ce ce BAHLMAAA Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210 Mantels, Japonstoffen, Tapijten. 1 118 FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. Tuberculose (Vereeniging tot bestrijding der), voor Gouda en omstreken, Dr. P. J. A. Levedag, arts voorzitter, Dr. K. Büchli, rijksveearts 2e voorzitter, P. Beijers, arts ie secretaris, Dr. A. C. A. Hoffman, arts 2e secretaris, W. A. Hoyng penningmeester, Mevrouw Bruns, Mevrouw Hoyng, B. G. J. Evers, arts, Joh. Mulder, W. M. Elshout en N A. van der Ree leden. Mej. S. P. Ouweleen enquetrice. Typografenbond (Alg. Ned.). Afdeeling Gouda. F. L. J. Lafeber voorzitter, W. J. de Rotte Jz. secretaris Houtmansgracht 8, M. Gardenier penningmeester, C. van der Leek en J. van der Rest commissarissen. „Vergunning” (Nederlandsche Bond). Afdeeling Gouda. C. P. Backers ie voorzitter, E. H. van Mild 2e voorzitter, C. van Vliet ie secre taris, J. Woudenberg 2e secretaris, A. N. Jager penningmeester, G. M. Peeters ie commissaris, F. Christensen 2e commissaris. Verzekering-Maatschappijen en Ziekenfondsen (Vereeniging van Vertegenwoordigers van) „Ons Verzekeringsbelang”. P.J. v d. Wolf voorzitter, C. A. Schotborgh secretaris, G. J. Flux penning meester, A. Bijl en B. van Rooselaar, commissarissen. St. Vincentius Vereeniging O. L. V. Hemelvaart. Goedgek. bij Kon. Besl. M. C. F. Kabel voorzitter, H M. G. de Moree vice- voorzitter, A. A. Jansen secretaris, R. van Haeren penningmeester, H. Duijnstee magazijnmeester, W. J. M. van Leeuwen Bibliothecaris. Voetbalclub „Olympia”. (Zie op Cricket). Voetbalclub „Excelsior", opgericht 5 September 1906. W. Sanders voorzitter, C. Verstoep secretaris Bogen 63, B. S. Groeneveld penning meester, W. G. Kerkhof en P. Sanders commissarissen. Voetbalclub T O. P. J. van Dantzig voorzitter, H. Bouters 2e voor zitter, H. M. van Triet Secretaris Fluweelensingel 80, H. Kruisheer 2e secretaris, Joh. Overeijnder penningmeester, J. Pateer commissaris van het materieel, P. Begeer ie captain. Volksbibliotheek der Maatschappij tot Nut van’t Algemeen. Departement Gouda. (In ’t gebouw der Spaarbank). De Bibliotheek is geopend in de wintermaanden des Vrijdagavonds van 810 uur. Leesgeld per boek en per week 2 cents. Kosten van inschrijving 5 cents. Commissie B. P. van Cittert voorzitter, H. A. C. Brinkman secretaris-penningmeester, W. de Ven, N. A. van der Ree, J. P. van den Bosch, J. van der Jagt, J. L. Belonje, C. P. Heij en A. W. v. d. Kleyn. Volksbond (Afdeeling Gouda van den). W. Gol voorzitter, H. C. German secretaris, T. Crebas penningmeester, W. M. Elshout, H. van Assendelft en C. J. C. Hoogendijk.

Adresboeken Gouda | 1911 | | pagina 61