Sb SS Sb 3Ê fl. HObUfl^DEH Reclames Huis- en Rijtuigschildersvak gerekend kunnen worden. HUIS- EN RIJTUIGSCHILDER. BOHLxE^RDE 36-38 Adres voor het schilderen van SW Concurreerende prijsberekeningen. en het verrichten van alle werkzaam heden, welke onder het BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. 102 tegenover Sociëteit „Ons Genoegen”. f FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij Geheelonthouders-Vereeniging (Nationale Christen-). Afdee- deeling Gouda. L. C. Lafeber voorzitter, F. Rietveld secretaris, R. v. d. Brug 2e secretaris, A. C. de Kroon penningmeester, B. Vergunst, 2e penningmeester. Het doel der Vereeniging is, onder den drang der liefde van Christus, overeenkomstig de roeping der Christelijke Gemeente, den strijd te voeren tegen de heerschende drinkgewoonten, in welke een der machtigste hinderpalen voor den bloei der Gemeente en haren invloed naar buiten gevonden wordt. Als middel hiertoe achten de leden noodig geheelonthouding van alle bedwelmende dranken. Geneeskunde (Ned. Maatschappij tot bevordering der). Afdeeling Gouda en Omstreken, 25 leden. H. J. Voogt voorzitter. P. W. Mari te Moordrecht vice-voorzitter, B. G. J. Evers secretaris, Dr A. Montagne Iz. penningmeester, Dr. C. Beekenkamp te Gouderak vice- secretaris en -penningmeester. Gepensionneerde Militairen (zie Weduwenzorg). Gepensionneerde Onderofficieren en minderen van het Nederl. Leger (Koninklijke Vereeniging van). (Onderstand aan militairen, gepensionneerd vóór de wet van 1877, en hunne weduwen). Afdeeling Gouda. L. W. C. G. van der Garden eere-voorzitter, voorzitter, C. C. van den Bergh secretaris-penningmeester. Beschermer is men door eene bijdrage van f 10,— per jaar of minstens f 25,—ineens. Donateur van f0,50 tot beneden f 10,— Gewapenden dienst in de Nederlanden (Fonds tot onder steuning en aanmoediging van den). Afdeeling Gouda. A. van Reedt Dortland, H. Knuttel en J. H. Schouten. Gezondheids-Koloniën (Vereeniging voor). Eere-Voorzitter R. L. Martens, I. IJssel de Schepper ie voorzitter, Mevr. J. P. van de Velde— Smits 2e Voorzitter, Dr. A. Montage Iz. ie secrstaris, Mej. M B. Bur- gersdijk 2e secretaris, J. H. Schouten ie penningmeester, Mevr. L. E. H. Prince—Schim van der Loeff 2e penningmeesler, Mej. G. van Eijk, Mej. S. de Vooijs, Mej. C. M. J. IJsselstijn, Mej. J. Emeis, Mej H. H. Kortenoever, Mej. A Bouters, C. J. M. Kroon, I, van Dantzig, R. U. Jongenburger, J. H. B. Spaanderman en R. Triezenberg. „Gouda Vooruit”. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 9 Juni 1908, No. 64. Mr. M. M. Schim van der Loeff voorzitter, J. van Kranenburg onder-voorzitter, P. C. de Vooijs secretaris, G. Bouters penningmeester, M. J. Oosterling, J. G. C. Kamphuizen, W. B. F. Grevenstuk, W. J. van Zanen, E. van der Werf, H. J. Nederhorst Jr., H. H. van Heuveln, I. van Dantzig. De vereeniging stelt zich ten doel bevordering van de belangen der gemeente Gouda in het algemeen en die van hare inge zetenen in het bijzonder. De minimum contributie bedraagt f0,50 per jaar.

Adresboeken Gouda | 1911 | | pagina 53