MftATSCHAPPIJ VO BRANDVERZEKERING, gevestigd te Tiel, sedert 1833, verzekert tegen billijke VASTE premie 0 Gebouwen en Inboedels, schade ontstaan door brand of door inslaan van den bliksem. o o s 0 1 IGI lol A. DE GOEDEREN Lzn. ACCOUNTANT. 0 Q 0 0 D. HOOGENDIJK, “Pil TÖT Fluweeien Singel 679. tegen BAIILMAO Co MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. DE NEDERLANDSCHE Agent voor Gouda en Omstreken Oosthaven B 105. 11 Plaatselijke Commissie als bedoeld in. art. 86 der Ongevallenwet 1901. Centrale Commissie van advies aan de Regeerjng over de practijk der Ongevallenwet. Ongevallenwet 1901. Leeraar M. O. in Boekhouden. Handelsrekenen en Handelsrecht. 0, i6o f{ Drooge, griffier. Agent: B A. Burger Jr., te Gouda. Het Bureau van Consultatie in ongevalgeschlllen vergadert eiken Dinsdag namiddag halfvier uur in het Gebouw van den Hoogen Raad der Neder landen. Overgelegd moet worden: te. Bewijs van onvermogen, 2e een afschrift der beschikking van de Rijksverzekeringbank of van het geschrift waarvan men in hooger beroep wenscht te komen. Dr. A. C. A. Hoffman, voorz. C. P. W. Dessing. Dr. H. Blanken, Waddings- i H. M, Dercksen. veen, Z. v. voorzitter. H. de Goeij. J. Bojawal, secretaris. De werkzaamheid der Commissie strekt zich uit over de gemeenten Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Reeuwtjk, Zevenhuizen,Gouderak, Moordrecht.Ouder- kerk /d Use!, Nieuwerkerk a/d l.lsel, Capelle a/d IJsel en Haastrecht. De Voorzitter is gewoonljjk te spreken Zaterdagsavonds na 7 uur aan zijne woning, Bleekerssingel 300 te Gouda. De Commissie vergadert gewoonlijk dés Vrijdags avonds van 8—10 uur om de 14 dagen in het Gebouw voor Houw-en Woning toezicht, Spleringstraat 88, Gouda. De Commissie heeft vooral tot taak de belangen der getroffenen te behartigen (renten, uitkeeringen, schadeloos stellingen enz.). Haar bevoegdheid is bij de Wet en Kon. Best, omschreven, De Commissie kan, zoo noodig, voor de verzekerden, die zich benadeeld achten, in hooger beroep gaan hij den Raad van Beroep te Dordrecht en bij den Centraien Raad'van Beroep te Utrecht. Als deskundigen bij de Rijksverzekeringbank zijn ingeschreven de Heeren Geneeskundigen: 1’ Bejjers, P. de Boer, B. G. J. Evers, Dr. A. C. A. Hoff man, Dr. P. J. A. Levedag, Dr. A. Montagne Iz., Dr. J. H. Bakker Niemeijer, Dr. J. G. Rups, M. Spruljt en H. J. de Voogt. Secretariaat te Gouda Bleekerssingel 300. Jhr Mr. W. Ph Gevers Deynoot, voorz. pl. comm. ’s Graven- hage, voorzitter. Ur, A. C. A. Hoffman, voorz. pl. comm. Gouda e o. secretaris. Mr. C. van Dorp, voorz. pl. comm Rotterd. 11e distr. Centrale Raad van Beroep te Utrecht. Mr. E. Fokker, voorzitter Mr. W. H. M. Werker, griffier. Raad van Beroep te Dordrecht. (Rechtsgebouw Steegoversloot). Mr. A. Sigmond, voorzitter. Mr. J. van

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 82