BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
57
56
4
No.
NAMEN EN BEROEPEN
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
EVEN NUMMERS.
Snoystraat.
Th. van Steun, pakhuisknecht
SInt-Anthoniestraat.
Scheltemastraat.
t
Slapperdel.
99
Rozendaal.
99
99
Singelstraat.
226 J. Hofman, landbouwer
234 J. Teekens, scheepmaker
51
53
jx. vu. tvuwopiiiuci
C. Groenendijk, bierbottelaar
ir
Schlelandsche Zeedijk (zie Hooge).
Singel (zie Rleekers-).
Fluweelen-).
Katten-).
Turf
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
Wed. F. W. Essebaggers—de Jong
56 J. van Rhün
58 Gebr. van Rhün, rpwielhandelaren
60 P. J. Rünaarls, parapluiemaker
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
2 J. J. Stolk, fabriekswerker
12 J. Straver,
14a J. C. Vermeulen, los werkman
16a W. Janssen, kleermaker
18 J. Hoogendoorn, timmerman
20 J. C. den Edei, koopman
Th van Steün, pakhuisknecht
22 A. Nonner, beambte brokkenhuis
EVEN NUMMERS.
8 Leger des Heils
12 Mej. M. Tiesema
16 K. Berlün, sigarenhandelaar
18 A. J. Feit Zoel, barbier
54 C. de Jong, koperslager
ONEVEN NUMMERS.
1 Wed. W. de Jeu—Hazebroek
3 M. van As, smid
5 H. Korevaar. broodslüter
0 E. W. Kok, koopman
13 P. Steenbergen, bleekersknecht
ONEVEN NUMMERS.
1 Wed. J. G. Jurgens—Weck
3 C. A. van der Klis, timmerman
7 A. Groenewolt,
9 W. Lodder
13 F. Oomens, timmerman
15 C. Jaske, koopman
19 P. j. Honings, metselaar
23 N. J. van der Wouden, koekbakker
25 W. de Visser, in pleisters
I No.
4 L. de Boom, brugwachter
6 J. F. Redegeld, koopman
8 G. Blok, touwslager
10 Wed. P. Tak—de Boom
I. . ue nuoiu, inugwctcuiei
J. F. Redegeld, koopman
G. Blok, touwslager
Wed. P. Tak—de Boom
12 D. N. Sas, touwslager
14 N. Broekbuisen, pakhuisknecht
16 G. de Jong, fabriekswerker
1 J. Oosterwük, fabriekswerker
2 C. Oosterwük,
EVEN NUMMERS.
4 W. Gelderblom. veedrüver
6 A. van Leeuwen, fabriekswerker
8 P. de Knegt, los werkman
10 H. van Drielen, winkelknecht
14 N. de Waal, schipper
16 A. de Hoop, behanger
18 A. de Hoog, hekelaar
20 J. L. Verboom, los werkman
22 J. van Waas, los werkman
Rolwagensteeg (zie Kees Faesens).
Botterdanisehe Dijk (zie Hooge
Schiel. Zeedijk).
Rotterdamsche Veer.
No.
15 K. C. Agten, touwspinner
17 C. 'jiMcucuóijk, bieib
21 J. J. van Hoff, tappei
1 J. van Loon, melkrüder
2 M. A. Heerkens, püpmaker
3 C. van den Heuvel, bekelaar
4 J. Bunschoten, fabriekswerker
3 H. J. Goedhart, fabriekswerker
6 K. Heü, smid
7 J. Hageman, pottenbakker
8 j. Verkleü, stoker
9 J. van Wük, spoorwegarbeider
10 E. A. van As, opzichter
11 G. Slobbe, houtzager
12 B. v. d. Melde, fabriekswerker
13 Wed. Buitelaar—Kool
15 C. J. van der Kleü, fabriekswerker
16 J. Groenendük, touwspinner
17 J. Swart, fabriekswerker
18 Wed. P. de Gruyl—van Maaren
J. de Gruyl, sigarenmaker
19 L. van der Kley, fabriekswerker
20 L. Smal—Schenk
21 C. van Reden, dekknecht
22 W. van Heteren, arbeider
23 Wilha L. Glasbeek
24 G. van Oudshoorn, koopman
25 C. van der Laan, arbeider
3 L. de Beü, pakhuisknecht
4 A. Oostrom, landbouwer
5 K. Tuinenburg, koekbakker
6 S. Overal, centrifugist
7 W'ed. P. Stalenberg—Sas
8 P. J. Heisterborg, fabriekswerker
9 A. Bloot,
10 W. van Doorn,
11 S. van der Sloot, tuinier
12 P. Lens, pakhuisknecht
13 J. Snaterse, fabriekswerker
14 G. Heümenberg, bakkersknecht
15 H. L. Steenwinkel,
ONEVEN NUMMERS.
1 A. Lexmond, arbeider
3 P. Sas, touwslager
5 G. J. Kruisheer, werkman
7 C. G. Tboen, koopman
9 J. Blanken, varensgezel
11 H. Bonman, arbeider
13 W. van Riel,
15 M. de Jong, los werkman
17 A Tak, verlakker
19 A. Melker!, fabriekswerker
21 L. Slobbe, touwspinner
EVEN NUMMERS.
2 C. Bakker, arbeider
Robaarsteeg.
ONEVEN NUMMERS.
1 T. de Jong, fabriekswerker
3 D. den Held, blikslager
5 H. Spee, arbeider
7 A. Mes, schippersknecht
11 A. Zorg, touwspinner
13 J. J. Leeflang, arbeider
15 L, Nieuwenhuüzen, fabriekswerker
17 H. van Hattem, schoenmaker
19 H. L. de Jong, verver
21 H. Spee, koopman
23 Th. Heygen
29 D. Gibbon, fabriekswerker
31 A. Mikkers, pakhuisknecht
33 A. Bloot, bakkersknecht
35 L. G. de Looy, verver
1 F. S. Vermeulen, fabriekswerker
3 M. J. Hageman,
5 A. den Edel,
7 H. Verbruggen, kuiper
9 A. de Jong, fabriekswerker
11 J. Sloof, stoelen matter
13 L. Boot, koekbakker
15 A. J. van Werkhoven, fabriekswerker
17 F. J. Boegheim, winkelknecht
19 D L. Soer,
21 W. I. de Mooü, smid
23 R. Lakerveld, machinist
25 Wed. P. Snoeü—Hoogensteeger
27 C. J. Sevenhoven, letterzetter
29 J. van der Pool
31 P. Reparon, zeilmaker
33 J. Platteel, machinist
35 P. Vergeer, koopman
37 W. M. Zwambach, melkslüter
39 G. J. de Mol, letterzetter
41 A. Th. van Ruiten, sigarenmaker
43 L. Rietveld, fabriekswerker
45 A. J. van Dam, koopman
47 G. H. Prins, sigarenmaker
49 J, Polet, fabriekswerker
A. van Ee, pakhuisknecht
E Sanders, letterzetter
55 C. de Gruil, bleekersknecht
57 A. den Hollander, timmerman
59 W. L. Kwinkelenberg, stoombootkapitein
61 J, A. Pensioen, machinist
63 N. van Es, stoker
65 H. van der Pool, timmerman
67 J. Woerlee, timmerman
69 L. Boot, fabriekswerker
71 C. J. Weurman, bankwerker
73 G. van Leeuwen, schippersknecht
75 G. J. Nieuwveld, banketbakker
77 M. van Wamel, sigarenmaker
79 C. van den Boogerd, broodbakker
81 H. de Jong
83 E. A. van Ham. timmerman
85 L. W. Veen, plateelschilder
87 G. Heemskerk, timmerman
89 N. van Duiveudük, scheepmaker
91 W, Roepers, goudsmid
1 M. G. Emeis, onderwüzer
3 C. G. Wulffraat, besteller S. S.
4 Kantoor Bargedienst Gouda—Amsterdam
6 Kantoor Gasfabriek
7 Soepketel
9 Kantoor Goudsche Glucosefabriek