46
47
BAIILMAAA' Co., MARKT 9, GOUDA. Teleplioomiummer 210.
Mantels, Juponstoffen, Tapijten.
BAHLMA.W Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonuummer 310.
Mantels, Japonstofien, Tapijten.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
Mo.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
I
12
EVEN NUMMERS.
178
186
i
10'
103
358
360
362
366
370
372
374
376
378
380
38
40
42
44
46
14
15
16
3
4
5
8
9
10
192
196
198
200
202
206
208
214
218
220
222
224
226
228
230
232
234
236
240
246
250
254
256
258
268
270
272
274
276
280
284
288
290
292
296
298
300
302
304
306
308
314
316
318
320
322
324
326
330
332
334
338
342
344
346
348
350
356
W. J. van Eik, tapper
P. J. de Does, meubelmaker
M. BosHendriksen
B. C. Looijaard, kleermaker
A. Zuldam, pakhuisknecht
C. van Waas, grutterskneclit
Th. van Buren, houtzager
T. Terlouw, metselaar
P. Schouten, pottenbakker
H. J. Langenberg, scheepstimmerman
J. Breebaart Lzn., directeur Goudscbe
Glucosefabrlek
B. P. van Citlert, hoofd le burgerschool
voor meisjes
32 Plateelbakkerij «Zuid-Holland»
34 Plateelbakkerij «Zuid-Holland»
146 C. Jaspers, slijter
148
150
J. Broekhuyzen. stoker
J. Lubken, molenaarknecht
G. Vellinga, koopman
A. Baars, melkboer
P. K. van der Burg, koetsier
H. van der Horst, sigarenmaker
A. Vujjck, pakhuisknecht
G. Brenkman, sjouwerman
Wed. K. Perdyk—Danens
C. P. Broer, pjjpmaker
J. P' van Reeden, bleekersknecht
I. van der Kleij, werkman
D. Mulder, los werkman
T. de Jong, pijpmaker
J. P. NuvelslÜn, sjouwerman
J. Broekhuizen, los werkman
C. van der Sloot, pakhuisknecht
J. Tuinenburg, bleeker
G. Veltman, broodbakker
C. Bron, stoker
J. H. den Riet, sjouwerman
J. van Vliet, tuinman
K. Rabouw, loodgieter
K. Vis, koopman
H. Prevoo, koopman
L. D. Brandse. meubelmaker
P. M. van Leeuwen, plateelbakker
E. C. van Willigen, slachter
C- Borst, sjouwer
P. Maree, smid
C. J Kok, schipper
A. D. de Jong, koopman
J. Schultz, broodbakker
J. J Maree, winkelbediende
1). Hoogendoorn, timmerman
L. Benschop, winkelier
S. Sanders, mandenmaker
A. de Jong, koopman
Wed. B. Nieveld—van den Berg
W. J. Fijn, korenmolenaar
C. Odufré—Hoogeboom
C. C. Moret, letterzetter
G. Noorlander, los werkman
Wed. J. de Jong—van Rijn
J. G. Straver, letterzetter
J. van der Rest, letterzetter
C. van Eijk, timmerman
Wed. J. H. Faay—van Leeuwen
A. J. van der Valk, sigarenmaker
Wed. G. Roest—Etman
J. Langerak, melkboer
A. J. Dongelmaos, vleeschhouwer
J. J. Llesker, distillateur
D. de Rek, machinist
H. de Kier, electricien
P. Labü, broodbakker
K. A. van den Heuvel, koopman
G. Hoogendoorn, melkboer
Regentesseplantsoen.
W. B. Woerlee, meubelmaker
J. Groeneveld, schoppenmaker
J. Schuiten, brugwachter
H. PielTers, bakker
G. D Hei), hoofd school no. 2
J. M. Bakker, inspecteur van het bouw
en woningtoezicht
lOd C. G. van Gent, procuratiehouder A. J.
J. Vos.
10e J. van der Meer. gep. maj. inf.
lOf .1. F. Goddijn, teekenonderwijzer
11 J. Breebaart Lzn., directeur Goudscbe
13 J. W. Berkelbach van der Sprenkel,
predikant
Dr. B. W. v Eldik Thieme, technoloog
J. C. van der Torren
H. M. Dercksen, fabrikant
17 J. Zeper, insp. registratie
18 A. Scherpenhuijzen, leeraar teekenen
19 J. A C. de Goey, stalhouder
133 D. van der Kist, pottenbakker
139 C. Schoorel, pakhuisknecht
141 P. J. van Leeuwen, kleermaker
143 A. H. de Ruvter, pakhuisknecht
145 A. de Gunst—Tuinman
149 C. A. Prins, timmerman
151 W. Amesz, timmerman
153 W. C. Husselson
155 P. van Dam, timmerman
157 F. Zandijk. fabriekswerker
159 J. Stalenburg, metselaar
161 J. Melken, meubelmaker
163 C. P. J Boer, commissionnair
167 J. van Hertum, metselaar
169 J. A. J. Mastink, notarisklerk
171 C. de Bruin, bierbottelaar
173 A. F. den Edel, scheepmaker
175 Wed. A. van Duyvenbode—Puit
179 G. Heerkens, fabriekswerker
181 M. Sirre, kistenmaker
187 W. Boer, timmerman
189 C. Verkerk, fabriekswerker
191 M. C. Jongeneel, fabriekswerker
193 M. J. Wiezer, bleekersknecht
195 J. Noordlander. timmerman
197 G. Boerma, blikslager
199 F. Boerma, letterzetter
95 A. L. van Oudshoorn, koopman
N. A. Hoogtejjllng, fabriekswerker
Wed. H. Worst—de Jong
105 P. J. Happel, schoenmaker
107 Wed. 1. A. Nieuwveld—van Rijk
111 C. Bosch, sigarenmaker
113 Wed. J. Veenstra—Lammerts
115 W. G. van Kersbergen, sjouwerman
117 J. Flux, sjouwerman
121 C. van der Weerd
123 J. van der Horst, brandersknecht
125 C. Verkerk, modiste
129 D. Bont, fabriekswerker
D. van der Kist, pottenbakker
Wed. D. van Leeuwen—Nieuwenhuizen
G. Moolenaar, los werkman
Wed. C. W. Hensbroek-Frie
J F. F. Vergoed, sjouwerman
G. S. de Bruijn, touwslager
48 Wed. C. Fortuin—Kroon
50 Neeltje Husselson
52 D. Blok—Lnijnenburg
54 G. Dijkman, pijpmaker
56 F. A de Jong, fabriekswerker
H. J. Rabouw, loodgieter
A. Quispel, schipper
ItT n n!n
Ridder van Catsweg.
ONEVEN NUMMERS.
3 G. J. van Wingerden, kantoorbediende
5 Wed. R. Lexmónd—de Vos
7 D. Zwaan, tuinman
9 J. van Dijk, caféhouder
13 W. Westerman, kaashandelaar
15 J. Jonkheid, koopman
17 G. Jansen, koopman
19 Wed. A Moerings—Jansen, werkster
21 J. Steenbeek, koopman
23 G. Oskam, koopman
27 A. J. M. van den Ring
31 C. Jue, handelsreiziger
33 H. F. Sprui.it, kantoorbediende
35 H. P. van Buurt, handelsreiziger
37 A. Treels, kantoorbediende
43 J F. Okkers
45 H. Schoemaker, boomkweeker
47 P. Schoemaker, boomkweeker
2 A. Eisen, meesterknecht glucosefabrlek
6 L. Kalmeijer, schoenmaker
8 N. L van Blokland, pijpmaker
10 F. Bruystens, fabriekswerker
12 C. van Oostenrijk, pakhuisknecht
14 C. W. A. Zwarts, smid
16 H. Hilgers, schipper
18 Lena Vergeer
22 W. C. Lujjnenburg, timmerman
24 D. Vermij, koopman
26 W. den Haag
28 B. Kalmeijer, arbeider
Plateelbakkerij «Zuid-Holland»
58
60
62 Maria Wakkier
66 T. Boot, metselaar
68 J. Slaman, smidsknecht
70 Wed. N. Melchert—van den Berg
Wed. H. Polak—van Eijk
72 H. Kunst, winkelier
74 Nuvelstijn, los werkman
78 T. Blok, fabriekswerker
80 L. van der Wal, schipper
86 J. Blok, fabriekswerker
88 Wed. T. J. Dijkman—Herman
90 A. Broekhuizen, los werkman
92 A. Koekkoek, los werkman
94 P. J. Bevel, los werkman
106 B. J. Prang, los werkman
108 D. P. Boot, los werkman
110 F. Nuvelstijn, arbeider
114 N Jansen, touwspinner
116 Coöperatieve Broodbakkerij
118 Th. J. Drosle, boekhouder
122 A. van der Klein Jrsmid
124 W. Langeraar, sigarenmaker
126 Wed. W. Broer—van der Ben
128 B. C. Lijster, koopman
130 W. T. Wiltenburg, verver
132 Johanna Wilhelmina van der Kleijn
134 J T. Hoogendoorn, los werkman
140 Wed. L. van der Kley—van den Berg
142 W. Groeneweg, koopman
C. Jaspers, slijter
H. van den Heuvel, gep. militair
A. J. Buffels, schoenmaker
154 C. Vergeer, bakker
158 W. H Bos, beschuitl akker
162 J. van Dam, opperman
164 M. van Houten, stucadoor
168 H. J. Bennis, werkster
170 M de Knikker—Sol
172 C. de Jong, fabriekswerker
178 M. van Leest, fabriekswerker
180 A. F. Lakerveld, koetsier
182 P. van der Kleijn, smid
184 G. C. Hornes, fabriekswerker
186 A. van Wijk, los werkman
188 J. van uen Wittenboer, sjouwerman
190 E. Nathans, uitdrager