BAHLMAXN Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japon stollen. Tapijten. BAHLMAO Co., MARKT 9, GOUDA. Telephoonnummer 210. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. 126 FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behan gerij, Stoffeerderij ZIEKENFONDSEN, VERZEKERING- en WAARBORG MAATSCHAPPIJEN. Nieuw Algemeen Ziekenfonds voor Gouda. C. G. Spit voor zitter, Dr. P. J. A. Levedag onder-voorzitter, A H. Teepe secretaris, D. J. Hordijk penningmeester, B. G J. EversE. Grendel, E. J. Nijkamp, A. IJsselstijn en E. J. Vonk leden. 127 VTKMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor Inboedels. Aan deze vereeniging zijn verbonden de Heeren Doctoren: Dr. J. H* Bakker Niemeijer, H. J. de Voogt, Dr, P. J. A. Levedag, M. Spruijt, P. de Boer, Dr. A. Montagne, Iz. en B. G. J. Evers. Specialiteiten: J. J. Cramer tandarts, Dr. W.Schilperoortneus-,keel-, en oorziekte, Dr. R. Reddingius oogarts en J. Haddérus Oostingh tandarts. Apothekers: E. Grendel, A. H. Teepe, P. Weijer,C. Luger, F. A. Deejr. en Mej. N. Bonte. M. Gelijns boekh.-adm. Boden: G. J Flux, C. A. Schotborgh en H. van Maaren. De Goudsche Coöperatieve Vereeniging voor Genees-, Heel-, en Verloskundige Hulp. Joh. Mulder voorzitter, J. N. de Groot secretaris, A. van Hert: m penningmeester. De geneesmiddelen worden uit de Apotheek der Vereeniging, Westhaven 31, verstrekt. A. Laten- stein apotheker. Aan deze vereeniging zijn verbonden en kunnen de leden naar ver kiezing laten ontbieden de heeren: P. Beijers, Dr. J. G. Rups, Dr. B. J. Broekhuizen en Dr. A. C. A. Hoffman Homoeopatisch Arts. Als Specialiteiten kunnen worden ontboden: J. J. Cramer tandarts. Dr. Reddingius oogarts, Dr. Schilperoort neus-, keel- en oorarts. Boden: C. Plomp, H. F. C. Gerretsen, J. Janmaat en J. Bijl. Levensverzekering-Maatschappij R. V. S. Hoofdkantoor: Wester- straat 35, Rotterdam en Rotterdamsch Ziekenfonds. Opgericht 1840. Directeuren: K. J. Wijlacker en T. Wijlacker. Agent: J. C. den Hoed, Fluweelensingel No. 13. Daaraan zijn verbonden: M. Spruijt voor heelkunde, H. J. de Voogt, Dr. P. J. A. Levedag, P. de Boer, Dr. J. H. Bakker Niemeijer, B. G. J. Evers en Dr. A. Montagne Iz. voor genees- en heelkunde. J. J. Cramer tandarts. Apothekers: Firma H. G. Hoefhamer, E. Grendel, P. Weijer, F. A. Dee Jr. en C. Luger. Levensverzekering-Maatschappij „Utrecht”. Opger. te Utrecht 13 Juli 1883. Onderscheidt zich door hare gunstige voorwaarden. Ver zekerd 81V5 millioen gulden. Reserve-kapitaal 16V9 millioen gulden. W. P. Ingenegeren Sr., W, P. Ingenegeren Jr. en Mr. J. W. Verloop directeuren te Utrecht Dr. G. J D. Mounier wisk. adv., G. A. van Driem inspecteur, C. A. Schotborgh, H. van Maaren, H. F. C. Gerretsen, J. A. Kuster en A. Bijl agenten. Prospectussen verkrijgbaar. Maatschappij van verzekering tegen de risico van Onder- lingen Waarborg Naamlooze Vennootschap gevestigd te Gouda, J, A. P. Montijn, Directeur. Zondagsschool „Jozef'. Gehouden in de Bijzondere school voor Chr. Nat. Onderwijs, Lange GroenendaalJ 450 kinderen. A. A. C. van Asch voorzitter, T. A. van Eijk, secretaris, J. van Mensch Pz. penningm. Zondagsschool (Protestantsche). Opgericht door de afdeeling Gouda van den Nederlandschen Protestantenbond gehouden in de Remonstrantsche Kerk en het gebouw van de Loge. H. v. Assendelft voorzitter. Mej. N. Brouwer secretaresse, C. J C. Hoogendijk penningm. Zondagsscholen der Afdeeling Gouda der Vereen. Tot Heil des Volks in de lokalen Peperstraat, Wilhelminastraat en Heerenstraat, te zamen 800 kinderen. B. Punselie voorzitter, H. A. Toen vice-voor- zitter, B Belonje secretaris, J van Leeuwen vice-secretaris, G. J. van der Togt penningmeester J. J. Bik vice-penningmeester, A. Boerma, G. Prince en J. E. van Dongen Bolding commissarissen. Zwemclub (Goudsche). J. Samsom voorzitter, J. van Kranenburg, E. Hoogendijk van Cappelen, secretaris, M. Bakker Niemeijer, vice- secretaris, J. C. den Boer penningmeester, H. H. van Krimpen vice- penningmeester, S. Smit commissaris. Aantal werkende leden pl.m. 30, contrlbueerende 60. Om als werkend lid te worden aangenomen, moet men een contributie betalen van f 1.50 en een entree van f 0,23. Donateurs als minimum jaarlijkscbe contributie f 1,—. Ieder, die lid der vereeniging wenscht te worden, moet zijn voornaam, naam en woon plaats door een lid schritteljjk aan den Secretaris doen opgeven, terwijl bet bestuur over de aanneming der candidaten, als lid, beslist. Zwemschool. Commissie van toezicht: Dr. P. J. A. Levedag voor zitter, Dr. R. K. Boekmeijer, A. C. Cosijn, J. van Kranenburg, A. D. van Vreumingen secretaris. Zouavenbond (Algemeene Nederlandsche). (Onder patronaat van den* H. Petrus) Opgericht 13 November 1892. Afdeeling Gouda, De met gemerkte vereeniging is een onderafdeeling. C. Bredie voor zitter, L. J. Boegheim 2e voorzitter, C. Verkleij Jr. ie secretaris. J. van Ginneken 2e secretaris, J. F. Bredie ie penningmeester, S. J. Hornes 2e penningmeester, C. de Korte commissaris. ♦Commissie van Onderzoek. L. J. Boegheim voorzitter, J. Rijnhout secretaris, J. F. Bredie commissaris.

Adresboeken Gouda | 1911 | | pagina 65