BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telepltoonnumnier 210.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
FIRMA 3. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
ÉAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten
21
20
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
33
99
ll
46
EVEN NUMMI^jS.
J. Maize, bouwman
59
61
63
65
67
69
71
73
75
77
79
81
25
27
29
31
35
37
41
43
45
4
8
2
10
14
16
18
20
24
26
28
32
91
93
95
97
34
38
124
132
50
52
54
56
58
60
62
64
66
68
74
53
55
57
59
61
65
67
69
71
75
77
79
81
83
85
87
89
51
53
55
57
59
61
63
65
69
71
73
81
83
85
1
3
5
7
9
11
13
15
19
21
23
27
29
31
33
35
37
39
41
43
45
49
51
76
78
80
82
84
86
88
90
92
94
96
100
102
116
118
120
122
87
89
8
10
12
16
18
20
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
58
60
62
64
66
68
70
72
74
76
78
80
1
3
5
7
9
11
13
15
17
19
21
23
2 J. Maize, bouwman
2a J. Hoonhout, opzichter sigarenfabriek
4 P. Kersbergen, vervener
6a Gebr. Steensma, bloemisten
8
10
12
14
16
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
46
A. Verweü
Wed. B. Brujjel—van Vliet
B. ter Horst, conducteur S.S.
D. J. Uilenberg
J. Valk, timmerman
A. Moons, landbouwer
A. de Boom, koopman
Wed. A. Verheul—Schouten
M. T. Moons, bouwman
M. Huurman, bouwknecht
P. Ooms, arbeider
B. Roos, bouwman
C. van der Post, fabriekswerker
A. Verstoep, arbeider
Th. Steenwinkel, schoenmaker
S. Brutjnlks, tapper
Wed. P. Vermfj, koopvrouw in turf
T. Knor, werkman bij de waterleiding
Wed. C. Vergeer—Schoenmaker
D. Furrer, baggerman
J. J. van der Wouden, bouwman
R. C. de Bruin, melkboer
Wed. C. Boerede Gilde
Th. H. den Brinker, rijwielmaker.
N. Melchert, los werkman
Wed. D. J. Maskamp—de Jong
Wed. C. Speksnijder—Oskam
J. van der Stam, sigarenmaker
11. Lugthart, sigarenmaker
EVEN NUMMERS.
J. C. Vermeulen, bediende
M. Houdijk, kaashandelaar
L. Korpel, rijksveldwachter
A. Schiedon, handelsreiziger
G. Schiedon- barbier
A. de Hoop, behanger.
J. P. Snel, stoker
W. Bruijniks, los werkman
A. de Koning, timmerman
A. de Gruil, fabriekswerker
W. F. Jaarsveld, commissaris Barge
W. Broer, los werkman
P. H. Rosestraaten, stucadoor
P. J van der Tuijn, touwspinner
M. Rakker, fabriekswerker
A. Tb. Kulik, brievenbesteller
L. Koutstaal, brievenbesteller
A. Klopper, timmerman
J. Langeraar, metselaar
M de Bruin, heier
P. Bakker, timmerman
F. Hooggeboren, zeilmaker
C. L. de Bruijn, timmerman
T. J. Lugthart, pottenbakker
C. van der Wedden, brievenbesteller
Wed. R. van Veen—Verschut
B. J. van den Bree, verver
Wed. H. J. Teunissen—van den Hondel
J. de Koning, mandenmaker
B. J. van Vliet, sjouwerman
A. van der Stam, fabriekswerker
B. Broer, verversknecht
A. Plomp, pakhuisknecht
K. W. Scholing, kleermaker
J. F. L. Negrijn, agent van politie
Haven (zie Niieuwe).
Oost).
West).
Wed. W. den Hartog—van Soest, in
aardappelen
P. van Hensbergen, schilder
C. van 't Hof, brigadier van de rijksveldw.
P. Wijnhof, in manufacturen
M. J. Bakker, in sigaren
W. Boekraad, kleermaker
Wed. A. N. van Wijk—Straver
J. W. van Balgoy, melkboer
D. A. Mulder, bierhandelaar
M. J. van der Horst, brandersknecht
A J. den Boon, melkboer
W. A. Kaars, spekslager
H. J. van Schalen, behanger en stoft.
A. Boot, houtdraaier
P. Boot, houtdraaier
B. Alphenaar colporteur
J. Horneman, koopman
Wed. P. P. de Kwant—Zwartjes
C. Verkroost. wagenmaker
Kaasnakhuis firma Knoors Co.
J. H.'van der Vegt, schoenmaker
Wed. A. Sliedrecht—Hardenbok
S. Elshout, in aardappelen
G. van Dam, kleermaker
J. J. Maree, smid
E. B. Verkaaik, werkman
N. Bruyniks, smid
H. Linthorst, kleermaker
J. Olman, klerk registratie
S- Olman, 2e commies ter secretarie
J. van der Post, spekslager
101 J. Streefkerk
103 W. van Bokkum, vieeschhouwer
105 Wed. N. v. d. Pool—van Heek
107 W. L. J. van Kersbergen, colporteur
EVEN NUMMERS.
C. van Tongerloo, winkelier
B. Bouwman, slager
P. P. Verhoef, schoenmaker
J. P. van der Pool, metselaar
M. Boegheim, in fruit
C. van den Berg, horlogemaker
Wed. T. J. van Vuuren—van Schijndel,
logementhoudster
A. G. de Leeuw, slager
K. Wessels, boekbinder
D. van den Berg, barbier
L B. Nieuwenhuizen, zetkastelein
Wed. D. van Vliet—van der Velden,
broodbakkerij
W. van Dort, in garen en band
S. van Creveld, vieeschhouwer
Wed. S. van Creveld—van Meer
J. van de Putte, hoofd der blzondere
Christelijke school
J. M. Palsgraaf, electricien
W. K. Schullng, barbier
A. M. Ardon, schilder
S. Kahn
J. Liepelt, vieeschhouwer.
J. J. H. Suverijn, koopman
C. van Dijk, winkelier
M. Dekker, winkelier
W. C. van Oei, broodbakker
B. Hoogerwaard, timmerman
N. C. M. Koch, klerk P. en T.
Wed. J. G. Moerman—de Jong
Wed. W. Hornes—Weiland
P. de Mol, pottenbakker
M. L. Steenwinkel.
E. C. van der Klejj, winkelier
J. H. van Let, fruit en groenten
D. Davidson, koopman
R. J. Vuük, broodbakker
Wed. M. J. de Gidts—Bouwmeester
A. M. Dekker, paardenslachler
C. J. v. Ham, kleermaker.
P. Blazer, tabakshandelaar
F. van Eekelen, commies bij ’s Rijks bel.
H. L. Klingen, kleermaker
Baartje Sanders erf
J. de Jong, koopman.
Wed. Teepe—v. d. Berg, dir. crèche
Firma W. F. de Jong, verver.
L. Begeer, winkelier
Maria van der Winde
H. W. B. Michgelsen, smid.
W. Bakker, pakhuisknecht.
Groeneweg.
ONEVEN NUMMERS.
Wed. K. Teeuwen—Laforce
Ca. Roepers
W'. Jansen, kleermaker
J. A. Roepers, schoenmaker
Wed. G. v. d. Kleiin—van Rlemsbergen
Wed. J. L. Cats—Witstjjn
N. Verleun, arbeider
J. Bojawal, los werkman
D. Castelein, houtdraaier
A. Appel, kistenmaker
J. C. Overkamp, behanger
ie Burgerschool voor Jongens
J. Slop, hoofd der Ie burg. sch. v. jongens
W. F. Meijer, opzichter werkinrichting
R. Walthie, kantoorbediende
J. C. Bakker, letterzetter
C. Groenendijk, bierbottelaar
A. Weggen, vlsscher
A. van Tün, dansonderwijzer
J. Spoor, vieeschhouwer
J. Oudjjk
J. J. A. Fratacolla, kleermaker
L. Koot, timmerman
Ureur. aieensiiia, inueiuisiun
K. van Vliet, koopman
Th. van Harten, spoorarbeider
M. Willemsen, bloemist
J. de Wit, smid
M. J. Lingen, schipper
P. van Vegten, voerman
K. de Jong, koopman
C. Dijksman, smid
J. Anker Wzn., koopman
H. Leerlntveld, spoorarbeider
G. J. Breedijk, fabriekswerker
H. Oosterom, spoorwegarbeider
W. v. d. Leeden, straatmaker
j. Sterk, timmerman
T. van Es, visscher
M. J. Kooiman, tuinman
J van der Wolf, koopman
L. Zijdeman, houtdraaier
T. van der Neut, grafmaker
Groenendaal.
ONEVEN NUMMERS.
Wed. M. van Vliet, tapster
K. Zandvoort, koopman
J. W. den Bruin, kuiper
D. A. van Oiie, bierhandel
C. A. Schotborgh, in assurantiën
W. den Boer, koopm. in geldersche waren
G van Zuijlen Co., in feestartikelen
I. Duijs, winkelier
F. J. van der Pavoordt, horlogemaker
Wed. van Deth—de Gidts, gouden zilver
A. Hendriksen, koopman
A. den Broeder, koopman in geldersche
waren
Mej. J. W. v. d. Kraats, in sigaren
L. de Mol, fabrieksarbeider
W. de Wijs, kleermaker
A. Mullaart, metselaar