I BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. BAHLMANN Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. n6 117 FIRMA B. DB JONG, GOUWE 91, GOUDA TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor Inboedels. Keijzer secretaris, H. C. Werning penningmeester, J. A. Küpers gees telijk adviseur. Sociëteit »Ons Genoegen» in de Boelekade. P. J. Bellaart voor zitter, Mr. F. H. Kranenburg onder-voorzitter, J. van Kranenburg secre taris, C. van Veen Az. 2e secretaris, J. L. van Eijk penningmeester, Steensma 2e penningmeester, P. de Boer, H. Knuttel en C. J. M. Kroon. Contributie f 10,—. Sociëteit »De Réunie« op de Oosthaven. Mr. M. M. Schim van der Loeft voorzitter, C. J. M. Kroon secretaris, N. F. Cambier van Nooten, penningmeester, J A. van Rijn van Alkemade en A. H. Spruijt. Contributie f 20,Entrée f 10.—. Sociëteit Vredebest» op de Markt J. Breebaart Lzn. voorzitter, A. C. Cosijn secretaris, H. Berlijn penningmeester, P. Kersbergen, W. A. Verbruggen. K. J Klijweg eere-lid. Contributie f 10,—. Soep (Bereiding en Uitdeeling der (Economische). G. Prince voorzitter, Dr P. J. A. Levedag vice-voorzitter,penning meester, H. Knuttel, F. van der Straaten, J. J. A. Montijn, C. J. M. Kroon, T. A. Lambrechtsen van Ritthem, A. H. Spruijt, W. A. Hoyng, H. Eyssen H. J. de Voogt secretaris. De benoodigde gelden worden gevonden door inschrijving der ingezetenen a f 3,per lijst. Voor deze lijst (39 briefjes) deelt de commissie gedurende de wintermaanden portiën voedzame soep uit. Spaar- en Hulpbank. Commissarissen: Mr. D. N. Brouwer voor zitter, D. Hoogendijk, C. D. Julius, H. Braat, Dr. A van IJsendijk, JE. Steensma, H. Knuttel, A. C. Cosijn, J. ,H. Teeling, A. H. Spruijt, C. J. M. Kroon, N F. Cambier ven Nooten, A. Goedewaagen Jr., A. van Reedt Dortland boekhouder-secretaris. Steenkolen Vereeniging »De Volharding». M. J. Hageman voorzitter, L. van Kersbergen secretaris, Bockenbergstraat 64. Steenkolen Vereeniging Winterzorg«. M. Mailon voorzitter, P. Schoonderwoerd 2e voorzitter, D. Hamerslag secretaris-penningm. A. Mulder e secretaris-penningmeester, H. Molenaar, Th. Broer en W. M. Elshout commissarissen. Boden: H. van Maaren, H. F. C. Gerritsen. »De Stuers« (Nederlandsche Vereeniging). Afdeeling Gouda, 22 leden. Dr. A. Montagne Iz. correspondent. Het doel der vereeniging is om aan behoeftige verminkten kunstledematen te verstrekken. Contributie f2,50 per jaar. Stichtelijke Blaadjes (Vereeniging tot verspreiding van). Af deeling Gouda. H. van Assendelft voorzitter, J. de Ven secretaris, T. Crebas penningmeester. Lidmaatschap f 2,50 per jaar. Begunstigers f 0,50 als minimum. Aan de leden worden blaadjes verstrekt ter ver spreiding. Tabitha. Mevr. Berkelbach van der Sprenkel’t Hooft, voorzitser. Mej. N. J. Schelling thesaurierster, Mevr. GeelhuysenAdriani en Mej. A. J. W. P. Montijn. Het doel dezer vereeniging is aan minvermogen den kleedingstukken naar mate van derzelver behoeften te verschaffen. 4 werkende en 46 contribueerende leden. Tennisclub T.I.O.D. (Goudsche). L. P. Hoogendijk Dz. voorzitter, Mej. J. J. Geitel vice-voorzitster, Mej. H. M. C. J. van der Garden secret. Mej. M. C. Cremer penningmeesteresse, F. H G. van Iterson Jr. commis saris van het materieel. „Tesselschade” (Alg. Ned. Vrouwen-Vereeniging). Afdeeling Gouda. Mevr. L. PrinceSchim van der Loeff presidente en directrice van het bemiddelingsbureau, Mevrouw M. van Rijn van Alkemade Dijxhoorn secr.-penn., Mevrouw A. MontijnMolenaar directrice van het voorlichtingsbureau, Mevrouw A. Cambier van NootenFeith en Mevrouw WannéeReeser, Waddingsveen. Theologisch Genootschap „Resjit Chokma A. Ketellapper eere-voorzitter en leeraar, D. Leefsma voorzitter, S. Katz secretaris penningmeester, A. Sanders bode. Timmerliedenvereeniging. Onder de zinspreuk: „Zorg voor de Toekomst”. A. Koot Jr. Voorzitter, Th. Revet secretaris, A. Klopper penningmeester, T. Mul en J. Klopper commissarissen. Het doel is: onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte of overlijden. Contri butie 12 ets. per week, 110 leden. In geval van ziek zijn ontvangt men f 6,per week. Tooneelclub ,,de Goudsbloem”. Opgericht 14 Mei 1905. Corn. P. Heij ie voorzitter, J. D. de Bock 2e voorzitter, B. D. Grootendorst ie secretaris, Mej. T. W. de Bock 2e secretaresse, M. Esser penning meester, Mej. E. M. Esser commissarisse, J. van der Linde commis saris, H. A. Westbroek regisseur. *Tooneel en Declamatieclub „Mgr. Paaps”. L. J. Boegheim, voorzitter, B. Lakerveld secretaris, G. J. van Agten penningmeester, C. Bredie commissaris, J. Klingen regisseur. Tooneelvereeniging „Nut en Genoegen”. Opgericht 23 Mei 1892. J. W. Woerlee te ’sGravenhage en A J. H. van Deurzen te Rotterdam eere-leden. L. Verstoep Jr. presidentvice-president, F. Jansen Jr. secretaris, W. J. Sirre vice-secretaris, J. v d. Rest penningmeester, J. P. Hak vice-penningmeester, Ant. Bouwmeester regisseur.

Adresboeken Gouda | 1911 | | pagina 60