Hoogendijk, secretaris-penningmeester Zondagsschool der Ned. Hervormde Kerk Onder de zinspreuk- „Laat de kinderkens tot nijj komen.'* Gehouden in de St. Jans- en de Kleine Kerk 'L ten Bosch, voorzitter. J. H van Elk, secretaris. M. van der Burg, penningm P. W. Kamphuizen A. Wartena i J. Visser Haverkamp, secretaris. Chr Jongedochters-Vereeniging „Dorcas.” Opgericht 31 October 1867. 40 leden. van der Spelt, voorzitster Vergeer, vice-voor zitster de Jong, sekretaresse. Vereeniging ter bevordering van Chr Nationaal Onderwijs te Gouda Bestuur. C. van Wingerden H A Toen J. van Oei, voorzitter. P. Blazer, secretaris K. van Rhijn, penningm Aantal leden 30 en p. m. 40 begunstigers. De leden betalen jaarlijks f5.—. Z(j kiezen uit hun midden het bestuur der Chr. School. Begunstigers geven jaarlijks een vrijwillige bijdrage. Mr. M. de Pinto, ’s-Gravenh. secretaris. Gustaaf-Adolf Vereeniging. Afdeeling Gouda. I Mr D. J. p w v- penningmeester Nederlandsche Protestantenbond. Afdeeling Gouda'en Omstreken. H. van Assendelft, voorzitter. T. Crebas, secretaris. D. Hoogendijk. penningm. Nederlandsch Gods. A. Wartena, correspondent. Nederlandsch Zendelinggenootschap. Afdeeling Gouda. A. Wartena voorzitter. L. ten Bosch, secr.penningm. Vereeniging ter bevordering der Zendingszaak. L. ten Bosch, voorzitter. J. Visser, secretaris. J. Vos, penningmeester Utrechtsche Zendingsvereeniging A. Wartena, correspondent. Zendingsvereeniging „Java Comité.” Zeister Zending, *KTztz4 zx-m1 T-T-r- de „Egypte-Zending”. van der Staal correspondent. Maandbladen gratis, Nederlandsche Zendingsvereeniging Afdeeling Gouda. P. S van der Staal, voorzitter en secretaris H. A Toen, penningmeester Kinderzending. Avondschool der afdeeling met p. m. 150 kinderen. Eens per maand. Donderdag, in het Lokaal „tot Heil des Volks”.

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 65