BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
20
21
f
I No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
I No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
138
151
198
204
Graaf van Bloisstraat.
EVEN NUMMERS.
ONEVEN NUMMERS.
1 W. Ooms, boomkweeker
109
111
113
115
117
119
121
123
125
127
129
131
133
135
137
139
141
143
147
149
153
155
157
159
161
163
165
167
108
112
114
116
120
124
126
128
130
132
134
136
6
8
10
12
14
16
18
20
22
24
140
142
144
146
150
152
154
156
158
160
164
218
220
222
224
226
228
230
232
234
236
168
170
172
180
182
184
186
190
210
212
214
216
200
202
192
194
3
5
7
9
13
15
17
19
21
23
25
27
29
31
33
35
1
3
5
7
9
11
13
15
19
21
39
41
43
45
47
49
2
4
6
8
10
12
14
16
18
20
22
24
26
28
30
32
26
28
30
32
34
38
40
44
46
48
50
52
54
56
58
60
62
66
70
72
74
80
84
86
88
90
94
96
100
102
106
169
171
173
175
179
181
183
185 en 187
189
191
195
197
199
201
203
207
209
211
2 J. van Dantzig, in manufacturen
4 Roest van Limburg Co., wijnhandel
Ph. G. Wagner, plateelschilder
W. van Hesse, koster O. R. K.
T. van Eük, reiziger
Wed. J. T. van der Geld—Dernee
w. G. Tb. C. M. Gol, O. R. K. pastoor
P. de Boer, arts
A. de Mol, pakhuisknecht
H. Eyssen, kaashandel
H. P. Herfst, sigarenfabrikant
D. van Duuren, gvmnastiekonderwijzer
P. J. G de Jong, reiziger plateelfabriek
H. Sternfeld, koopman
B. Sternfeld, dansonderwijzer
Mej. M. S. Kujjter
P. Weijer, apotheker
G. van Groos, onderwijzeres
O. C. W. de Jong, modiste
W. J. C. Lettier, procuratiehouder
C. Schiedon, in coiffeurs artikelen
Wed. A. R. Seibert, in gedistilleerd
Wed. C. Lugtbart—Houthof
Wed. L. Overgauw—Leeuwenburg
Wed. Th. C. van Kanten—Baars
G. R. F. van Xanten, schipper
K. L. Reekers, koekbakker
jE. Steensma, bloemist
C. Galema, korenmolenaar
D. van Heilsbergen, behanger
N. M. Engelbregt, broodbakker
A. Simons, tapper en slijter
A. Broer, suikerwerkfabrlkant
K. Polderman, koopman
Wed. P. Hooftman—Heijdelaar
Wed. Lucas Cramer
J. J. Teeuwen, vleeschhouwer
H. Tüsterman, koopman
C. H. Stigter, schipper op ’s-Gravenhage
P. Muijs, koopman
W. Begeer, aanzegger
T. van Duijvenbode, winkelier
P. Rietkerk, sigarensorteerder
f?" Electr. Centrale
F. J. Swartwout de Hoog, dir. lichtfabr.
Wed. J. Gravesteijn—Sanders
J. Smit, Schipper
G. P. Brouwers, broodbakker
E. van Ackooy, kantoorbediende
P. J. Koerts, bouwkundige
I. van der Want, pijpenfabrikant
Wed. P. v. Dorp—Ketel, winkelierster
L. Reparon, koopman
J. H. Donnai, barbier
J. A. de Peer, meesterknecht
C. J. van Velzen, koffiehuishouder
H. W. A. Vosvelt, behanger
D. L. Cats, schrijnwerker
H. W. Kamphuizen, theehandel
A. Dercksen, koopman
M. van den Burg
P. H. Jonker, schilder
B. I. Hoenderken, portier
J. T. Gravesteijn, behanger
Wed. P. P. van der Meer—Driessen
W. K. van Zutphen, muziekonderwijzer
C. Sliedrecht, schoenmaker
M. van Dantzig, koopman
G. van Dantzig,
Mej. G. E. Vuisting
G. Smit, winkelier
J. H. Gravesteijn, behanger
W. de Vos, magazijnknecht
H. C. German, onderwijzer
J. B Blezenaar, in effecten
Wed. G. J. de Jong—de Jong, in fruit
C. van Velzen, vischhandelaar
J. G. Kropman, hoofd R. K. school
G. J. Goedewaagen, broodbakker
Wed. C. P. Barneveld—van Waas
R. K. Bewaarschool
P. J. vnn Wichen, kaaskooper
Mr. D. N. Brouwer
Wed. N. Buitenhuis—Karreman
School Mej. Weurman
Wed. P. G. den Broeder—Alphenaar
A. D. van der Pool, kuiper
A. den Hertog, papierhandelaar
Mej. Lafeber
M. Peeters
J. H. B. Spaanderman, muziekonderw.
Mej. A. C van E(jk
A. J. Kouwenberg, in sigaren
Wed. H. van Leusden
J. Stikker, klerk tel. S.S.
J. de Jong, boekhouder
J. W. Brakel, vleeschhouwer
J. W. Brakel Jrsigarenfabrikant
H. Sliedrecht, koopman
Mej. M. T. Niekus
Wed. C. van Thienen—Schtlller
Wed. J. van den Berg—Schuller
D. B. Lankhorst, horlogemaker
J. G. van Sandijk, veerschipper
C. Ie Roy, luitenant infanterie
D. Schouten, koster
Evangelisch Luthersche kerk
A. H. Teepe, apotheker
Wed. H. J.Sanders-Kllngen,slgarenw.
C. Jonker
J. C. de Beun, in koloniale waren
Wed. F. Jansen—Binnendijk
J, N. van der Zwalm, smid
M. J. Kooyman, tuinman
T. Terneuse
A. Vreeswijk, ivoordraaier
P. C Vonk, zeilmaker
W. F. Steenbergen, colporteur
A. Burggraaf, politieagent
C. Verdouw, cementwerker
B. G. J. van Deutekom, kantoorbediende
J. Massaar, bakker
H. Bloemzaad, agent van politie
A. J, Tybout, koopman
H. Boerma, kantoorbediende
P. van Ejjk, onderwijzer
A. Human, agent van politie
EVEN NUMMERS.
Ga. Nonner
G. Noomen, agent van politie
J. E. H. Brink, timmerman
A. van Putten, sigarenmaker
Th. KrOon, sigarenmaker
H. van der Eng, pakhuisknecht
A. Rietkerk, spoorwegarbeider
L. v. d. Palm, besteller
D. A. Verbeek, timmerman
C. Visser, timmerman
J. de Jong, koopman
J. Oostergetel, timmerman
Wed, K. Verweij—Amersfoort
G. Schut, machinist
W. J. Sirre, schilder
J. de Jong, wisselwachter
J. van Ejjk, commies secretarie
J. van Ejjk—Jongerheid, in modes
L. Belonje, mandenmaker
J. J. van der Lek, koopman
Mej. E. C. de Backer
C. van Krimpen, koopman
Wed. J. van Dongen Bolding—Labij
Mej. v d. Bijl
A. Husselson, verver
Wed. J. van Hack—Husselson
Wed. W. C. van Dillen—van Gelder
J. L. Bruns, manufacturier
W' P. Hartgring, teekenaar
G. J. Wagenaar, winkelbediende
B. Belonje, timmerman
J. Amesz, sigarenmaker
L. E. Beszelzen, broodbakker
B. Beszelzen
C. Vis
Wed. J. W. Peeters—Oosterling
W. van der Steen, spekslager
J. van der Kist, koffiebuishouder
Kantoor directe belastingen
buitengem.
C. W. Runge, agent van politie
G. H. Stigter, schipper
Wed. T. Stigter—Pinkse
J. Coster en Zonen, fabriek van boter
en kaaskieursel
F. S. Sparnaaü, fabrikant
A. C. de Vos, groenteboer
J. de Jong, schipper
W. de Bruin
W. H. Kaljee, explicateur in de bios
coop
W. N. van Geelen
H. van der Draajj, stukadoor
H. Engelhart, schoenmaker
L. Binnendijk, begrafenisondernemer
K. Binnendijk, sigarenfabrikant
H. van der End
Mej. F. Cabout, In galanterieën
C de Borst, kaashandelaar
P. J. Bokhoven, commissionair
Gez. van Vlaardingen, naaisters
F. Tuinstra, klerk registratie
Wed. J. van Kempen—Begeer
H. Bos, zeepziedersknecht
A. de Groot, koffiehuishouder
A. Ultee
Gouwe. (Zie Nieuwe)
Graaf-Florlsweg.
ONEVEN NUMMERS
P. J. van den Heuvel, schoenmaker
W. van Dijk, sigarensorteerder
T. Hol, spoorwegwerker
J. F. L. Negr'tjn, hoofdagent van politie
W. F. Determan, kaaspakhuisknecht
Wed. L. van der Meer—Molenwijk
H. J. v. d Bosch, brievenbesteller
M. Both, koopman
N. J. Both, veehouder
Wed. A. Verheul-Schouten
A. Bjjl, assuradeur
D. IJsselstijn, fabrikant
Mej. I. Vergeer
J. O. Dill, ambt S.S.
N. Geeverding, opzichter
W. Boer, rjjksklerk bij de bel.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, StoSeerderij.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.