FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47,
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoounummer 310.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
BAHLMAAX Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 310.
Mantels, Japonstofien, Tapijten.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
44
45
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN
No.
Prins Hendrikstraat.
ONEVEN NUMMERS.
4
Raam.
52
56
58
113
115
117
119
121
123
125
127
133
135
106
108
110
112
114
116
118
120
122
124
1
3
5
7
9
11
13
15
17
19
21
23
25
27
29
31
33
35
37
39
41
43
45
47
49
53
55
57
59
61
2
4
6
8
10
12
14
16
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
48
50
13 W. den Hoed, onderwijzer
is - -
B. Boon, melkboer
J. W. van Dokkum, boekhouder
A. B. de Brujjn, wisselwachter
A. Stolk, touwslager
C. Verhoef, verver
V. de Jong, fabrlekswerker
Th. Verbree, fabrlekswerker
J. de Keijzer, kleermaker
Wed. Hulscher -van der Woltf
Wed. H. van Reede-Liepelt
C. van der Kaa, touwsplnner
J. H. van der Hooft, sluisknecht
D. de Weger, stoker
De Punt.
F. Weil, gem. bode en marktmeester
P. C. Bothstraat.
ONEVEN NUMMERS.
P. Hulsman, agent van Politie
J. Pees, koopman
W. F. Cornelissen, slagersknecht
D. van der Laan, timmerman
J. W. Slingerland, kaaskooper
M. Kool, portier S. S.
J. N. W. van Kersbergen, timmerman
Wed. P. C. van Vliet—van der Vree
A. van der Klein, timmerman
Wed. J. van Ejjk—Verdoold
H. J. Feüsman, bode
Wed. W. van der Horst—de Jong
H. W. Schneider, biljartmaker
K. Glasbeek, timmerman
J. van Wijngaarden, koopman
H. Agten, sigarenmaker
P. Brouwers, sigarenmaker
C. C. B Lether, arbeider
J. van Es, visscher
A. van Schalk, koetsier
S. M. Hazebroek, boekdrukker
P. Bijl, reiziger
M. Rommers, arbeider-telegrafist
R. Bóxhoorn, smid
G. J van Deutekom, pakhuisknecht
C. J. Boogaard, broodbakker
R. ter Horst, sigarensorteerder
C. Onder de Linden, sigarenmaker
C. van Kooten, sigarenmaker
F. A. Ansems, idem
EVEN NUMMERS.
G. van Wijk, arbeider telegrafie
J, van der Bruggen, touwsplnner
J. Houdijk, bleeker
W. Pannevis, kantoorlooper
J. F. Bruiistens, kleermaker
S. J. Versleeg, schoenmaker
A.IJsselstjjn.klerk-meteropnemer gasfabr.
K. de Geus, koetsier
Wed. T. Anker—Dekker
W. van Wjjk, stadStulnbaas
P. Broekhuizen, postbode
J. Hardjjzer, bleeker
H. Bloemzaad, agent van politie
C. J. van Leeuwen, sigarenmaker
J. Muurling
H. J. Boekamp, schilder
J. Brouwers, behanger
H. Brouwers, letterzetter
A. J. van Maanen
J. van der Heuvel, zeilmaker
L. van Scheers, stoffeerder
A. Heerkens, sigarenmaker
B. Boon, commisslonnair in kaas
1 F. Weil, gem. bode en marktmeester
3 J. A. van Leeuwen, pottenbakker
7 Gez. Oosterling
9 S. Key, fabrlekswerker
W. den Hoed, ondsrwyzcr
J. J. Hoogendoorn, hoofd der school voor
g. 1. o., no. 4
17 N. H. van Schelven, molenaar
ONEVEN NUMMERS.
t A. Punt, dekknecht
3 A. Schouten
5 J. Nieuwenhuizen, fabrlekswerker
Gez. Groenendaal
9 P. Kolder
11 W. G. Boot, brievenbesteller
Wed. L. A. va"n Straaten—Vuyk
J. B. Bruikman, tapper
A. P. Kleijn, fabrlekswerker
C. van den Hondel, olieslager
A. van der Hulst, meubelmaker
J. W. Woerlee, plateelschilder
Wed. B. Verkerk—van Zijll
H. van Beek, smid
P. Danens, fabriekswerker
A. A. van den Berg, heihaas
J. K. Slootweg, metselaar
G. N. Kruisheer, hoofd eener school
J. Poot, bouwman
EVEN NUMMERS.
P. T. Snel, pakhuisknecht
6 A. de Boom, machinist
8 W. Veerman, kantoorbediende
16 C. J. van der Schaft, stoker
12 P. Hoogendoorn, scheepsmaker
14 C. N. Hoogtejjling
16 P. C. L. Mounier, scheepmaker
18 J. Maarsse, bloemist
20 A. Pluim, sluisknecht
22 B. M. Spek, fabriekswerker
24 C. J. Reebeen, sjouwerman
26 Wed. T. J. van Kleef—Volmar
28 F. W. van der Steen, wafelbakker
32 P. van Leest, fabriekswerker
34 W. J. van Hofwegen, schepenjager
36 J. Kijzer, kruidenier
38 P. Blok, stoker
40 J. F. Prang, fabriekswerker
42 J. F. van der Kind, sjouwerman
44 Wed. J. van Let—van den Boseb.
46 C He(j, bleeker
48 Wed. H. Straver—Blom
52 C. de Jong, metselaar
54 G. Kasbergen, bouwman
58 B. Vennik, kapitein sleepboot
60 J L, Janknegt, sigarenmaker
62 H. A. Meilof, schipper
64 A. C. Kroon, mandenmaker
66 H. van der Kemp, smid
68 P. Plak, fabriekswerker
70 J. Lafeber sigarenmaker
72 J. W. H. C. van Staveren, verver
74 M. van Heijningen, blikslager
78 J. J. Hageman, brievenbesteller
80 Wed. J. M van Leeuwen—van Duin
82 A. den Hollander, broodbakker
86 C. van Mourik, klompmaker
88 P. J. Blom, smid
90 H. Leeuwenhoek, verver
92 J. G. L Blotkamp
94 G. van den Akker, broodbakker
96 M. Valk, schipper
98 C. de Knegt, fabriekswerker
100 J. van der Vlist, schipper
102 P. Batenburg, hofmeester
104 Wed. F. Sluyter—Visser
15 W. Groeneweg, fabriekswerker
17 Wed. L. A. van Straaten—Vuyk
19 J. B. Bruikman, tapper
21 A. P. Kleijn, fabriekswerker
23 C. j. Hersche, fabriekswerker
25 H. Snel, touwslager
29 L. A. Wiltenburg, metselaar
31 J. van den Berg, fabriekswerker
35 T. C. Reparon, los werkman
43 M. van Hofwegen, kantoorbediende
45 J. J. Broer, fabriekswerker
47 A. A. van Setten, sigarenmaker
49 J. Th. de Zeeuw, timmerman
51 J. van Maurik, timmerman
53 W. M. Elshout, schipper
57 F. van der Kemp, verver
63 J. C. Snaterse, schoenmaker
65 M. H. van Leeuwen, sigarenmaker
67 J. Leeflang, winkelier
69 W. F. Steenbergen, courantenbezorger
71 T. Revet, timmerman
75 Wed. S. Heemskerk—Kaptijn
83 G. Boot, koster
85 L. Cusveller, stadsbaas
87 H. Vergeer, brievenbesteller
91 Wed. A. Gielhuis—van den Heuvel
93 A. W. Dielemans—Reigersberg
1 Algemeene begraafplaats
3 H. Verbeek, grafmaker
7 J. Blok, grafmaker
9 Wed. W. J. Vreeswijk—Wildschut
11 W J. Oosterling, pottenbakker
13 A. van den Berg, fabriekswerker
15 P. G. van Willige, timmerman
17 F. van den Berg, arbeider
19 S. van der Sloot, tuinier
21 j. P. Bakker, timmerman
23 P. Bakker, arbeider
25 J. van Breukelen, botermaker
27 D. Kroon, kantoorbediende
29 A. de Weger, smid
31 C. L van Eijk, pakhuisknecht
33 A. de Gruil, fabrlekswerker
35 C. Vermeulen, arbeider
37 Wed. P. Knoop—van Baaien
41 P Bakker, fabriekswerker
43 J. Abbema, fabrlekswerker
45 G. J. de Mol, fabrlekswerker
49 J. Huisman, kistenmaker
51 Wed. A Palm—Nobel
53 Tb. A. Palm, machinist
55 N. K. Keiler, fabriekswerker
57 J. Wassing, timmerman
59 B. J. Leefiang, bakkefiknecht
61 H. M. Leeflang, touwsplnner
63 P. Hoedemans, fabrieksopzichter
65 S. van Mourik, klompmaker
67 Wed. W. Gelderblom—Koster
69 C' Verklev, scheepmaker
71 C. Broere, schippersknecht
73 G. Brauns, bleekersknecbt
75 P. J. Spieringshoek, fabriekswerker
77 D. Sijl, zeilmaker
79 J. van Houten, kleermaker
81 J. Baas, schipper
83 M. A. de Graaff, timmerman
85 H. J. Schoonderwoerd, schoenmaker
89 P. de Jong, smid
91 P. J. de Reus, machinist
93 P. van Schenderen, kuiper
95 Wed. P. de Jong—de Loo
97 C. B. Hoogeveen, timmerman
99 W. L. Immlnk, bloemkweeker
103 J. den Hertog, kistenmaker
105 j. G. J. van der Kind, fabrlekswerker
109 C. Nieveld, sigarenmaker
111 P. Hooimeüer, bakkersknecht