BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 810.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 810.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
19
i8
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
EVEN NUMMERS.
2
133
151
108
116
89
91
93
95
97
99
101
103
105
107
109
111
115
117
119
121
123
125
127
129
131
135
137
139
141
147
149
153
155
157
159
161
163
165
167
169
171
175
179
181
183
189
191
195
199
201
203
205
207
209
211
110
112
114
26
28
30
32
34
38
4
6
1
3
5
9
11
13
15
17
19
21
23
25
27
29
31
33
35
1
3
5
7
9
11
13
15
19
21
39
41
43
45
47
49
51
53
40
44
46
48
50
52
54
56
58
62
66
70
72
74
80
84
86
88
90
94
96
100
102
106
8
10
12
14
16
18
20
22
24
2
4
6
8
10
12
14
16
18
20
22
24
26
28
30
32
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
55
57
Graaf van Bloisstraat.
ONEVEN NUMMERS.
M. Brink, gasfitter
Wed. F. Jansen—Binnendijk
J. N. van der Zwalm, smid
P. A. van der Harg, beurtschipper
D. de Jong, behanger
Wed. J. P. Weyer—van Trotsenburg
J. de Jong, onderwijzer
Edmund Brinkmann, in Manufacturen
Wed. M. A. Smits—Goedewaagen
Mr. F. H. Kranenburg, adv. en proc.
A. Goedewaagen, fabrikant
D. F. Bijlsma, hoofd chr school M. U. L. O.
Chrlsteiyke Schooi voor M. U. L. O.
Wed. L. van Outheusden—Koerts
J. H. Starre, koster
Wed. J. T. van der Geld—Dernee
W. G. T. G. M. Gol, O. K. pastoor
P. de Boer, arts
A. de Mol, pakhuisknecht
H. Eyssen, kaashandel
H. P. Herfst, sigarenfabrikant
C. IJsselstijn
A. J. IJsselstijn, Cz., koopman
H. Sternfeld, koopman
B. Sternfeld, dansonderwfjzer
Mej. M. S. Ruijter
P. Hoottman, boomkweeker
P. W’eyer, apotheker
G. van Groos, onderwijzeres
O. C. W. de Jong, modiste
W. J. C. Kettler, procuratiehouder
Wed. A. R Seibert, in gedistelleerd
Wed. G Lugthart—Houtbot
Wed. L. Overgauw—Leeuwenburg
Wed Tb. C. van Kanten—Baars
G. R. F. van Xanten, schipper
K. L. Reekers, koekbakker
jE. Steensma, bloemist
C. Galema, korenmolenaar
D. van Hensbergen, behanger
N. M. Engelbregt, broodbakker
A. Simons, tapper en slijter
J. W. Verweij, smid
J. Moerman, kleermaker
J. J. Teeuwen, vleesclihouwer
H. Tijsterman, koopman
P. Mujjs, koopman
W. Begeer, aanzegger
J. L. Jaspers, bleeker
P. Rietkerk, sigarensorteerder
185 en 187 Electr. Gentrale
F. J. Swarlwout de Hoog, Dir. Llchtfabr.
G. P. Brouwers, broodbakker
J. Smit, schipper
E. van Ackooy, kantoorbediende
W. A. van Gent
I. van der Want, pijpenfabrikant
H. J. Bitter, onderwijzer
Wed. P. v. Dorp—Ketel, winkelierster
L. Reparon, koopman
J. H. Donnai, barbier
A. J. van Dantzlg, in manufacturen
Adolf van Dantzig, procuratiehouder
kaarsenfabriek
Roest van Limburg Cowijnhandel
J. A. de Peer, meesterknecht firma Roest
van Limburg Co.
C. J. van Velzen, kotfiehuishouder
H. W. A. Vosvelt,behanger
D. L Cats, schrijnwerker
H. W. Kamphuizen, theehandel
A. Dercksen, koopman
M. van den Burg
P. H, Jonker, schilder
P. Hornes,keurmeester v. vleesch en visch
J. T. Gravestejjn, behanger
Wed. P. P. van der Meer—Driessen
W. K. van Zulphen, muziekonderwijzer
C. Sliedrecht, schoenmaker
M. van Dantzig, koopman
G. van Dantzig,
Mej. G. E. Vuisting
G. Smit, winkelier
Wed. Schuling—Schotel,hoofd 2e bewaars.
J. H. Gravesteijn, behanger
Wed. A. J. N. F. Menet—Lugthart
H. C. German, onderwijzer.
J. B. Biezenaar in effecten
Wed. G. J. de Jong—de Jong, in fruit
C. van Velzen, vlschbandelaar
J. G. Kropman, hoofd R. K. schooi
G. J. Goedewaagen, broodbakker
Wed. C. P. Barneveld—van Waas
P J. van Wichen, kaaskooper
Mr. D. N. Brouwer, gemeente-secretaris
L. J. M. Hogendoorn, bouwk. teekenaar
Wed. P. G. den Broeder—Alphenaar
A. D. van der Pool, kuiper
A. den Hertog, koopman
Gezusters Lafeber
iM. Peelers
J. H. B. Spaanderman, muziekonderw.
N. Kunst, reiziger
A. J. Kouwenberg, in sigaren
Wed. H. van Leusden
W. M. de Jong, koopman
J. de Jong, boekhouder
J. W. Brakel, vleescbhouwer
J. W. Brakel Jr„ sigaienfabrikanl
P. Brakel, vleescbhouwer
A. Husselson, verver
Wed. J. Padding—Fernhout
J. L. Lankhorst, winkelier
J. Schumer, amanuensus B. A.
Wed. C. van Tbienen—Schriller
Wed. J. van den Berg—Schüller
D. B. Lankhorst, horlogemaker
T. Terneuse
J. J. van Wyngaarden, wisselwachter
C. S. A. Brink, banketbakker
J. N. W. van Kersbergen, timmerman
N. A. Kollen, sigarenmaker
C. Knoop, timmerman
P. Moleveld, timmerman
B. G. J. van Deutekom, kantoorbediende.
J. G. v. Wingerden, bakker
M. J. Augustijn, Rfjksambtenaar
A. J. Tybout, koopman
Th. J. C. van Asch, koopman
P. van Eijk, onderwyzer
P. Oskam, landbouwer
EVEN NUMMERS.
G. Verwoerd, timmerman
L. Meylink, sigarenmaker
J. E. H. Brink, timmerman
F. Kroon, sigarenmaker
Chr. Klein, straatmaker
H. van der Eng, pakhuisknecht
A. Rietkerk, spoorwegarbeider
H. A. Verbeek, smid
D. A. Verbeek, timmerman
C. Visser, timmerman
G. Belonje, bierhandelaar
G. Dernee, kleermaker
A. Bijl, assuradeur
D. Vonk, portier S S.
B. A. van Ronselaar, sigarensorteerder
J. de Jong, wisselwachter
Gouwe. (Zie Nieuwe)
Graaf-Florisweg.
ONEVEN NUMMERS.
P. H. Woerlee, winkelbediende
H. de Haas, conducteur S.S.
W. van Djjk, sigarensorteerder
W. Naves, timmerman
W. F. Determan, kaaspakhuisknecht
P. van Wyngaarden, touwspinner
B. J. J. van Ovost, koekbakker
E. Esliè, huisschilder
N. J. Both, veehouder
A. Blanken, bouwman
J. v. d. Velden, bouwk.
A. C. v. Schreeven, conducteur S S.
Mej. I. Vergeer
J. O. Dill, ambt. S.S.
N. Geeverding, opzichter
W. Boer, rpksklerk bij de bel.
B. C. Tom, koopman
C. van Vliet, tuinier
G. Moieman, bloemist
R. Mood, conducteur S.S.
Wed. D. Kruyt—van den Bergh
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
120 J. G. van Sandyk, veerschipper
124 L. Verjaal, onderwijzer
126 D. Schouten, koster
128 Evangelisch Luthersche kerk
130 A. H. Teepe, apotheker
132 Wed. H. J. Sanders—Klingen, sigarenw.
134 C. Jonker
136 J. C. de Beun, in koloniale waren
138 J. van Eijk, commies secretarie
J. van Eijk—Jongerheld, in modes
14(1 L Belonje, mandenmaker
142 Dames Koomen
144 Mej. E. C. de Backer
146 J. van Krimpen, koopman
150 Wed. J. van Dongen Bolding—Labij
152 Wed. v. d. Byi—v. d. Sanden
154 J. Bik, timmerman
156 Wed. W. C. van Dillen—van Gelder
158 J. L. Bruns, manufacturier
164 G. J. Wagenaar, winkelbediende
168 J. Amesz, sigarenmaker
170 L. E. Beszelzen, broodbakker
172 B. Beszelzen
182 Wed. J. W. Peeters—Oosterling
184 W. van der Steen, spekslager
186 J. van der Kist, kofflehuishouder
190 J. Sparnaaü, koopman
192 C. W. Runge, agent van Politie
194 G. H. Stigter, schipper
Wed. T. Stigter—Pinkse
196 J. Coster en Zonen, fabriek van boter
en kaaskleursel
200 F. S. Sparnaay, fabrikant
202 A. C. de Vos, groenteboer
J. de Korte, stoker
204 Wed. J. C. Sibbes—Lafebre
206 M. Baas, melkboer
210 W. N. van Geelen
212 H. van der Draai), stukadoor
214 H. Engelhart, schoenmaker
216 L. Binnendyk, begrafenisondernemer
K. Binnendijk, timmerman
218 H. van der End
220 Mej. F. Cabout, in galanterieën
222 C. de Borst, kaashandelaar
224 P. J. Bokhoven, commissionnair
226 Gez. van Vlaardingen, naaisters
228 P. Bisschep, sigarenfabrikant
230 Wed. J. van Kempen—Begeer
232 H. Bos, zeepziedersknecht
234 A. de Groot, kotfiehuishouder