.1 BAHLMA.VX Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. BAIILMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. 123 122 penning- FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor Inboedels. aanbieding van kwitanties, en informaties geopend Maandag en Zater dag 3—6 uur. Wijkverpleging der Ned. Herv. Gemeente. L. ten Bosch voor zitter, J. W. Berkelbach van der Sprenkel secretaris, J. G. Deur. F. C. Bik, G. Haagsman, P. Blazer. Ijsclub „Gouda”. Mr. F. H. Kranenburg voorzitter, ZE. Steensma vice-voorzitter, G. F. Witte van de Velde te secretaris, A. Goedewaa- gen Jr. 2e secretaris, B. Formijne te penningmeester, H. J. Nederhorst Jr. 2e penningmeester, A. J. Schilt, J. de Bruijne, W. van Vliet. IJsvereeniging. Zuid-Hollandsche Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 13 Oct. 1897. No. 41. Hoofdbestuur: W. F. Margadant voorzitter, Mr. E E. Kiersma vice-voorzitter, Jhr. Mr. S. M. S. van Panhuijs secretaris, Mr. Dr. F. Donker Curtius penningmeester. District 10. (Moordrecht, Haastrecht, Waddingsveen, Reewijk, Gouda en Bodegraven). Dr. S. S. Hoogstra, Gouda, districts-commissaris. Afdeeling Gouda en Omstreken. Opgericht r3 Febr. 1908. Goedgek. bij Kon. Besluit van 13 April 1908. No, 55. Beschermheer R. L. Martens, Burgemeester van Gouda. Dr. S. S. Hoogstra voorzitter, J. A. W. Baart secretaris, H. Eyssen penningmeester, H. H. van Heuveln, A. W. van der Kleijn, L. Koole Wz., J. Vergeer, J. H. de Wilde, M. Sytsma. Lid maatschap fi. Zangvereeniging „Arnold Spoel” (Dames). Directeur J. H. B. Spaanderman, Mej. N. Brouwer presidente. Mevr, van Heuveln vice- presidente, Mej. A. Slop secretaresse, Mej. M. de Bruijne penningmees- teresse, Mej. C. van Reedt Dortland, bibliothecarisse. Zangvereeniging „Arti et Religioni” (R. K.). Opgericht 1 Juni 1900. Directeur W. A. Hoyng voorzitter, G. de Groot vice- voorzitter, M. J. C. P. de Keijzer ie secretaris, Mej. J. Tholens 2e secretaresse, A. van Velzen, ie penningmeester Mej. J. Rijnaarts 2e penningmeesteresse, W. H. Baghuis en J. van der Sanden, commis sarissen A. van Xanten en Mej. C. Schuttelaar bibliothecarissen. Zangvereeniging „Crescendo” voor gemengd koor (Christe lijke). Onderafd. van den Chr. Nat. Werkmansbond. Directeur E. J. Nijkamp, eerelid, P. J. Spee ie voorzitter, M. J. van Loon 2e voorzitter, A. I. de Mink Az., Spoorstraat 51, secretaris, D. van der Weijden ie penningmeester, P. Danens 2e penningmeester, J. Kelder muziek-com- missaris. Repetitiën worden gehouden eiken Woensdagavond van 81/3 tot 10 uur op de bovenzaal van het Café „Harmonie” Markt. Zangvereeniging „Gouda” (Gemengde) bestaande uit het per soneel der „Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek Gouda”, I. IJssel de Behangerij, Stoflfeerderij. Weeshuis (St. Joseph-). Regenten: C. A. B. Bantzingerpresident, B. G. J. Evers secretaris, H. J. A. van Rooijen penningmeester, M. Moons Az., Th. de Graaf en A J. J. Vos. Weldadigheid (Maatschappij van). Afdeeling Gouda. G. Prince voorzitter, N. F. Cambier van Nooten secretaris, penning meester. Contributie 1 2,60 per jaar. Werkinrichting tot wering der Bedelarij. Het lidmaatschap wordt verkregen door de betaling van een of meer centen daags of giften. Bestuurders. Jaar van attreding. C. A. B. Bantzinger—J. L. van Eijk. 1912. F. Herman Fz. onder-voorzitter B. H. v. d. Werve secretaris 1913. G. C. de Vooijs H. J Nederhorst Sr. voorzitter 1914. G. Prince C. van Veen Az. I915- A. Jonker Cz. 1916. Commissarissen: Jaar van aftreding 1910. E. Kortenoever, A. D. van Vreumingen, I IJssel de Schepper, N. F. Cambier van Nooten, Jaar van aftreding 191.. P. W. Kamphuizen, E. S. Cats, C. A. van Berkel, Dr. F. H. G. van Iterson, M. Peeters. Jaar van aftreding 1912. H. J. de Voogt, A. Dortland, J. H. van der Torren, B. G. J. Evers, I. A. van Rijn van Alkemade. Jaar van aftreding 1913. C. van Veen, Mr. D. N. Brouwer, A. van Reedt Dortland, G. Bouters, Dr. A. C. Geitel. Jaar van aftreding 1914. J. C. L. F. Busch, R. L. Martens, H. Knuttel, Dr. A. van IJsendijk. Werkmansbond (Christelijk Nationale). Afdeeling Gouda. Ds. J. W. Berkelbach v. d. Sprenkel Eere-Voorzitter, J. G. van Hofwegen ie voorzitter, K. Wessels 2e voorzitter. C. J. de Groot ie secretaris, L. C. Lafeber 2e secretaris, P. J. Spee ie penningmeester, H. de Heide 2e penningmeester, J. van Elk en A. I. de Mink Az. commissarissen. „Werkverschaffing” (Vereeniging). Eere-Voorzitter R. L. Martens, J. G. van Hofwegen voorzitter, G Th. Steenland 2e voorzitter, J. N. de Groot, secretaris, J. L. Belonje 2e secretaris, G. Krook penning meester, D. Hamerslag 2e penningmeester, C. H. KoemansF. K. J. Kagie, L. Reparon, H. de Heide, E. C. van der Kleij, A de Weger, A. W. van der Graaff, J. Bosman en J. van Elk commissarissen. Winkeliers Vereeniging (Goudsche). A. D. van Vreumingen ie voorzitter, I. van Dantzig 2e voorzitter, T. Crebas ie secretaris, J. G. Potharst 2e secretaris, C. C Krom ie penningmeester, J. van der Jagt 2e penningmeester, Henri Duynstee commissaris. Afdeeling „Invordering”. J. G. Potharst voorzitter, B. D. Grootendorst secretaris, L. van der Beek penningmeester, J. G. C. Kamphuizen, J. J. Bik secretaris-boekhouder. Bureau gevestigd Spieringstraat 83. Tot

Adresboeken Gouda | 1911 | | pagina 63