BAQLM4W Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210.
BAHLMAW Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren
Behangerij, Stoffeerderij.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
63
62
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No-
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
EVEN NUMMERS.
71
Wilhelminastraat.
ONEVEN NUMMERS.
Winterdijk.
ONEVEN NUMMERS.
EVEN NUMMERS.
35
Wijde Poort.
ONEVEN NUMMERS.
EVEN NUMMERS.
EVEN NUMMERS.
56
57
58
1
3
5
7
7
9
11
13
2
4
8
10
14
59
60
61
62
63
64
65
66
67
69
70
35
37
39
41
43
45
28
30
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
58
62
64
66
68
70
72
74
76
78
80
82
84
86
88
90
92
94
96
98
4
6
8
10
12
14
16
18
20
22
24
26
28
30
1
3
5
7
9
11
13
15
17
19
23
25
27
29
31
33
35
41
45
4
6
8
10
12
14
16
20
22
24
26
2
4
6
8
10
12
1
3
5
7
9
tl
13
17
19
91
23
25
27
29
31
33
P. F. de Jong, arbeider
L. H. Bol, los werkman
C. Blommestein, landbouwer
D. Kaay arbeider
N. Boer, arbeider
J. Okkerse, tuinman
L. Bouwman, tuinman
P. Buyense, landbouwer
M. van Dam, landbouwer
J. Straver, tuinman
P. Sterk, tuinman
J. van Beek, arbeider
J. S. Lugthart, sigarenmaker
K. C. Agten, touwspinner
W. Verhart koopman
G. Rademaker, tapper
L. Lafeber, touwspinner
H. C, van Leeuwen, melkboer
J. de Gruil, lantaarnopsteker
J. Hotstede, visscher
Wed. J. E. H. Brink—Huivenaar
G. de Keizer, werkman
Wed. J. J. Henrich—van den Berg
6 F. van der Straaten, bouwkundige
7 Mej. P. M. de Jong, winkelierster
8 Firma Gebr. de Raadt, manufacturier
Wed. A de Raadt-van der Steen
A. P. Tijsterman, winkelbediende
10 A. Thim. wijn gedistilleerd
11 Mej. S. H. van Loon, winkelierster
Willens.
ONEVEN NUMMERS.
Ph. J. den Hertog, caféhouder
C. van Greuningen, koetsier
A. den Hollander, koetsier
G. Straver, pakhuisknecht
L. van den Berg, bouwman
S. de Korte, arbeider
Wed. A. de Graaf—v. d. Sprong
N. Boere, arbeider
D. Palsgraaf, veldarbeider
J. Gravesteijn, timmerman
D. van Hanswjjk, arbeider
C. Houdijk, landbouwer
J. Erberveld, bouwman
G. Kraan, koopman
C. van der Pouw, veehouder
A. Schoonderwoerd, bouwknecht
J. de Bruin, stukadoor
F. van Velsen, stoker
J. Straver, meubelschilder
C- Hulst, sjouwerman
J. Rijnhout, fabriekswerker
N. Boot, koopman
S. S. van Adrichem—Verhart
A. de Gruil, pakhuisknecht
J. Verkerk, winkelier
J. de Jong, slager
H. de Groot, verver
Wed. P. Codee, melkverkoopster
Wed. A. van Houten—van der Heü
P. Benschop, sigarenmaker
A. L. Cats, koopman
W. A. Heij, schipper
C. J. van der Spelt, koopman
M. van Leeuwen, schipper
C. Steenbeek, touwslager
J. Wiezer, fabriekswerker
J. Kooi, arbeider
G. Laurier, koopman
L. Vermeulen, touwspinner
H. J. Slenters, schoenmaker
J. Lekkerkerk, fabriekswerker
Wed. D. Graatsma—Blesgraaf
J. M. Sparnaay, huisschilder
A. Schouten, touwspinner
L. van der Heij, koopman
H. Wulffraat, meubelmaker
J. Zeegers, werkman
J. Tijbout, werkman
B. Groen, bakkersknecht
P. G. Scharleman, uitdrager
100 J. Tjjbout, koopman
102 W. F. de Jong, touwspinner
Willemsteeg (zie Lange).
Wed. G. F. van de Veldevan Capelle
L. van Bochove, broodbakker
J. H. Oostingh, tandarts
J. T. Tjjbout, fabriekswerker
J. Tb. Kerper, orgelmaker
C. J. van de Putte, onderwijzer
Wed. Soutendijk—Hoogenboom
Dr. F. H. G. van Iterson, arts
C. G A. Koojj
Wed. J. Hornis—Loeve
P. M. Hornis, spekslager
C. S. M. Hortus—Collewijn
M. J Endenburg, zeilmaker
G. Jue, kleermaker
H. van den Berg, winkelier
G. J. van der Togt. boter kaas
J. T. de Gast, onderwijzeres
J. G. W. Slnnige,
Wed. J. Schouten—van Staveren
J. Moons, bouwman
L. Goedhart, arbeider
N. Oudjjk, bouwman
C. H. Bardelmeüer, spoorwerker
J de Groot, bakkersknecht
N. van Klaveren, landbouwer
A. Borst, bouwman
J. J. de Korte, landbouwer
W. Baas, landbouwer
W. Goedhart, arbeider
P. Kool, landbouwer
N. Erberveld, bouwman
A. Vergeer, landbouwer
C. Schouten, bouwman
Wed. C. van Ejjk—Vouk
W. Verweij, landbouwer
J. Hoffman, bouwman
L. van Wijk, landbouwer
A. F. Ernst, arbeider
J. Kerrebjjn, los werkman
B. Weeldenburg, fabriekswerker
P. de Bruijn, los werkman
A. H. Dikhooff, stoker
L. J. Züleman, touwslager
J. F. Signer, fabriekswerker
P. B. Snel, pjjpmaker
L' J. Zjjleman, fabriekswerker
J. Donk, blikslager
J. Slobbe, touwslager
Lokaal „Heil des Volks"
J. Dongelmans, sigarenmaker
J, Holthuysen, los werkman
Wed. J. A. de Jong—Neef
F. J. Nuvelstijn, koopman
Wed. A. de Bruin—Schoonderwoerd
Wed. J. Blom—Wieser, hekelster
Wed. E. v. d. Laan—Holster
J. H. Hulscher, steenhouwer
C. van Vliet, broodbakker
G. Cabout, sjouwerman
H. G. Brinkman, fabriekswerker
J. van der Zaan, kuiper
J. Hornes, los werkman
Sophia Ketelvülder. pöpmaakster
Wed. J. H. van Draanen—Kisman
Cornelia van der Laan
A. P. Tijsterman, winkelbediende
A. l nliïi, Wijïï gcuiStiilcêru
Mej. S. H. van Loon, winkelierster
Mej. J. Hoogendük
12 Wijkverpleging Herv. Gemeente
13 Stedelijke muziekschool
K. Akkerman, concierge
14 F. C. Bik
13 F. A. Dee, apotheker
16 G. Haagsman
17 Mej. J. A. F. van Vreumingen
18 Wed. J. C. Zegers—Vermei)
Gez. Zegers, modenaaister
19 Mr. M. M. Schim van der Loelf, advocaat
en procureur
20 Dames Hoogenboom
21 A. van Reedt Dortland, kassier
22 Dortland Co., makelaars en kassiers
23 A. van Bochove, kleermaker
25 R. K. Instelling van Liefdadigheid
27 H. W. J. Vos, priester
28 Sociëteit R K. Leesvereeniging
W. G. van den Bosch, zetkastelein
30 J. van Reedt Dortland, tabak en sigaren
31 A. Latenstein, apotheker
32 G. J. van Hejjkoop, winkelier
33 J. C. Jue, kantoorbediende
34 R.C. Militair Tehuis
W. J. Borst, concierge
Wed. J. C. van Vliet—Verduyn
W. van Vliet, steenfabrikant
36 R. W. H. Pitlo, notaris
37 A. Lagerenberg, spekslager
38 Post- en Telegraafkantoor
39 J. Schinkel, vleeschhouwer
40 M. J. Oosterling, distillateur
41 Mej. E. C. L. v. Echten, onderwijzeres
42 J. B. de Jong, vischhandel
43 J. J. Cramer, tandarts
E. Rijkaart
44 H. Nauw
Dr. J. G. Rups, arts
45 Firma Gabry en Zonen, orgelhandel
G. A. H. Gabrv, orgelmaker
46 W.A.P. F.L. de Haan, slagersknecht
47 R.K. Volksbond
G. C. van Hooff, concierge
48 Firma Gebr. Dercksen, broodbakkers
49 C. Plomp, in assurantiën
50 C. A. Wagenaar, kantoorbed.
51 Dr. J. W. Ie Grom, conrector Gymnasium
52 Gymnasium
53 Wed. J. A. van Wijk—Schouten
55 Mej. A. J. van Reedt Dortland