WIJNHANDEL. „DE CURACAO-APPEL”. Half, Dubbel Fijne Likeuren en Crèmes. Riedel's Limonade op kogelfleschjes. Firma C. LOUREN5, Lange Tiendeweg No. 57. Likeuren, Siroop voor Punch, Cognacs, Rums, Oranje Bitter, Half om (Bootz en Lourens), Boerenjongens, Boerenmeisjes, Advocaat enz. LIKEURSTOKERIJ GROSSIERDERIJ EN SLIJTERIJ. BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No 210. Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding. 112 Stuyvesant Meijen commissaris van het materieel, Mej. N. A. 8 Vertegenwoordiger van FTP MA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. Landbouw (Hollandsche Maatschappij van). Afdeeling Gouda en Omstreken. H. N. Valckenier de Greeve Voorzitter, L. de Vries Jz. onder-voorzitter, B. Roos, secretaris-penningmeester, F. van Vliet Stolwijkersluis, W. Dogterom Haastrecht, A. Moons Mz. Waddingsveen, M. Verdoold Cz., Stolwijk, M. C. de Jong AJz. Berkenwoude en J. Moons Gz. Contributie f 3,Elk lid ontvangt gratis het Landbouw-weekblad. Lawn-Tennisclub (Goudsche). Opgericht 1886. J. H. Schouten president, Mej. C. L. J. Overbosch secretaresse, P. R. Kuipers penningmeester, Mej. J. A. Hoogendijk van Cappellen, Mej. N. Bonte. Lawn-Tennisclub „Be Quick”. G. Dekker voorzitter, Mej. E. de Ven Wijd- straat 4 secretaresse, Mej. T. Glavimans penningmeester esse, H. Bouwman, com missaris van het materieel, Mej. G. T. C. IJsselstijn. Lawn-Tennisclub T.I.O.D. (Goudsche). F. C. Geitel voorzitter, W. van Rijn van Alkemade secretaris, Mej. H. D. Swart Abrahams Voorstadt penningmees- teres, J. J. van Stuyvesant Meijen commissaris van het materieel, Mej. N. A. Eyssen, Bestuurslid. Leesgezelschap „Gouda”. Dr. A. van IJsendijk voorzitter, N. F. Cambier van Nooten secretaris, Mevr. A. G. Douwes DekkerPost van Leggeloo penning- meesteresse. Leesvereeniging (Goudsche). H. E. van der Roer voorzitter, W. de Ven secretaris-penningmeester. Leesvereeniging (R.K.), Westhaven 28. J. G. Kropman voorzitter, H. H. Weck secretaris, M. J. Oosterling penningmeester, W. M. van Hulzen, A. van Xanten, J. Peeters. Leger des Heils”, Vergaderlokaal St. Anthoniestraat. Evangelische samen komsten op Zondag 7 en 10 uur voorm. 3 en 7^2 uur namiddag. Maandag en Donderdags Openbare Samenkomsten. Kapiteins Meerman bevelvoerende officieren, A. van Maaren penningmeester, H. Hamerslag Sergt. Maj. Liefdadigheids-Vereeniging (R.K.) St. Liduina. Koninklijk goedgekeurd. E. Sandmann voorzitster, A. Kabel, secretaresse, M. de Graaf penningmeesteresse, C. L. Canevascini, J. G. Sinnige, P. de Jong en A. Mathot. Deze dames-vereeniging houdt zich onledig met het vervaardigen en uitdeelen van onderkleeding aan R.K. armen, waarvoor zij éénmaal per jaar bij gegoede Katholieken een gift kom ▼ragen. Metselaars-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. A. H. Kulik Jr, voorzitter H. J. Verblauw, vice-voorzitter, J. W. M. Kulik secretaris, H. Rabouw penning meester, C. Verschut, J. van der Klis, T. Vreugdenburg en W. Verhart com missarissen. Het doel is gelijk aan dat der vereeniging voor timmerlieden. Mettray (Nederlandsch). G. Prince, correspondent. Middenstandsvereeniging (R.K.) „De Hanze”. J. A. Donker, voorzitter, H. S. H. van Pelt secretaris, H. C. Werning penningmeester, B. de Jong geestel. adviseur. Middenstands Credietbank (Coöp. Centrale) te Delft afd. Gouda. A. C. van der Geest administrateur. Kantoor R. K. Leesvereeniging Westhaven. Kantooruren: dagelijks van 94 en Woensdag en Vrijdag n.m. van 79 uur.

Adresboeken Gouda | 1915 | | pagina 59