8
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleedlng.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
46
47
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
53
2
5
6
Nonnenwater.
19
Paradijs.
20
ONEVEN NUMMERS.
Noodgodsteeg (zie Korte).
(zie Lange).
99
EVEN NUMMERS.
Onder de Boompjes.
38
Peperstraat.
Nobelstraat.
ONEVEN NUMMERS.
Oost ha ven.
51
1
1
3
11
12
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
8
10
12
14
16
20
61
63
65
67
69
71
73
79
81
83
85
87
89
91
2
6
7
11
12
13
14
15
16
17
18
7
8
9
10
3
4
60
62
67
68
69
70
10
12
14
16
18
20
22
1
3
7
9
11
15
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
14
16
19
20
P. H. J. van Wankum, winkelier
Wed. N. A. Aussems—Vervoorn
70a
71
54
55
57
58
59
63
64
65
66
A. IJpelaar, sjouwerman
A. H. Dikhooff, stoker
Wed. J. F. Signer—de Haan
I A. van Leeuwen, arbeider
A. van Reeden, los werkman
G. Dortland sjouwerman
H. Wieser, los werkman
EVEN NUMMERS.
2 C. Manschot, comm. stoomb.
J. Snelleman, pjjpmaker
Wed. P. van toon—Koeman
J. P. Delchambre, concierge gymnasium
H. D. van Niekerk, voerman
C. Vos, arbeider
W. A. P F. L. van Dijk, houtzager
J. Smient, behanger
„Estafette”
Mej. M. A. Hoogendjjk
W. van Bergen, winkelier
A. van Ewök, molenaarsknecht
C. van Vliet, watermolenaar
P. C. Verklejj, machinist
J. de Moree, schipper
A. de Korte, houtzager
Wed. J. van Tiggelen—van der Star
E. Betzold, houtzager
H. van der Maas, sjouwerman
H. Braat, fabrikant
P. Scharloo, olieslager
C. de Jong, houtzager
T. van den Heuvel, arbeider
EVEN NUMMERS.
D. Goudriaan, fabriekswerker
H. van Meerkerk, koopman
P. de Jong, bakker
H. de Grujjl, pakhuisknecht
D. J. de Reus, fabriekswerker
L. de Mik, werkman
P. Rijnhout, hekelaar
J. M. de Weger, barbier
M. van Vliet, slager
Wed. W. var Vliet—van der Pool
C. Bosch, pakhuisknecht
Wed. de Weger—van Tok
H. J. Slinters, schoenmaker
J. Lekkerkerk, smid
Wed. D. Graatsma—Blesgraaf
J. H. Sparnaay, huisschilder
S. van Vlaardingen
L. van der Hejj, koopman
H. Wulflraat, meubelmaker
J. Zeegers, sjouwerman
27 J. Tjjbout, sigarenmaker
28 B. Groen, bakkersknecht
29 P. G. Scharleman, koopman
30 J. Tijbout, sigarenmaker
31 W. F. de Jong, fabriekswerker
38 C. J. de Groot, Dir. Bank van Leening
Nieuwsteeg.
1 L. Signer, boekdrukker
3 H. van Beek, smid
6 A. Verbart, kleermaker
7 A. van der Wejjden, wagenmaker
9 G. W. van Mastrigt, smid
14 C. F. B. B. C. Streefkerk, kantoorb.
16 G. C. de Bruin
17 L. van der Laan, melkboer
18 Kanloor Nederl. Brandwaarborg Maat
schappij, Directie Montjjn
Kantoor Notaris J. J. A. Montijn
Nieuwe leerstal.
A. H. Dikhooff, fabriekswerker
W. v. Werkhooven, los werkman
J. Aret, arbeider
A. Keiler, fabriekswerker
F. Vermey, pottenbakker
J. W. de Bruijn, werkman
D. Olthujjsen, magazjjnknecht
A. Rabouw, fabriekswerker
D. de Vries, werkman
S. A. Gouka, sigarenmaker
M. Doggenaar, agent eener courant
A. Verwaal, los werkman
A. Rabouw, verver
F. W. Schnitger, fabriekswerker
M. J. Ogier Co., in effecten
G. Bouters
Dr. A. C. Geitel, dir. kaarsenfabriek
Dr. A. van IJsendük, rector gymnasium
G. Prince, fabrikant
Wed. A. H. van der Garden—de Sturler
Wed. J. W. Schouten-Flentrop
Jac. H. Schouten, kaashandelaar
M. van Deth, goudsmid
D. de Brujjn, kaaskooper
G. F. Kerper, muziekonderwijzer
D. Hoogendjjk, kassier
J. H. van den Bosch, fabrieksopzlchter
C J. Revet, verver
Wed. A. G. Niermans—Layendecker
S. Kuiper, luitenant kwartiermeester
Mr. M. W. G. v. d. Veur, hoofdcommies
ter gem. secretarie
E. T. den Hertog, kaashandelaar
N. F. Cambier van Nooten, notaris
F. H. W de Quartel, kapt. inf.
J. M. van Leeuwen, kaashandelaar
I. de Bruin, kantoorbediende
Mej. J. C. Calkoen
W. Ham. melkverkooper
L. Konjjnendijk
A. Bloot, bleekersknecht
J. van der Veer, turfschipper
H. van Harten, pottenbakker
H. C. van Staveren, decoratieschilder
ONEVEN NUMMERS.
1 W. G. Husselson, smid
3 Wed. M. Lakerveld—Roedolf
5 M. Gibbon, los werkman
51 C. H. den Edel, fabriekswerker
53 L. F. Steenwinkel, los werkman
55 C. Kalmefjer, pjjpmaker
57 L. de Jong,
59 J. P. Dikbooff. bierbottelaarsknecht
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47,
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
ONEVEN NUMMERS.
1 P. J. K. van Werkhoven, commissaris
stoomboot „de IJsel”
3 Kantoor stoombootreederjj „de IJsel”
7 G. H. Scüuttelaar
Wed. P. J. Melkert—Vervoorn
H. J. Harting, reiziger
E. J. Nieuwenhuis, opzichter kaarsen
fabriek
T. G. van Leeuwen, broodbakker
Wed. A. Uittenbogaard—Mol, borloge-
winkel en optische artikelen
Mej. J. C. Kromhout, in damesmodeart.
W. Kromhout
L. van Beekum, banketbakker
6a Mej. N. van Krimpen
Wed. C. P. W. Dessing—Wennekers
T. Verkaaik, koperslager
Librye en Archief
Bestedelingenhuis
G. J. Garritsen, directeur
E. J. Hoekstra, gem. apoth.
B. G. J. Evers, arts
Spaarbank
H. J. Bik, meubelhandel
Wed. W. G. v. Geelen—Verkerk
H. J. M. Kabel, kok en banketbakker
W. Konincks, muziekonderwijzer
H. F. Backer, neurenburgerw.
Sociëteit „de Réunie”
A. Willemse, zetkastelein
A. H. Spruüt
C. A. M. Spruijt, drukker-uitgever
C. Goudswaard, fotograaf
21 Jonkvr. C. G. W. de Rotte
22 W. C. F. van der Sloot
23 J. S. van der Sloot, kleermaker
25 H. A. A. Houtman, koopman
J. Houtman—Bosma, wollen en tricotgoed.
26 Job. Dessing Cobouwmaterialen
A. de Wilde, opzichter
29 C. van Essen, onderwijzer
30 J. Mulder, boekdrukker
31 B. A. de Jong, barbier
33 Isr. Oude Mannen- en Vrouwenhuis
I. Stödel, huismeester
34 A. Rost
35 Firma Vermeü, broodbakkerij
36 M. A. Vermejj, koekbakker
37 Erven A. van Meurs. slijterij
38 Wed. G. J. Steens Zijnen—van der Does
39 Dames Verzjjl
40 Dames van der Linden
41 Dr. J. H. Bakker Niemeijer, arts
42 Vrjjtbofje
48 A. Boer, boekhandel
49 M. den Oudsten, onderwijzer
50 W. Hoogendjjk van Cappellen, steen
fabrikant
Dr. P. J. A. Levedag, arts
52 Hoffmansgesticht
52 Mej. M. E. Hardenberg, directrice