BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. BA1ILMANN Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japonstoffen, TapQten. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA TELEFOON 47. io6 107 1 I Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor Inboedels. Schoolcommissie: P. A. H. Potten voorzitter, A. J. J. Vos secretaris, C. P. W. Dessing lid. J. G. Kropman directeur, J. Peeters, N. Peeters, Th. W. Diemel, P. Krom en J. Roelofsen onderwijzers. Afdeeling Muziek: W. H. Baghuis directeur. W. J. Borst concierge Kaashandelaren (Nederlandsche Vereeniging van). J. F. W. S. Middelbeek voorzitter, Joh. G. Heil vice-voorzitter, W. Heusdens penningmeester, A J. Schilt, L. Schwerzel, A. Grijpink, B. Batelaan, W. Laming, J. L. van Eijk, Mr. M. M. Schim van der Loeff secretaris, Westhaven 19. Kegelclub (De Goudsche), (in de kegelbaan der Sociëteit „de Reunie”). Dr. K. Büchli voorzitter, M. A. J. Kortenoever secretaris, Dr. B. W. van Eldik Thieme penningmeester. Kegelclub „Anti-poedel”. H. Berlijn president, A. Bertheux secretaris, C. G. Spit penningmeester. 14 leden. Speelavond iedëren Vrijdag in Hotel „De Romein”. Kiesvereeniging „Burgerplicht” (Vrijzinnige). Voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal en voor de Provinciale Staten. Mr. M. M. Schim van der Loeff voorzitter, P. Bokhoven Wz. secretaris, H. J. Nederhorst Sr. penningmeester, Dr. A. van IJsendijk, C. Witte van de Velde, J. Vergeer, C. G. Spit. Kiesvereeniging „Gouda” (Vrijzinnige). Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 30 Juni 1897, Ns. 169. Voor den Gemeenteraad. Mr. M. M. Schim van der Loeff voorzitter, H. Knuttel vice-voorzitter, I. van der Want ie secretaris, H. J. Nederhorst Jr. penningmeester, C. J. C. Hoogendijk, J. van der Jagt, H. A. C. Brinkman, J. Vergeer, C. C. Krom. De vereeniging stelt zich ten doel: a. Het aanbevelen voor hel lidmaatschap van den Gemeenteraad van personen die door hun kunde, rechtschapenheid en zelfstandigheid geacht kunnen worden tot den bloei en de welvaart van de gemeente te zullen medewerken; S Het bespreken van Gemeente-belangen (art. 3 statuten). Voor het lidmaatschap kunnen zich bü het Bestuur aanmelden zoowel kiezers voor den Gemeenteraad als niet-kiezers boven 23 jaar, mits zij de vrijzinnige beginselen toegedaan en niet lid zijn van een andere Kiesvereeniging voor den Gemeenteraad (art. 4 statuten). Ieder lid is verplicht de statuten en het huishoudelijk reglement te teekenen, en de contributie te voldoen. Deze bedraagt minstens 10 cent per jaar en wordt vooruit betaald. Het staat den leden vrij, zich voor de betaling van eene boogere contributie te verbinden (art. 1 huishoudelijk reglement). Kiesvereeniging (Vrijzinnig Democratische). J. L. Belonje voorzitter, J. Bojawal secretaris, H. J. van Weelden penningmeester, C. van Ardenne, Kiesvereeniging „Nederland en Oranje” (Centrale Anti- Revolutionnaire). (Voor het Hoofdkiesdistrict Gouda van de Tweede Kamer der Staten-Generaal) R. U. Jongenburger voorzitter, P. D. Muylwijk vice-voorzitter te Gouda, P. A. Vingerling secretaris, W. A. Piets pen ningmeester te Gouda, (moderamen), N. R. van den Berg te Stolwijk, P. van der Spek te Moercappelle, C. Hogeweg te Nieuwerkerk a/d IJsel, A. Hoogendijk te Ouderkerk a/d IJsel, J. Berghuis te Waddingsveen, A. de Jong Az. te Krimpen a/d IJsel, J. Vermeulen Cz. te Krimpen a/d IJsel, T. van Duyvendijk te Lekkerkerk, D. Tom te Gouderak, J. Guldemond te Boskoop, J. Tom te Moordrecht, A. Vuijk te Capelle a/d IJsel. Kiesvereeniging „Vreest God, eert den Koning” (Plaatselijke Anti-Revolutionnaire). P. J. Kolijn voorzitter, J. H. van der Waal secretaris, J. P. Kasteleijn Penningmeester, J. van Galen, N. van Vliet, A. R. van de Putte, P. D. Muylwijk, Th. van Straalen en P. Blazer. Kiesvereenigingen (R. K.). Afdeeling Tweede Kamer, Centrale R. K. Kiesvereeniging. Eerelid: H. H. Weck, Dr. A. C. A. Hoffman voorzitter, N. Koch ie secretaris, J. Nieuwsteeg ze secretaris te Boskoop, C. B. Lünneman penningmeester te Boskoop. Afdeeling Provinciale Staten, Centrale R. K. Kiesvereeniging. Dr. A. C. A. Hoffman ie voorzitter, T. A. Jansen 2e voorzitter, N. Koch secretaris, C. B. van Baaren 2e secretaris te Schoonhoven, F. A. Moerel penning meester te Oudewater. Afdeeling Gemeenteraad. Plaatselijke R. K. Kiesvereeniging. C. H. Koemans ie voorzitter, N. Koch ie secretaris, C Luger penningmeester, C. P. W. Dessing, H. A. Leeflang, L. J. Jaspers en Kiesvereeniging „Kerkelijk Beheer’ H. J. Nederhorst voorzitter, J. A. P. Montijn waarnemend voorzitter, J. G. C. Kamphuizen secretaris, A. van Reedt Dortland penningmeester, W. Kromhout, C. van Veen Az. A. Goedewaagen Sr. Kinderbewaarplaats. Mev. M. J. ten Bosch—Scholtens voorzitster, Mej. J. Ie Rütte vice-voorzitster, Mevr. K. A. Braat—Hoogendijk secretaresse-penningmeesteresse, Mej. M. Schuyt Best, Mej. E. C. de Bakker, Mevr. M. Kroon—Kikkert, Mevr. B. J. van Beek—Clausing, Mevr. M. van der Straaten—Spruijt en Mevr. A. Demmers—Straver. Kleermakers-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. Opgericht Februari 1859 Hub. L. Klingen voorzitter, T. Lens vice-voorzitter, W. L. van der Steen secretaris, Kleiwegstraat 17, A. J. v. d. Sanden pen ningmeester, J. de Mol, J. Moerman, K. Schuling en G. Boot com missarissen. Het doel is onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte; bovendien een geldelijke uitkeering bij overlijden. Kolfclub „Gouda”. (In de kolfbaan der Sociëteit „Ons Genoegen”). H. Berlijn president, J. Schinkel secretaris, Joh. Vermeij penning meester, B. Beszelzen en J. A. Verhoeff commissarissen.

Adresboeken Gouda | 1911 | | pagina 55