I
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huls voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
26
27
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
4
I
Hootfe Schlelandsche Zeedijk.
”0
VV 14. Otlf
J. Simonis,
Hoogstraat.
ru. j. vau oer oios, gaianiei iccu
W. L. van der Burg, 2e luitenant infant.
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
52
54
56
58
«0
62
64
66
68
70
72
74
76
78
80
82
84
86
88
90
92
94
96
98
100
102
104
106
108
110
112
114
116
118
122
124
126
128
130
132
134
138
140
142
144
146
148
150
152
154
156
158
160
6
12
14
16
1
3
5
7
11
15
17
19
21
2
4
8
9
10
11
14
15
16
17
19
20
21
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
30
31
5
7
9
11
13
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
ONEVEN NUMMERS.
1 Ph. J. van der Stok, galanterieën
Hejjdenstraat (zie Jan van der)
Hendrikstraat (zie Prins).
Hoefsteeg.
ONEVEN NUMMERS.
M. van Hesse, smid
G. Dortland, sleeper
G. Wieten, stuurman
J. van der Hooft, fabriekswerker
A. de Waard, mandenmaker
3 J. J. IJsselstijn, bloemist
M. van Sidderen Maas, boekdrukker
EVEN NUMMERS.
J. Gravesteün, timmerman
J. Bulk, landbouwer
4a P. van Leeuwen, tuinder
4b J. Vermeer, tuinder
6 P. Boer, bouwman
EVEN NUMMERS.
Wed. R. B. Zinkhaan—van der Burg
T. J. Nobel, koopman
J. Dortland, werkman
J. Broekhuisen, pakhuisknecht
NAMEN EN BEROEPEN.
W. F. v. d. Weg, fitter waterleiding
A. Gravesteün, in verhuizingen
J. Nederstigt, fabriekswerker
A. Wiliers, onderwijzer
L. J. Lafeber
J. Slange, naaister
Wed. J. van Rossum—Hoekstra
L. Hoogensteeger, loopknecht
P. S. van der Staal
Wed. M. J. Sanders—van Dantzig
B. J. Bont—Vonk
M. van Leeuwen, schipper
Elisab. van Vliet
E. Lafeber, vrachtrüder
N. Mes, schipper
Wed. J. Lafeber—Wiezer
Zwemschool
J. Radix, heler
C. Schenk, pakhuisknecht
P. Huisman, loopknecht
C. P. Steenwinkei, fabriekswerker
J. Spieringshoek, stoker
P. J. Borst, scheepstimmerman
A. G. Vooys, stoker
C. de Vroom, schipper
A. Nooteboom, touwslager
B. Hageman, pakhuisknecht
M. J. de Jong, sigarenmaker
W. van Kersbergen, pottenbakker
H. Hortensius, timmerman
Wed. Scheer—Noorlander
B. van der Kist; spekslager
Wed. D. Gerritsen—Jongbloed
J. van der Velden, arbeider
I. van der Velden, melkboer
G. Snoek, arbeider
J. C. v. d. Zaan, fabriekswerker
J. de Haag, fabriekswerker
J. J. Sas, fabriekswerker
J. Koorevaar, houtzager
L. Kruyt, pottenbakker
J. Keüne, touwsplnner
G. Schouten, varensgezel
G. H. Borst, scheepmakersknecht
K. Mudde, fabriekswerker
L. H. Zorg, fabriekswerker
N. J. Verhoef, fabriekswerker
A. Schoonderwoerd, verver
J. de Jong, opperman
J. G. Ratten, fabriekswerker
C. de Jong, sjouwerman
A. Bezem, smid
G. S. Voorderhaak, fabriekswerker
L. J. Gerritsen, schippersknecht
Wed. J. J. Sas—Koemans
J. H. Neef, fabriekswerker
P. J. Stolk, fabriekswerker
M. de Reus, zeilmaker
J. Nieuwveld, fabriekswerker
Th. J. v. d, Pool, schippersknecht
J. van Dam, verlakker
K. Rook, sjouwerman
L. Houdük, bouwknecht
W. van der Heü, fabriekswerker
B. Snel, sjouwerman
Wed. J. Boere—van Es
H. W. Zandük, touwspinner
H. G. Aret, varensgezel
Wed. J. Verburg—Snel
D. de Jong, fabriekswerker
C. van Eük, fabriekswerker
W. Sluis, meubelmaker
H. Spruüt, sigarenmaker
A. Baan, bouwman
G. Wijnhoff, touwspinner
L. van den Heuvel, fabriekswerker
A. de Bruin, melksiyter
Wed. J. Ouweneel—de Bruin
D. Dikbooff, fabriekswerker
D. van der Pool, touwslager
L. A. Vermeü, fabriekswerker
ONEVEN NUMMERS.
J. van Vlaardingen, scheepsbouwer
J. F. C. van Meurs, gep. kapt. O.-I. L.
K. Jonkheid, bouwman
H. van Vlaardingen, scheepsbouwer
I. IJssel de Schepper, directeur van de
kon. stearine kaarsenfabriek Gouda
H. de Koning, koetsier
Watertoren
L. van Gelder, machinist
J. Düksman, stoker
Houtmansplantsoen.
H. v. d. Ben, reiziger
Wed. Z. B. A Cornelissen—v. d. Voorst
Wed. J Ernst—Stoppelenburg
P. van Reede, magazünknecht
D. van Oosterum, los werkman
A. Burghoorn, fabriekswerker
N. H. van der Wouden, pakhuisknecht
A. van Hoorn, werkman
H. v. d. Maas, visscher
Wed, S. Schlebroek—Mikkers
J. van Roon, fabriekswerker
G. Zandjjk, kuiper
J. M. Verbeek, los werkman
L. de Jong, fabriekswerker
J. Dongelmans, touwspinner
D. M. Boot, los werkman
Chr. van Leeuwen, tabakskerver
W. Kwinkelenberg, houtzager
Pb. den Hertog, fabriekswerker
G. de Grauw, timmerman
A. Kwinkelenberg, smid
M. J. van der Horst
J, G. de Jong, los werkman
J. L. W. van der Pool, fabriekswerker
Jaagpad.
PÜ'penfabriek van P. Goedewaagen Zoon
A. J. de Jong, püpmaker
Wed. J. van Welle—van Lierop
H. Koops, houtzager
K. F. Krügsman, koopman
P. M. Happel, püpmaker
M. J. Huurman, kaaspakhuisknecbt
C. A. Schouten, püpmaker
W. Bokhoven, aannemer
J. B. Snel, opperman
P. Liepelt, koopman
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
I No.
EVEN NUMMERS.
2 Wed. J. Furrer—Fennet, filiaalhoudster
4 A. de Wilde, architect
6 J. Markus, sigarenhandel
8 A. J. Opstellen, in füne vleeschwaren
10 Jan Rond, in üzerwaren
12 Firma Gebr. Dercksen, broodbakkerü
J. J. Bantzinger, wimkelbediende
l4 J. D. Bonneur, in wol, sajet en
naaimachines
18 J. J. Scheepmaker, bioscoophouder
20 M. J. Oosterling, slijterij
Wed. A. van der Hulst—van den
Nieuwendük
5 J. D. Vetter, horlogemaker
7 J. C. Sibbes, manufacturier
9 A. Toen, winkelier in sigaren
11 Gez. van Dantzig, modes
13 Th. Schmidt, luxe en hulshoudelüke art.
15 J. van der Jagt, sigarenfabrikant
17 Wed. E. Herman de Groot—van Eeuwen
in kind- rgoederen
19 A. A. Bisschep, manufacturier
21 W, Belt, melksalon
23 J. A. Verhoeff, banketbakker
J. P. Treub, techniker
22 A. A. Kauliug, heeren mode-artikelen
Wed. G. H. Korte
24 A. Hoogendük, koopman
Houtenstraat.
1 N. van der Wolf, grondwerker
2 P. van Luüpen, koopman
5 J. Muurling
7 H. A. LeeDang, fabriekswerker
9 H. Spruüt, reiziger
11 A Nobel, koopman
13 L. de Bruin, houtdraaier
15 S. L. van Werkhooven, smid
Houtmansgracht.
1 W. H. Bagbuis, bo> khouder
2 J. Simonis, concierge R. H. B. S.
3 Avondschool voor Ambachtslieden
4 Wed. P. de Vroedt—Lammers
5 Wed. I. Brokaar—Dercksen
6 A. L. Gestel, winkelbediende
7 A. C. Schouten, kuiper
8 W. J. de Rotte, letterzetter
9 Gez. van Vlaardingen, naaisters
10 Johanna Güsbertina van der Plank
11 Wed. J. A. Schieveen—v. Luenen