BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
53
52
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
NO.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
13
Ridder van Catsweg.
ONEVEN NUMMERS.
I
EVEN NUMMERS.
Regentesseplantsoen.
121
123
125
129
133
139
141
143
145
149
lal
153
155
159
161
163
167
169
171
173
175
179
181
183
187
189
191
193
195
197
199
60
62
66
272
274
276
280
284
288
290
292
296
298
302
304
306
308
314
316
318
320
322
324
326
330
332
334
338
342
344
346
348
350
356
360
362
364
366
370
372
374
376
378
380
3
4
5
9
10
14
15
16
17
18
19
2
6
8
10
12
14
16
18
22
24
26
68
70
72
78
116
118
122
124
126
128
130
132
134
140
142
146
148
152
154
162
168
170
172
178
180
182
184
186
188
190
192
196
198
200
202
206
208
214
216
218
220
222
224
40
50
52
54
56
58
226
228
230
232
234
236
240
246
254
256
258
268
270
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
A. Eisen, meesterknecht glucosefabrlek
L. Kalmejier, schoenmaker
Wed. N. L. van Blokland—Bezem
F. Bruystens, fabriekswerker
C. van Oostenrijk, pakhuisknecht
Wed. C- W. A. Zwarts—Bezem
H. Hilgers, schipper
Lena Vergeer
W. C. Luijnenburg, timmerman
D. Vermejj, koopman
W. den Haag
32—38 Plateelbakkerij „Zuid-Holland"
W. L. van Asten, zeilmaker
C. H. A. Kamermans, schilder
E. C. van Willigen, koopman
B. Blokland, sjouwerman
F. A. de Jong, tabrlekswerker
H. J. Rabouw, loodgieter
A. Rabouw, kantoorbediende
Wed. C. Fortuin—Kroon
E. de Bruin—Scbnitger
J. Boot, metselaar
3
5
7
9
11
15
17
19
21
23
27
29
31
33
35
37
39
41
43
45
47
49
51
53
55
57
59
61
Hg L. P. Hoogendijk, kassier
O. li. Vuils, hmvpumil
B. p. van Cittert, hoofd le burgerschool
voor meisjes
J. W. Berkelbach van der Sprenkel,
predikant
Dr. B. W. v. Eldik Thieme, technoloog
J. C. van der Torren
Wed. H. M. Dercksen—Hornis
W. F. v. Beek, procuratleb. kaarsenfabr.
G. H. Gabrjj, orgelmaker
J. A. C. de Goeü, stalhouder
G. J. van Wingerden, metselaar
J. Jonkheid, koopman
D. Zwaan, tuinman
J. van Dijk, caféhouder
E. Estié, schilder
W. M. Burger, koopman
Wed. G. Jansen—Wensveen
Wed. A. Moerlngs—Jansen, werkster
J. Steenbeek, koopman
P. van Vegten, voerman
J. V. de Koek, candt. notaris
G. Post, goudsmid
H. F. Spruijt, kantoorbediende
J. H. Markslag, timmerman
H. P. van Buurt, handelsreiziger
H. Belgraver, klerk telegrafist S.S.
A. M. Kools, mil. magazijnmeester
L. A. Sinjorgo, dec. chocol. werken
J. F. Okkers
H. Schoemaker, boomkweeker
tuinman
99
J. Slaman, smidsknecht
Wed. H. Polak—van E(jk
H. Kunst, winkelier
W. Groeneweg, koopman
Coöperatieve broodbakkerij
Th. J. Droste, boekhouder
A. van der Klein Jr., smid
W. Langeraar, sigarenmaker
Wed. W. Broer—van der Ben
B. C. Lijster, koopman
W. F. Wiltenburg, verver
Johanna Wilhelmina van der Kleijn
J. T. Hoogendoorn, emballeur
Wed. L. van der Kley—van den Berg
T. Blok, arbeider
C. Jaspers, slijter
N. A. de Helde, pakhuisknecht
A. Perdijk, schoenmaker
C. Vergeer, broodbakker
J. vac Dam, opperman
H. J. Bennis, werkster
M. de Knikker—Sol
C. de Jong, fabriekswerken
H. H. F. Muller, los werkman
G. Peek, sjouwerman
J. van der Klejj, fabriekswerken
P. Laurier, arbeider
H. Roedolf, metselaar
J. van den Wittenboer, sjouwerman
C. Groenendaal, sigarenmaker
J. Broekhuizen, stoker
J. Lubken, molenaarsknecht
J. Liepelt, paardenslachter
M. de Ridder, landbouwer
P. K. van den Burg, koetsier
K. C. Blüenberg
C. G. F. Tuynenburg, los werkman
P. Nuvelstelh, los werkman
A. F. Lakerveld, koetsier
Wed. K. Perdjjk—Danens
J. W. van Loon, sigarenmaker
J. P. van Reeden, bleekersknecht
G. S. de Bru'un, touwslager
M. van Leest, fabriekswerken
D. Mulder, los werkman
T. de Jong, pijpmaker
J. P. Nuvelstyn, sjouwerman
G. J. Natrop, pakhuisknecht
C. van der Sloot, pakhuisknecht
J. Tuinenburg, bleeker
G. Veltman, broodbakker
C. Bron, stoker
J. van Vliet, tuinman
K. Rabouw, loodgieter
K. Vis, koopman
H. A. Jongeboer
J. Vis, koopman
No.
10e J. van der Meer, gep. maj. inf.
lOf J. A. van Leeuwen
10g Mr. J. van Heusde, Gemeentesecretaris
10b F. Mijnlieft
lOj W. Heusdens, kaashandelaar
10k A. Goedewaagen, pjjpenfabrlkant
10 1 W. den Hoed, hoofd eener school
11 J. Breebaart Lz., directeur Goudsche
Glucosefabrlek
He E. Arends, koekfabrikant
Ilf J. C. Bemer, Insp. registratie
lig L. P. Hoogendijk, kassier
Hh S. E. Cats, koopman
12 I
W. B. Woerlee, meubelmaker
J. Vlag, kleermaker
T. G. van Steinvoort, modenaaister
G. D. Hejj, hoofd school no. 2
J. M. Bakker, inspecteur van het bouw
en woningtoezicht
10a Th. B. Granpré Molière, adj.-directeur
lichtfabrieken
10b M. F. de Raadt, boekhouder
10c Mej M. W. Kruisheer
lOd C. G. van Gent, procuratiehouder
A. J. J. Vos
P. M. van Leeuwen, plateelbakker
J. Epping, bakker
C. Borst, sjouwer
P. Maree. smid
C. J. Kok. schipper
A. D. de Jong, koopman
J. Schultz, broodbakker
J. J. Maree, winkelbediende
D. Hoogendoorn, timmerman
L. Benschop, winkelier
A. de Jong, koopman
Wed. B. Nieveld—van den Berg
C. Kruysheer, schipper
C. Odutré—Hoogeboom
G. van der Kist, pottenbakker
H. K. de Waal
J. Gerritsen, los werkman
J. G. Straver, letterzetter
M. L. Steenwinkel
C. van Ejjk, timmerman
Wed. J. H. Faay—van Leeuwen
A. J. van der Valk, sigarenmaker
Wed. G. Roest—Etman
F. Coljé, landbouwer
A. J. Dongelmans, vleeschhouwer
Wed. J. J. Liesker—van de Waart
D. de Rek, machinist
K. van der Voorden, wagenmaker
P. Labij, broodbakker
Wed. K. A. van den Heuvel
G. Hoogendoorn, melkboer
H. Spruijt, reiziger
J Nieuwenbuizen, schilder
M. J. L. M. Mimpen, bakker
W. Kujjs, sigarenmaker
A. Zuidam, pakhuisknecht
C. van Waas, gruttersknecht
J. Vooijs, geg. militair
T. Terlouw, metselaar
M. J. Heyligenberg, portier bioscoop
J. van Gent, smid
P. Schoemaker,
N. Both,
M. van Vliet,
J. A. van Zanten,
L. D. Martens, houtschaven
J. van der Winden, machinist
W. Fetter, leeraar teekenen
G. Bouwman, landbouwer
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
C. van der Weerd
Wed. J. van der Horst
W. Wildschut, blikslager
Wed. J. van Vliet-Faaij
T. J. Lugthart, pottenbakker
C. Schoorel, pakhuisknecht
B. C. Loojjaard, kleermaker
E. Nathan, koopman
C. van der Kist, pottenbakker
C. Melkert, postbeambte
W. Amesz, timmerman
W. Lammers, winkelbediende
S. Kelder, fabrlekswerker
J. Bojawal,
A. Kooiman, borstelmaker
G. P. J. Boer, commissionnair
J. van Hertum, metselaar
J. A. J Mastink, assuradeur
C- de Bruin, bierbottelaar
A. van der Kleijn, aschman
F. Bezem, touwslager
G. Heerkens, fabriekswerker
M. Sirre, kistenmaker
M. J. Fokkers, timmerman
W. Boer,
C. Verkerk, fabriekswerker
M. C. Jongeneel,
J. C. den Edel, los werkman
J. Noordlander, timmerman
G. Boerma, blikslager
F. Boerma, letterzetter