I PTRM A B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen met eigen Tapissières. BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 810. Mantels, Jap ons tuffen, Tapijten. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. BAHLMANN Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 810. Mantels, Japonstofien, Tapijten. Ill no Bergplaats voor Inboedels. Natuurhistorische Vereeniging (Nederlandsche). Afdeeling Gouda. Vereeniging tot bevordering en verspreiding van Natuur historische kennis, P. Weijer voorzitter,secretaris, Mej. G. C. Spruit, penningmeesteresse. Nederlandsch Verbond (Algemeen). Afdeeling Gouda. J. H. van der Voort voorzitter, J. G. Kropman secretaris, H. M. Dercksen, pen ningmeester, A. Vingerling, N. F. Gambier van Nooten, Dr. A. C. A. Hoffman, H. Knuttel Doel: Verhooging van de zedelijke en stoffelijke kracht van den Nederlandschen stam en handhaving en verbreiding van de Nederlandsche Taal. Nut van ’t Algemeen (Maatschappij tot). Departement Gouda. A, H. Teepe voorzitter, C. J. M. Kroon secretaris, T. Crebas penning meester, A. Goedewaagen, H. J. de Voogt, B. P. van Cittert en H. Knuttel. Nijverheid (Maatschappij van). Departement Gouda. Dr. A. C. Geitel voorzitter, P. C. de Vooijs secretaris, L. Koole Wz. penning meester, M. A. J. Kortenoever en Dr. B. W. van Eidik Thieme. Contributie f 5.25 per jaar, waarvoor men tevens het Tijdschrift van Nijverheid in eigendom ontvangt. Onder-Offlcieren-Vereeniging (Nationale Christen). Goedge keurd bij Kon. Besluit d.d. 14 Juli 1902 no. 64. Afdeeling Gouda. A. T. van Oosterom voorzitter, G. van Heijningen Karneraelksloot 90 secretaris, H. Boerma penningmeester. Onderwijzers (Bond van Ned.). Afdeeling Gouda en Omstreken. C. H. N. de Nooijer voorzitter, C. Roldanus 2e voorzitter, P. de Vos secretaris, Krugerlaan 81, D. M. Emeis 2e secretaris, J. A. Broere penningmeester. Onderwijzers-Genootschap (Ned.) Afdeeling Gouda, J. Slop voor zitter, G. D. Heij vice-voorzitter, J. Scheygrond secretaris, C. J. de Ruwe vice-secretaris, J. Zuijdam penningmeester. Commissie voor het Onder steuningsfonds de heeren: B. P. van Cittert, G. N. Kruisheer en G. D. Heij. Bestuurders der Spaarbank de heeren G. N. Kruisheer, B.P. van Cittert (corresp.) en G. D. Heij. Commissarissen der Spaarbank de heeren R. Leopold en J. Slop. Correspondent voor de Levensverzekering maatschappij de heer J. Slop. Onroerende Goederen „Ons Belang’’ (Coöperatieve Vereeni ging tot Exploitatie van). W. I. D. van Rijmenam voorzitter, A. N. Jager secretaris, N. S. Polak penningmeester, A. de Goederen en Joh. Mulder commissarissen. Ooglijders (Nederlandsch Gasthuis voor behoeftige en min vermogende) te Utrecht. G. Prince correspondent. Behangerij, Stoffeerderij. Graaf penningmeesteresse, C. L. Canevascini, J. G. Sinnige en P. de Jong. Deze dames-vereeniging houdt zich onledig met het vervaardigen en uitdeelen van onderkleeding aan R. K. armen, waarvoor zij éénmaal per jaar bij gegoede Katholieken een gift komt vragen. Metselaars-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. A. H. Kulik voorzitter, A. Grendel vice-voorzitter, A. H. Kulik Jr. secretaris, H. Rabouw penningmeester, C. Verschut, J. van der Klis, H. J. Verblauw en A. J. de Jong, commissarissen. Het doel is gelijk aan dat der ver eeniging voor timmerlieden. Mettray (Nederlandsch). G. Prince penningmeester. Miliciens, Oud-Miliciens en Landweermannen (Landel. Bond van). Afdeeling Gouda. W. M. Elshout voorzitter, A. J. van den Heuvel secretaris, Kruideniersstraat 17, F. Stolwijk, J. de Jong en P. Dijkman. Middenstandsvereeniging (B. K.) „De Hanze J. A. Donker voorzitter, H S. H. van Pelt, Secretaris. W. C. Werning penningmeester, B. de Jong Geestel. Adviseur. Middenstands Credietbank (Coöp. Centrale) te Delft afd. Gouda. H. S. H. van Pelt administrateur. Kantoor R. K. Leesvereeniging Westhaven. Kantooruren: Maandag, Donderdag en Zaterdag 9—12 en 2—4 uur. Militairen (Tehuis voor) Peperstraat 54. R. U. Jongenburger president, L. F. Duymaer van Twist secretaris-penningmeester, P. W. Kamphuizen, J. van Galen, W. A. Piets, J. de Raadt en K. Wessels. W. K. Schneijder, huisvader. Militairen-Vereeniging (B. K.) in de St. Theodorus-Stichting, Westhaven. C. P. W. Dessing voorzitter, L van der Sanden secretaris, A. A. van Xanten penningmeester, W. J. Slenders R. K. Pr. directeur. Moederlijke Liefdadigheid (Genootschap van). De vereeniging beoogt verleenen van onderstand aan behoeftige kraamvrouwen. Mevr. A. J. Montijn—Schelling presidente, Mevr. J, P. van de Velde—Smits, secr.-penningm. Mevr. J. M. van Iterson—Graafland, Mevr. L. Prince— Schim van der Loeff, Mevr. Cambier van Nooten—Feith, Mevr. Hoogen- dijk van Cappellen—van Houwinge, Mevr, van der Torren—Oosthoek, Mevr. Martens—Huijgens, Mevr, van Rijn van Alkemade—Dijxhoorn, Mevr, van Haansbergen—van Effen. Muziekcorps (Vereeniging tot instandhouding van het Goudsch). A. van Reedt Dortland voorzitter, C. van Veen Az., D. Hoogendijk, B. H. van de Werve, W. Kettler secretaris-penningm.

Adresboeken Gouda | 1911 | | pagina 57