De Uitgevers, I T Gouda, Januari 1910. KOCH KNUTTEL. gevoelde behoefte voorzien. De alfabetische lijst der inge zetenen is weder belangrijk uitgebreid, terwijl de lijst van hen die hunne advertenties in het boek deden opnemen, ook veel meer namen bevat. Vooral op dit laatste wen- schen wij met nadruk te wijzen daar hiermede op afdoende wijze wordt te kennen gegeven hoe doelmatig het is, voor een betrekkelijk gering bedrag, een geheel jaar onder de aandacht van het publiek te zijn. Ten slotte nog de mededeeling, dat het in onze bedoeling ligt zoo nu en dan in het boek de portretten te doen afdrukken van hen die zich jegens de Gemeente verdien stelijk maken of gemaakt hebben. In de allereerste plaats kwam het ons wenschelijk voor te beginnen met het portret van onzen Burgemeester, die daartoe welwillend zijn toe stemming gaf, en wiens steun tot de uitgave van het Adresboek wij steeds zeer waardeerden. Wij stellen er dan ook prijs op te verklaren dat het steeds ons streven is en zal zijn het Adresboek van Gouda een bron te doen zijn welke de gebruikers nimmer in den steek laat. Het spreekt wel vanzelf dat het niet geheel zonder fouten zal zijn, hiervoor roepen wij echter bij voorbaat de toegevendheid van het publiek in. Voor verbeteringen en aanvullingen houden wij ons steeds aan bevolen. Mogen wij met voldoening constateeren, dat het aantal te leveren exemplaren van dezen jaargang onze verwachting overtrof en dat ook het aantal annonces daarmede gelijken tred hield, toch spreken wij gaarne den wensch uit, dat bij eventueele volgende gelegenheid daarvan in nog meerdere mate mag blijken.

Adresboeken Gouda | 1910 | | pagina 4