BAHAMA Co., HARKT 9, GOUDA. Telephoonnnmmer 310
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
FIBMA B DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerder!)
BAHLMANA' Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnunimer 210.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
FIBMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
6i
60
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No
No.
NAMEN EX BEROEPEN.
11
I
EVEN NUMMERS.
Vorstmanstraat.
ONEVEN NUMMERS.
Vijverstraat.
Walesteeg.
ONEVEN NUMMERS.
EVEN NUMMERS.
1
34
Vrouwevestesteeg.
ONEVEN NUMMERS.
48
50
52
54
56
2
4
6
8
10
12
18
20
22
24
26
28
30
32
52
53
54
56
2
4
6
8
12
14
16
36
37
39
40
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
55
57
58
60
62
1
3
5
9
11
13
15
17
19
21
23
6
8
10
12
16
18
20
22
24
26
3
4
3
5
7
9
11
15
17
19
21
23
27
29
31
33
35
39
41
19
23
2
4
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
50
51
1
3
4
5
6
7 r
9 J. N. van Garderen, veeopzichter
10 -
Wed. H. J. Majjs—Verkerk
C. vau der Weüden, boterwerker
H. Bosman, arbeider
A. de Mol, timmerman
Tb. Straver, tabriekswerker
J. H. L. Groenendaal
C. N. van Meerten, klompmaker
J. Vergeer, smid
B. J. A. Cramer, meubelmaker
M. Gardenier, letterzetter
L. van der Meide, boekdrukker
A. van Veen, stukadoor
A. Muijs, koetsier
T. Tak, pottenbakker
J. Hartjesveld, spoorwerker
P. R. Prevo, tabriekswerker
J. H. A. Boogaard, broodbakker
C. Verdouw, melkboer
V. Simmers, sjouwerman
N. van Eük, smid
F. Vreugdenburg, koetsier
E. H. Koelman, tabriekswerker
J. van der Pouw, kistenmaker
J. L. Zwarts, smid
M. J. Huurman, kaaspakhuisknecht
J. Loendersloot, timmerman
P. P. Barneveld, sigarenmaker
Wed. D. van Vleuten—van Houten
J. Reurings, bleeker
W. Kelder, tabriekswerker
J. Bennis, smid
J. de Vries, arbeider
L. P. Kullk, timmerman
H. van der Wejjde
C. Rietveld, pakhuisknecht
J. A. Bron, sjouwerman
C. van Goch. tabriekswerker
A. de Jong, tabriekswerker
A. Lexmond, timmerman
Wed. D. Jongeneel—Hol
C. van der Ham, molenaar
S. Luitjes, tabriekswerker
J. van den Berg, tabriekswerker
J. Voorwinden, tuindersknecht
Vrouwesteeg.
A. de Jong, loodgietersknecht
L. Buurman, boekdrukker
F. de Gruijl, schoenmaker
H. van Maaren, touwslager
Wed. G. D. Botterop—Dazler
L. van der Bijl, scheepstimmerman
A. M. Wassing, opperman
J. A. Schneider, tabakskerver
Wed. van der Pool—Torné
Th. Bron, tabriekswerker
A. van Es, arbeider
Wed. H. F. den Riet—van der Klejjn
I. IJsselstein, schepenjager
Wed. L. Groenendijk—van der Kuy
Wed. W. Visscher—Ester
K. J. van der Meer, schepenjager
J. P. de Groot, metselaar
L. D. van Vreumlngen, sigarenfabrikant
Wed. T. van Dam—Blankenstein
J. Boer, biljardmaker
B. Rietveld, slager
C. J. Lannooü, kunstschilder
H. Heistek, onderwijzer
A. Lambert, koopman
J. S. Exalto, sigarenfabrikant
C. ten Brummeler
A. C. Pinkse
Wed. van Zee Exalto—Borkus
Wed. L. Proos Hoogendjjk—Mijnlieft
A. Kwinkelenberg, scheepmaker
Wed. J. B Piets—ie Comte
H. C. Kortenoever, fabrikant
C. J. C. Hoogendjjk, aannemer
L. Boer, scheepmaker
J. van Es
G. C. Koedam, tabriekswerker
A. G. Veerman, houtzager
A. Bakker, tabriekswerker
G. Groenendaal, tabriekswerker
F. Scheepsbouwer, verlakker
A. van Kersbergen, blikslager
D. de Rotte, tabriekswerker
C. J. IJsselstjjn. tabriekswerker
J. van Duin, bankwerker
F. van Riemsbergen, kuiper
G. de Keizer
W. de Jong, in naaimachines
G. W. van Ouwerkerk, bakker
E. de Jong, tabriekswerker
A. van Eijk, stukadoor
.1. Stalenburg, tabriekswerker
A. N. de Rotte, tabriekswerker
F. J. L. Lafeber, letterzetter
W. C. van der Hulst, timmerman
E. de Jong, touwslager
J. B. de Jong, tabriekswerker
L. de Bruin, arbeider
G. van den Eng, tabriekswerker
P. Sprujjt, smid
K. Mollema, verver
P. van der Toorn, tabriekswerker
S. Brandse, tabriekswerker
A. den Haag, tabriekswerker
A. van Veen
C. J. Looyaard, tabriekswerker
J. J. van der Speld, opperman
J. Verzeide, machinist
J. Verkerk, ijzerwerker
M. IJsselstjjn, machinist
R. den Haag, tabriekswerker
H. Versluis, schipper
A. Plomp, sigarenmaker
A. Perdjjk, scheepstimmerman
J. de Bruin, tabriekswerker
W. A. Sluiter, sigarenmaker
Wed. H. Sluiter—Hulscher
P. de Jong
J. A. Reijerkerk, arbeider
K. Slegt, smid
J. F. de Vroom, timmerman
E. van der Kamp, werkman
J. Hulscher, tabriekswerker
P. van Oudshoorn, koopman
Wed. P. van Hofwegen—van Let
P. Rietkerk, sigarenmaker
H. Lugthart, verver
P. van der Staal, borstelmaker
W. van Werkbooven, sigarenmaker
A. den Held, sigarenmaker
J. J. Zujjdveld, postbode
C. Langeraar, tabriekswerker
J. Grendel, kleermaker
C. Vos
Wed. C. Bruikman—Zuijdwijk
EVEN NUMMERS.
P. van der Starre, visscher
M. Kastelein, suikerwerker
Wed. J. Vujjk—van de Kasteelen
Teuntje Schenk, fabriekswerkster
J. Sirre, sigarenmaker
W. C. Bosman, schoenmaker
Gerarda G. van der Pool
A. N. Snelleman, tabriekswerker
E. H. van der Eng
H. van der Neut, kuiper
Wed. A. Weck—Bustin
J. T. de Jong, tabriekswerker
J. Dongelmans
A. Cohen, koopman
N. van Ejjk, melkboer
Weethaven.
J. Zielstra, drogist
J. C. Dorlas, groothandel in koffie en thee
G. van Goch, metselaar
J. van der Kemp, arbeider
H. Kunst, koopman
Wed. C. v. d. Hoeven—van Briemen
Wed. S. Hofman—Boef
1
3
7
9
11
13
15
Wed. W. van Reeden—Liepelt, winkel
J. S. Mul, sigarensorteerder
2 P. M. van Waas, tapper
3 H. Hoonhout, scheepstimmerman
4 Wed. Th. J. Steenland—Lindaart
5 A. J. Sas, smid
6 P. Verkaaik, barbier
9 A. van der Haven, arbeider
12 Adriana de Graaf
13 J. J. Schneider, tabriekswerker
14 J. Blokland, schippersknecht
15 C. de Joode, arbeider
18 K. J. Revet, schilder
19 P. de Goojjer, timmerman
20 Wed. S. Sijtsma—Faber
21 I. Visser, zeilmaker
23 H. van der Waal, bouwk. opzichter
24 M. van Djjk, meubelmaker
25 M. Sjjtsma, houtkooper
26 J. A. Kuster, kleermaker
27 D. Schouten, schipper
28 A. Z. de Jong, koopman
30 P. de Jong
33 A. de Bruin, vrachtrijder
34 A. den Hertog, schoenmaker
35 J. van Bueren, werkman
L. van Leeuwen, daggelder
A. Brandt, sigarenmaker
B. Scholten, reiziger
M. van Tok, metselaar
M. J. van Wijnen, conducteur
B. J van Maaren, koopman
P. K. van Maaren, schoenmaker
12 J. M. van Buuren, steenhouwer
13 K. Noorlander, timmerman
Wed. M. Boot—van der Sleet
14 C. van Leeuwen, kuiper
Wachteletraat.