Koninklijke Vereeniging van gepensionneerde Onder officieren en minderen van het Nederl Leger. Vereeniging „Providentia”. BAIILMAO Co., MARKT A 56—57, GOUBA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. Schoenmakers-Vereeniging „In tijds gezorgd”. Bestuur. Koninkl. Nederl Bond van Oud-Onderofflcieren. Joh. Schietvereeniging „Koningin Wilhelmina.” 146 147 Commissarissen C. Jonker, voorzitter. Dantzig, 2e voorz. G. H. Gorissen, ie voorz. C. C. v. d. Bergh, secretaris- penningm. A. M. Zoet. i Th. Furrer. Th. J. Droste, voorzitter. secretaris. J. F. Hermans, penningm. (Onderstand aan militairen, gepensionneerd vóór de wet van 1877, en hunne weduwen). dfdeeling Gouda. L W. C. G. van der Garden, eere-voorzitter. F. A. J. Beaumont, iv.n. voorz. Beschermer is men door eene bijdrage van 10.— per jaar o minstens f •23.— ineens. Donateur van 0 30 tot beneden f 10,— Goedgekeurd, bij Kon. Besl. van 20 Maart 1893, Stct. No. 127. Bestuur. C. Sanders, bestuurder. H Bosman H. I J. Glasbeek 1 A. Engelbregt H. de Groot Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden in Nederland. (Goedgekeurd bjj Kon. Besl. van 6 October 1897 en 21 September 1901.) n Idee ling Gouda. Bestuur. A. van P. Schoonderwoerd, voorz. A. Faber, 2e voorzitter. W B F. Grevenstuk, secr.- boekhouder. C. van Ardenne. W. Roepers, penningmeester B. v L. Melkert, A. Groenendijk, Tongerloo, "zz penningm. L. Melkert, commissaris. D. Steenwinkel, A. Groenendijk, Leeflang van I Toezicht. M.van Heijningen, vice-penn. H. F. C. Gerritsen, bode. Donaten rs-Coui missie. Mr. M. M. Schim v d Loeff J. J. Prins van Doesburgh. Contributie voor gehuwden 14 ets. en voor ongehuwden 12 ets. per week. Uitkeerlng bij ziekte, 16 weken per jaar, f 5,— per weekbjj overlijden van een gehuwd lid 50,—. Gehuwden genieten bij de bevalling hunner vrouw eene uitkeerlng in eens van ƒ4—, 64 donateurs en 490 leden. Aan zieken die langer dan 16 weken ziek zijn, wordt uit de reserve kas nog 16 weken ondersteuning verstrekt en wel ten hoogste f 2.50 per week. „Het Huizenfonds”. Fonds tot onderlinge waarborg voor kosten van gerechteljjke vervolgingen tegen wanbetalers. Alleen voor woningen die bü de. week verhuurd worden. Bestuur. J. van Galen, secr.-penningm. J. H. van der Vegt, voorzitter. J. H. Verkerk, 2e J A. Roepers, ie secretaris. E. Bout, 2e A. Sliedrecht, ie penningm. Nederl. Barbiers- en Kappersbond. .-ifdeeling Gouda. J. M. de Weger, voorzitter. M. W. van Rossum, secretaris. M. M. Heerkens, penningm. Ned. Schildersgezellenbond Jfdeeling Gouda. Bestuur. J. Meyer, president. D. Lorius. commissaris. Ant. Bouwmeester, secretaris, G. Dazler, A. Verbruggen, bode. I Peperstraat K 13. B. A. Reebeen, penningm. yifdeeling Gouda. Beschermheer R. L. Martens. Bestuur. L. Edelkoort, 2e commissaris van Buuren, sergt. maj 4e Beg. Inf., mil. adviseur. - - .1 M Esser Jr., ie commissaris. Correspondent voor de stoffelijke belangen, de Penningmeester. Het doel van den bond isToewijding aan Vorstin en Vaderland, en de behar tiging van de stoffelijke belangen zijner leden in het Maatschappelijk leven met bepaalde uitsluiting van alle politieke en godsdienstige belangen. Bestuur. 1 F. Jansen, commissaris, T. van Gent, secretaris. L. Verstoep. L Bisschop, penningmeester. I G. de Boer, J. Smient, commissaris. D. Verstoep, BAHLMANN Co., MARKT A 56—57, GOCDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten.

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 75