BAHI.MAM Co., MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. Maatschappij tot Nut van’t Algemeen. I BAÏILMANA Co, MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. Goudsche Winkeliers Vereeniging. Huisvlijtschool. Goudsche Coöp. Broodbakkerij en Verbruiks- vereeniging „Ons Voordeel”. 142 j 43 M. G. Begeer, president. D. L. Soer, penningmeester. H. Bosman. A. Engelbregt. J. L. Lafeber. A. de Hoog. Departement Gouda. A. H Teepe, voorzitter. C. J. M. Kroon, secretaris. T. Crebas, penningmeester A. Goedewaagen. J. G. C. Kamphuizen. J. J. Bik, seer, boekh. J. H. de Wilde, 2e secretaris. J. J. Duijn., penningm. Commissie van Toezicht. F. Janssen. I A. Willers. Joh. Mulder. I J. Th. Imholtz. Ed. van Dantzig. 2000 leden. Doel: Aan de leden brood en bij voldoende deelname ook andere levensbehoeften van de beste qualiteit tegen de minst mogelijke prijzen te ver schaffen. i H. J. de Voogt. B. P. van Cittert. H. Knuttel. Bertelmanfonds. Tot ondersteuning van behoeftige, veelbelovende leerlin; A. D. v. Vreumingen, ie voorz. I. van Dantzig, 2e voorz. T. Crebas, ie secretaris. J. G. Potharst, 2e secretaris. Afdeel ion: In vordering". J. G. Potharst, voorzitter B. D. Grootendorst, secret. L. van der Beek, penningm. Bureau gevestigd Spieringstraat F 50. Tot aanbieding van kwitanties en informaties geopend Maandag en Zaterdag 3—0 uur. Nederlandsche Bond „Vergunning”. Afdeeling Gouda. Bestuur. A. N. Jager, penningm, G M. Peeters, ie commissar. E. H. van Mild, 2e Mr. D. N. Brouwer, voorz. D. Hoogendijk. C. D. Julius. H. Braat. N. van Krimpen. Dr. A. van IJsendijk. Ai. Steensma. H. Knuttel. Tot ondersteuning van behoeftige, veelbelovende leerlingen der Avond school voor Ambachtslieden ter aanschaffing van benoodigdheden bij bet vakteekenonderwijs. A. J. IJsselstijn Az., ie. voorz. J. M. F. Beudeker, 2e J. J. Scheer, ie secretaris. C. P. Backers, 2e Nederlandsche Aannemer sbond. Afdeeling Gouda. Bestuur. C. J. C Hoogendijk, voorz. H. J Nederhorst Sr., v.-voorz. H J. Nederhorst Jr., secret. Nederlandsche Banketbakkersvereeniging. Afdeeling Gouda en Omstreken. Bestuur. P W. Kamphuizen, voorzitter. J. A. Verhoeff, secretaris. L. van Beekum, penningmeester. li leden. Bestuur. C. C. Krom, ie penningm. J van der Jagt, penningm. Henri Duynstee, commissaris. Commissie van Belleer. H. J. de Voogt. Lid van het Burg. Armbestuur. J. J. A. Montijn, Lid der Comm, van Toezicht op het L.O. B. E. Spijker, Directeur der Avondschool voor Ambacht slieden- H. C. German, onderwijzer. Spaar- en Hulpbank Commissarissen. A. C. Cosijn. J. H. Teeling A. H Spruijt. C. J. M. Kroon. N. F. Cambier van Nooten. A van Reedt Dortland, boek houder-secretaris. Spaarkas. Beheerd <Ioor het Burgerlijk Armbestuur. Bestuur. H. de Groot. M. Hoogensteeger. W. B. F Grevenstuk. N. J. Montagne. W. Roepers, secretaris

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 73