1 H.H. Rookers! onschadelijk fl. QUANT, Sigaretten met kurkmond- stuk zijn voor de gezondheid. 4 Lederwaren, Reis-Artikelen. S EOUDfl. KLEIWEG 7, Koffers en Luxe Artikelen. Magazijn van Kantoor-, School- enTeekenbehoeften. w V BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210. 'Speciaal huls voor Geconfectionneerde Dameskleeding. 76 Raam tk E2 Markt (Nieuwe) TOT Zwarte weg Gouwe Tuinstraat Gouwe Nieuwe Veerstal Veerstal Hendrikstraat Boelekade Tuinstraat Wachtelstraat Watertoren Kleiweg Zwemschool Nieuwe Veerstal Vest FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stofieerderij. loopt van Ridder van Catsweg Markt Lange Tlendeweg Klelwegstraat Dubbele Buurt Gouwe Graat Florisweg Groenendaal Groeneweg Haven Nieuwe Haven Oost Haven West Heerenstraat Heydenstraat Jan van der Hoefsteeg Hendrikstraat Prins Hooge Schlelandsche Zeedijk Hoogstraat Houtmansgracht Houtmansplantsoen Houtenstraat Jaagpad Jan van der Hejjdenstraat Jan Kottensteeg Jan Philipsweg Jerusalemstraat Julianastraat (Prinses) Kade Eerste Kade Derde Kade Vierde Kanaaldijk Karnemelksloot Kattensingel Kees Faessens Rolwagensteeg Keizerstraat Ketelstraat Cornells Kleiweg Klelwegstraat Komjjnsteeg Korte Dwarsstraat Korte Noodgotsteeg Korte Tlendeweg Kottensteeg Jan Krugerlaan Kruideniersstraat Kuiperstraat Lange Dwarsstraat Lange Noodgotsteeg Lange Tlendeweg Lange Willemsteeg Lazaruskade Lazarussteeg Lemdulsteeg Lelhmaetstraat Lombardsteeg Looierspoort Markt Messenmakerssteeg Minderbroedersteeg Molenwerf Moordrecbtscbe Tlendeweg Moordrecbtscbe Verlaat Zijstraat Prins Ooslhaven Onder de Boompjes Turfsingel Spieringstraat Kerkhoflaan Veerstal Markt Lange Tlendeweg V C»l Grenst aan Nieuwe Vaart en Kromme Gouwe Wilhelmlnastraat Prins Hendrikstraat Lange Tiendeweg Snoystraat Karnemelksloot Moordsche Tiendeweg Bleekers- en Fluweelensingel Nieuwe Vaart Spieringstraat Gouwe Karnemelksloot Hoogstraat Kleiweg Peperstraat Nieuwehaven Westhaven Markt Wilhelmlnastraat Karnemelksloot Raam Peperstraat Turfmarkt Oostbaven Korte Tiendeweg Keizerstraat Zijstraat Boelekade Houtmansgracht Bosch weg Spieringstraat Heerenstraat Spoordijk Graaf Florisweg Spoordijk’ Krugerlaan Spoorwegstraat Groeneweg Kuiperstraat Spoordijk Regentesseplantsoen Nieuwehaven Keizerstraat Regentesseplantsoen Peperstraat Lange Tiendeweg Houtmansgracht Goejanverwellendijk Vest Raam Nieuwehaven Spieringstraat Houtmansplantsoen en-gracht Raam Zijstraat Wachtelstraat Rotterdamsche Veer I Vest Wilhelmlnastraat Houtmansgracht Zijstraat Prins Hendrikstraat Groenendaal I Achter de Viscbmarkt Groenendaal Geertje den Bultsteeg Wjjdstraat, langs Korte Tiendeweg, Stoofsteeg, Hoogstraat en Groenendaal bij de Zeugstraat, St. Anthonlestraat, Wilhelmina- straat en Varkenmarkt Zijstraat Raam Spieringstraat Kanaaldijk Prins Hendrikstraat

Adresboeken Gouda | 1915 | | pagina 41