BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Teleplioonnummer 310. Mantels, Japonstofien, Tapijten. bAHLMAW Co., MARKT 9, GOUDA. Teleplioonnummer 310. Mantels, Japonstofien, Tapijten. IOI IOO I Rooijenvan der Meer, FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. Bestuurdersbond (Goudsche). Lafeber voorzitter, A. Fokkers secretaris, IJssellaan 121, W. Nieuw veld penningmeester. Bijbelgenootschap (Nederlandsch) afdeeling Gouda. L. ten Bosch voorzitter,secretaris en bibliothecaris, P. W. Kamphuizen thes., J. Punselie C. G. A. Kooij. Biljartclub „Ter Gouw”. H. Eyssen voorzitter, I. Polak Markt 25 secretaris. H. H. van Heuveln penningmeester, J. Horneman en D. de Jong. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor Inboedels. Bescherming van Dieren te ’sGravenhage (Vereeniging tot), afdeeling Gouda en Omstreken. Beschermvrouwe: H. M. de Koningin- Moeder. Dr. S. S. Hoogstra voorzitter, B. P. van Cittert penningmeester. A. Bertheux,Mej. N. J. Schelling secretaresse. „Bethel” (Het Gesticht) te Zetten. Mej. N. J. Schelling, corres pondente. Het doel is om verwaarloosde meisjes boven de lójarentot dienstboden te bekwamen of op eenige andere wijze in staat te stellen in eigen onderhoud te voorzien, tegen betaling van f104,’sjaars en fro,bij aankomst. Coöperatieve Middenstands-Credietbank voor Gouda en Om streken. Raad van toezicht: I. IJssel de Schepper, Mr. M. M. Schim van der Loeff, R. U. Jongenburger. Bestuur: L. van der Beek, T. Crebas, A. D. van Vreumingen. Plaatsvervangende Bestuursleden: B. D. Grooten- dorst en J. G. Potharst. Boekhouder: A. van Reedt Dortland, Kantoor Westhaven 21. De bank verschaft haren leden crediet, neemt gelden 4 deposito en opent Rekening-courant. Cricket- en Football-Club „Olympia.”. Opgericht 1 Junij886 en goedgekeurd bij Kon. Besl. van 22 Dec. 1906 No. 46. Terrein Graaf Florisweg. W. H. Cremer voorzitter, F. H. G. van Iterson Jr. vice- voorzitter, B. Sibbes Hoogstraat 7, secretaris, E. H. Hoogendijk van Cappellen vice-secretaris, J. C. Wagner penningmeester, E. C. J. van der Horst commissaris van het materieel, C. Steensma commissaris. Christelijk Schoolonderwijs onder mingegoeden (Vereeniging ter bevordering van). G. Prince voorzitter en penningmeester, secretaris. Deze vereeniging suppleert thans voor 17 kinderen dngegoede ouders die op de Christelijke School onderwijs „Calvijn” (Vereeniging), opgericht ter verbreiding der Gerefor meerde beginselen onder de leden der Nederlandsche Hervormde Kerk te Gouda. J. G. Deur voorzitter, R. U. Jongenburger secretaris, C. J. Revet penningmeester, G. Krook, P. Vink, J. P. Göbel. Coöperatieve Bouwvereeniging „Ons Tehuis”. Bestuurders: M. J. Hageman voorzitter, H. Verbruggen 2de voorzitter, W. Roepers secretaris, D. v. d. Vooren 2de secretaris, D. Reijken penningmeester, H. Wiezer 2de penningmeester. Commissarissen: J. C. Blok, J. Lexmond, G. J. de Rotte. Coöperatieve Broodbakkerij en Verbruiksvereeniging „Ons Voordeel”. N. J. Montagne voorz., W. B. F. Grevenstuk 2e voorz., D. L. Soer penningm., H. Bosman, A. Engelbregt, A. de Hoog, M. Hoogen- steeger, D. v. d. Vooren, J. v. Rijswijk, A. I. de Mink, W. Roepers secretaris. Commissie van toezicht: Joh. Mulder, Ed. van Dantzig, A. Willers, H. v. d. Graaff, H. Verbruggen. 2038 leden. Doel: Aan de leden brood en bij voldoende deelname ook andere levensbehoeften van de beste qualiteit tegen de minst mogelijke prijzen te verschaffen. Coöperatieve Broodbakkerij en Verbruiksvereeniging „Ons Belang” (B K.)t J. Th. Imholz voorzitter, J. E. A. Agten secretaris, J. Bosman, Penningmeester. van m: ontvangen. Damclub „Gouda”. C. W. den Hoed voorzitter, A. Muller secretaris, P. Broer penningmeester, J. Zielstra en P. Rond Pz commissarissen. Speelavond Dinsdag 8 uur in café Vredebest. Dames-Vereeniging. Opgericht Februari 1878. Doel: de St. Eliza- beths-Vereeniging (zie aldaar) bij te staan door het verrichten van naaiwerk. M. de Graaf, presidente. M. T. Bertels, secretaresse. St. Dorothea-Vereeniging. Doel: Het bewerken van Kerkgoederen. Beschermheer J. A. Küpers Deken en pastoor. Mej. J. H. M. Rijnaarts pres., Mej C. M. Korte, Mej. A. H. Schuttelaar, Mej. E. van der Pol en Mej. Th. Schrave. St. Elizabeth-Vereeniging. Tot ondersteuning van behoeftige kraamvrouwen. Mevr. Wed. W. AdamsGorissen presidente, Mevr. Wed. B. J. WesselsPalms vice-presidente, Mevr. C. M. Dessing Wennekers secretaresse, Mevr. I. KropmanTack penningmeesteresse, Mevr. J. Peetersvan der Harg, Mevr. A. van p-—-j— Mevr P. BruynelGrendel. Fabrieksvereeniging „Nieuw Leven”. L. van Kersbergen voor zitter, C. van Ardenne secretaris. Fietsclub „Momus”. Opgericht 1 Februari 1904. L. P. Hoogen dijk Dz. voorzitter, Mej. L. C. S. W. van der Torren secretaresse, Mej. J. J. Geitel penningmeesteresse en J. A. van der Stok captain.

Adresboeken Gouda | 1911 | | pagina 52