|[imm in HiiimiiEiEim.
A. DE GOEDEREN Lzn.
r
Boekhouden, Handelsrekenen
en Handelsrecht.
GEBOUWEN en INBOEDELS,
D. HOOGENDIJK,
ACCOUNTANT.
LEERAAR M. O. IN
FLUWEELEN SINGEL 60.
DE NEDERLANDSCHE
gevestigd te TIEL, sedert 1833,
VERZEKERT TEGEN BILLIJKE VASTE PREMIE
Agent voor Gouda en Omstreken
OOSTHAVEN 63.
SS
tegen schade ontstaan door brand of door
inslaan van den bliksem.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoff eerder ij.
BA1ILMANN Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
24
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
12
20
i
20
21
22
10 Jan Rond, in ijzerwaren
12 Firma Gebr. Dercksen, broodbakkerij
W. J. Dercksen, fabrikant
14 J. D. Bonneur, garen en band
20 M. J. Oosterling, slijterij
A. v. d. Hulst, reiziger
22 A. A. Kauling, heeren mode-artlkelen
Wed. G. H. Korte
24 A. Hoogendijk, koopman
Houtenstraat.
Houtmansplantsoen.
1 H. v. d. Ben, reiziger
2 Wed. A. van der Kraats—Nieuwerf
3 Wed. J Ernst—Stoppelenburg
4 P. van Reede, magazjjnknecht
5 D. van Ooslerum, los werkman
2 P. van Luijpen, koopman
5 J. Muurling
7 H. A. Leeflang, fabriekswerker
9 H. Spruijt, reiziger
11 A. Nobel, koopman
13 D. A. van Waas, arbeider
13 S. L. van Werkbooven, smid
Houtniaiisgraeht.
1 W. H. Bagbuis, boekhouder
2 J. Simonis, concierge R. H. B.
3 Avondschool voor Ambachtslieden
4 J. J. Heppener, boekhouder
3 Wed. I. Brokaar—Dercksen
6 A. L. Gestel, schilder
7 A. G. Schouten, kuiper
8 W. J. de Rotte, letterzetter
9 M J. van Vlaardingen, naaister
10 Johanna Gijsbertina van der Plank
11 Wed. J. A. Schieveen—v. Luenen
12 W. F. v. d. Weg, fitter waterleiding
13 A. Gravesteijn, in verhuizingen
14 J. Slange, naaister
13 A. Willers, onderwijzer
16 L. P. de Moor, winkeljuffrouw
17 J. L. Nobel, pottenbakker
18 Wed. J. van Rossum—Hoekstra
19 L. Hoogensteeger, loopknecht
20 P. S. van der Staal
21 Wed. M. J. Sanders—van Dantzig
22 A. Bloot, bakkersknecht
23 M. van Leeuwen, schipper
24 Ellsab. van Vliet
23 Wed. Lafeber—Sonnen
26 J. P. Langeslag, sergeant inf.
27 N. Mes, schipper
31 Zwemschool
NAMEN EN BEROEPEN.
6 A. Burghoorn, fabriekswerker
7 H. C. J. Kroeders, loodgieter
8 A. van Hoorn, werkman
9 J. Soet, los werkman
10 D. Geerlof, arbeider
11 J. van Roon, fabriekswerker
12 G Zandijk, kuiper
13 J. M. Verbeek, los werkman
14 L. de Jong, fabriekswerker
13 D. M. Boot, los werkman
16 W. Meilof, schipper
17 Chr. van Leeuwen, tabakskerver
18 W. Kwlnkelenberg, houtzager
19 Pli. den Hertog, fabriekswerker
on G. de Grauw, timmerman
A. Kwlnkelenberg, smid
A. van Es, machinist
23 J. G. de Jong, los werkman
24 L. C. W. van der Pool, fabriekswerker
Jaagpad.
8 Pjjpenfabriek van P. Goedewaagen&Zoon
9 A. J. de Jong, pijpmaker
10 Wed. J. van Welle—van Lierop
11 H. Koops, houtzager
13 K. Anker—van Dam
14 A. Bonneur, sjouwerman
13 P. M. Happel, pijpmaker
16 J. van Haren brugknecht
17 G A. Schouten, pijpmaker
19 W. Bokhoven, aannemer
20 J. B. Snel, bode
21 P. Liepelt, koopman
22 B J. van der Velden, schipper
23 J. Konings, kuiper
24 J. Eijkhof, varensgezel
25 Wed. Borst—Verzeide
26 P. Rietkerk, houtzager
27 E. Sanders, schepenjager
28 A. Migliout, mandenmaker
33 L. W. Annaars, schepenjager
34 A. S. Kromme, schepenjager
35 C. Oudjjk, bouwman
36 P. Vlok, voerman
37 K. Mul, timmerman
38 G. Matse, bleekersknecht
39 J. Binée, houtzager
40 T. Sanders, schepenjager
41 1. IJsselsteiii
43 T. van Lit, werkman
44 C. van Hofwegen, schepenjager
45 Wed. v. Hofwegen—Jongeneel
46 J. den Hertog, fabriekswerker
47 A. Groenevelt, scbopmaker
49 D. Teeuwen, timmerman
30 D. de Jong, mandenmaker
52 Th. Spruijt, bouwman