BAHLMAO Co., MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japoustoffeu, Tapijten. BAHLMANN Co., MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. 173 172 Dr. R. Reddingius, oogarts. neus-, F. A. Dee Jr Boden. Heel- en J. C. Hartman, se retaris. D. J. Hordijk, penningm. naar P Beijers. Dr J. G. Rups. J. J. Cramer, tandarts. Dr. Reddingius, oogarts. D van der Vooren, boekh. penningmeester Onderstandskas voor zieke en gewonde Werklieden. Onder de zinspreuk„Draagt elkanders Lasten". Bestuur. T. A. van Eijk, commissaris. ta - j-v- Wingerden, commis. H. F. de Man, I J. A. Kuster, Prospectussen verkrijgbaar. (Nieuw) Algemeen Ziekenfonds voor Gouda. Bestuur. B. G. J. Evers A. H Teepe. E. J. Nijkamp. Dr. G. J. D. Mounier, Wisk. H. F. C. Gerretsen, agent. J. van Eijk, correspondent. C. A Schotborgh, as;ent. H. van Maaren, Joh. Mulder, voorzitter. J. N de Groot, secretaris De geneesmiddelen worden uit de Apotheek der Vereeniging, Westhaven B 179, verstrekt Publieke Lokalen. Nut en Vermaak, Oosthaven, Concertzaal. Kunstmin, Boelekade, Concert en Schouwburgzaal. Concordia, Westhaven, Con cert- en Schouwburgzaal. Het Schaakbord (Bovenzaal), Kleiweg. Café „de Zon”, Markt. Het Schippershuis, Veerstal. Café Belvédère, Markt. Café Vrede Best, *Hotel, Café Restaurant, Cra- bethstr. tegenover het Station. Café Unie, Lange Groenend. I De Harmonie, Markt. Vrede Best, De Unie, Lange Groenendaal. Oranje en Nederland, Turf markt H 180 (midd. deur). M. G. Begeer, voorzitter. G Rietveld, secretaris. L van J Leden. B. J. H Boers M. Gelijns, boekh. adm. G J Flux. C. A Schotborgh B L Raastrop. H. van Maaren. De Goudsche Vereeniging voor Genees- Verloskundige Hulp Bestuur. A. van Hertum, penningm. C. G Spit, voorzitter. Dr. J. H. Bakker Niemeijer, onder-voorzitter. 1c. A. IJsselstijn. I E. J. Vonk. Aan deze vereeniging zijn verbonden de Heeren Doctoren: P de Boer. Dr A. Montagne Iz. B. G J. Evers. Dr. J. H. Bakker Niemeijer. H. J. de Voogt. D. P. J. A. Levedag. M. Spruijt. Specialiteiten J J Cramer, tandarts. Dr. W Schilperoort, keel en oorziekte. en de Heeren Apothekers: J C Hartman, E Grendel, A H. Teepe, P. Weijer, C. Luger, F. A. Dee Jren B. J. H Boers Logementen en Koffiehuizen. *De Zalm. Markt. De Harmonie, Markt. Het Schaakbord, Kleiweg, Restauratie. *De Romein, Kattensingel. Zomerzorg, Spoorstraat, Restauratie Café „de Beurs,” Markt Hotels. Apotheker, Latenstein. Aan deze Vereeniging zijn verbonden en kunnen de leden verkiezing laten ontbieden de Heeren: Dr A. C. A. Hoffman, Homoeopatisch Arts. Als Specialiteiten kunnen worden ontboden: Dr. Schilperoort, neus-, keel- en oorziekte. Boden: C. Plomp, H. F. C. Gerretsen, J. Janmaat, J. Bijl en C. J van den Broek

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 88