BAIILMAAN Co., MIR KT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffn, Tapijten. FABRIKANTEN enz. BAIIUMANA Co., MIRKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. IÓ2 163 L. K.) en Wissels. Molijn Co. J. B. Biezenaar Jz. D. C. W v. d. Laar Dzn., direct. C. A. van Eijck, Rotterdam, president-commis saris. A. Dortland, Gouda, comm. W. Ruijs, te Rotterdam, comm. J. Ph Schultz van Haegen te ‘s Gravenhage, commissaris. A. J P. Suermondt te Ubber- gen, commissaris. Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek Gouda. Dr. H. IJssel de Schepper, directeur. I. IJssel de Schepper, direct D. H. A. Kolff, te Rotterdam, commissaris Dr. J. C. Schoneveld van der Cloet, te ’s Gravenhage, commissaris. Goudsche Waterleiding-Maatschappij. J. Schotel, Rotterdam, comm. R. L. Martens, commissaris voor de gemeente Gouda. Correspondenten van Hypotheekbanken. Wed. Knox Dortland (van de Haagsche) te 's Hage, (de Arnhemsche) te Arnhem, van de Nationale Credietbank te Arnhem, de Residentie Hypotheekbank voor Nederland te sGravenhage en de Bataafsche Hypotheekbank te Amsterdam. Hoffman Co. (van de Rotterdamsche) te Rotterdam. Dortland Co. (van de Z.-Hollandsche) te Rotterdam, van de Hypotheekbank voor Nederland te Arnhem, Westlandsche Hypotheekbank te s Gravenhage, Maatschappij voor Hypo thecair Crediet in Nederland te s-Gravenhage. M. J. Ogier Co. (van de Utrechtsche) te Utrecht, van de Algemeene Hypotheekbank te Amsterdam, (van de Maas- trichtsche Hypotheekbank „Nederland”) te Maastricht en de onderlinge Hypotheekbank „Nederland” te Arnhem. Expediteurs. De Maatschappij tot Exploi- I J. H. Spierings. tatie van Staatsspoorwegen. 1 M. C. F. Kabel Van Gend Loos. (H. Collignon Co.). Technisch Bureau. Kamer van Arbeid. Koor de Bouwbedrijven. Werklieden. 1 W. Roepers, voorzitter. C, Sanders. A. Koot. H Bosman. van Wingerden. SecretarisM. Gelijns. Bureau voor Arbeidsrecht. Kattensingel BS. Zittingavond Donderdagavond 8IO uur. Verstrekt advies en scbriftelijke hulp op het gebied van verschillende rechts kwesties. Rechtskundige hulp en medewerking wurdt welwillend verleend door Mr. A. VAN DER SPEK, advocaat en procureur te Rotterdam. Makelaars (Art. 64 W. v. Dortland Co. Makelaars in Effecten, Assurantiën Wed. Knox Dortland Kassiers. Wed. Knox Dortland. Dortland Co. Hoffman Co j Goedewaagen Zonen (T.) Ogier Co. (M. J.) Van Gend Loos. Commissionnairs in Effecten. Hoffman Co. J. B. Biezenaar Jz. Goedewaagen Zonen (T.) Dortland Co. -f) Ogier Co. (M J.) P. S. van der Staal. Correspondenten le KL Nederl. Bank. Wed. Knox en Dortland (A. Dortland en J. A. Dortland). Bij wie betaalbaar zijn de Coupons der Certificaten Werkel. Schuld van de Administratiekantoren onder directie van Ketwich Voomberg Wed. W. Borski Wed. H. F. Tjeenk c. s. en van Harpen, Pluijm Bakker te Amsterdam. en assurantiën. Patroons. H. A. C. Brinkman, voorz. C. P. W. Dessing. J. Vergeer. N. A. van der Ree. P. Maree.

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 83