FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. BAHLMRNN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210. Speciaal huis voor Geconfectionneerde Darreskleeding. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor Inboedels. BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210. Speciaal huis voor Geconfectionneerde Da reskleeding. 114 115 der Kroef en C. A. M. Spruijt Militairen (Tehuis voor) Peperstraat 54. R. U. Jongenburger president, L. F. Duymaer van Twist secretaris-penningmeester, P. W. Kamphuizen, J. van Galen, J. de Raadt, K. Wessels en Ds. J. C. Bijl. D. Meiboom, huisvader. Miiitairen-Vereeniging (R. K.) in de St. Theodorus-Stichting, Westhaven. P. H. J. van Wankum voorzitter, J. P. Langeslag secretaris, L. A. A. van der Sanden penningmeester, P. J. M. van der Burg R. K. Pr. directeur. Moederlijke Liefdadigheid (Genootschap van). De vereeniging beoogt ver- leenen van onderstand aan behoeftige kraamvrouwen. Mevr. A. J. MontijnSchelling presidente, Mevr. J. P. van de VeldeSmits, secr.-penningm. Mevr. L. Prince— Schim van der Loeff, Mevr. Cambier van NootenFeith, Mevr. Hoogendijk van Capellenvan Houweninge, Mevr, van der TorrenOosthoek, Mevr. Martens Huygens, Mevr, van Haansbergenvan Effen Muziekcorps (Vereeniging tot instandhouding van het Goudsch). A. van Reedt Dortland voorzitter, C. van Veen Az., D. Hoogendijk, B. H. van de Werve, W. Kettler secretaris-penningm. Muziekvereeniging „De Baanbreker”. Onderafd. van de afd. Gouda der Nat. Chr. Geh. Onth. vereeniging. L. N. Poldervaart voorzitter, A. P. H. Hendriksen secretaris, J. Licht, penningmeester, P. Berlijn directeur. Nederlandsch Verbond (Algemeen). Afdeeling Gouda, J. H. van der Voort voorzitter, C. J. M. Kroon secretaris, H. J. L. Kamsteeg penningmeester, N. F. Cambier van Nooten, B. A. Burger, G. Bouters. Doel: Verhooging van de zedelijke en stoffelijke kracht van den Nederlandschen stam en handhaving en verbreiding van de Nederlandsche Taal. Nut van ’t Algemeen (Maatschappij tot). Departement Gouda. A. H. Teepe voorzitter, C. J. M. Kroon secretaris, T. Crebas penningmeester, A. Goedewaagen, H. J. de Voogt, B. P. van Cittert Nijverheid (Maatschappij van). Departement Gouda. Dr. A. C. Geitel voor zitter, P. C. de Vooys secretaris, L. Koole Wz. penningmeester, M. A.J. Korten oever en Dr. B. W. van Eldik Thieme. Contributie f 5,25 per jaar, waarvoor men tevens het Tijdschrift van Nijverheid in eigendom ontvangt. Onderofficieren-Vereeniging (Nationale Christen). Goedgekeurd bij Kon. Besluit d.d. 14 Juli 1902 no. 64. Afdeeling Gouda. G. Korenhof voorzitter, H. van Harten secretaris, H. van Vliet penningmeester. Onderwijzers (Bond van Ned.). Afdeeling Gouda en Omstreken. C. H, N. de Nooijer voorzitter, J. Schutting 2e voorzitter, J. A. Broere secretaris, E. Bloemendal 2e secretaris, C. W. Zanen penningmeester. OnderwjjzersGenootschap (Ned.). Afdeeling Gouda. J. Slop voorzitter, G. D. Heij vice-voorzitter, J. Scheijgrond secretaris, C. J. de Ruwe vice-secretaris, C.J. van Altena penningmeester. Commissie voor het Ondersteuningsfonds de heeren: B. P. van Cittert, G. N. Kruisheer en G. D. Heij. Bestuurders der Spaarbank de heeren: G. N. Kruis heer, B. P. van Cittert (corresp.) en G. D. Heij. Commissarissen der Spaarbank de heerenR. Leopold en J. Slop. Correspondent voor de Levensverzekering- Maatschappij de heer J. Slop. Onroerende Goederen „Ons Belang” (Coöperatieve Vereeniging tot Ex ploitatie van). W. I. D. van Rijmenam voorzitter, J. Vergeer secretaris, N. S. Polak penningmeester, A. de Goederen en L. van der Beek commissarissen. Oogljjders (Nederlandsch Gasthuis voor behoeftige en minvermogende) te Utrecht. G. Prince correspondent. Openbare Feesten (Commissie voor). R. L. Martens eere-voorzitter, M. C. Braat voorzitter, A. J. J. Vos vice-voorzitter, B. P. van Cittert secretaris, H. J. Nederhorst penningmeester, A. A. M. Groos, bestuurslid, J. J. Bantzinger Jr„ H. J. Bitter, P. Bokhoven Wzn., H. A. C. Brinkman, B. A. Burger, Ph. Cats, P. H. van Cittert, J. L. van Eijk, A. Goedewaagen Jr„ E. Grendel, B. D. Grooten- dorst, H. H. van Heuveln, W. A. Hoyng, W. M. van Hulzen, R. Moerkerk, A. Mul, J. Haddérus Oostingh, H. Ouderkerk, P. van der Pol, A. R. van de Putte, L. H. A. J. M. Quant, A. H. Teepe. Oude Mannenhuis. Regenten: Mr. D. N. Brouwer, G. Prince, N. F. Cambier van Nooten, J. A. P. Montijn. Regentessen: Mevr. J. P. van de VeldeSmits, Mevr. J. M. van ItersonGraafland, Mej. P. E. Holtius. Huismeester en huis- meesteres: J. W. Vermeulen en Echtgenoote. Oude Mannen- en Vrouwenhuis (Centraal Israëlitisch). (Zie Armbestuur. Isr.) Oud-Onderofficieren (Koninkl. Nederl. Bond van). Afdeeling Gouda. Th. J. Droste voorzitter, J. C. L. Blotkamp secretaris, J. van Leeuwen penningmeester, T. van Duyvenbode en C. J. van Iperen. Commissarissen: W. F. H. Guijken, Militair. Adviseur: Th. J. Droste corresp. stoffel, belangen. Het doel van den bond is: Toewijding aan Vorstin en Vaderland, en de behartiging van de stoffelijke belangen zijner leden in het Maatschappelijk leven met bepaalde uit sluiting van alle politieke en godsdienstige belangen. Passanten Vereeniging „Hochnasath Orachiem” (Voor hulpbehoevende doorreizigers). A. Ketellapper eere-voorzitter, D. Leefsma voorzitter, S. M. Katz secretaris-thesaurier, H. van Monnikendam bode. „Patrimonium” (Nederl. Werklieden-Verbond). P. J. Kolijn voorzitter, N. van Vliet secretaris-penningmeester, D. Hamerslag, A. W. van der Graaff, E. C. van der Kley, G. Rietveld. Patroons-Vereeniging voor Patroons in de Bouw- en aanverwante vakken W. A. Verbruggen voorzitter, H. C. van Staveren vice-voorzitter, H. de Jong secretaris, P. Maree penningmeester, D. de Jong, Th. van Dijk, P. Bokhoven Wz., C. Sanders, J. Vergeer, T. Ruis en J. J. Duijm Persvereeniging (Alg. R. K P. B. M. van der Burg voorzitter, J. C. Riet veld 2e voorzitter, A. C. van Berkel Groeneweg 6 secretaris, P. P. van Leeuwen 2e secretaris, B. A. A. de Groot penningmeester, G. Th. Steenland 2e penning meestercommissaris. Pieuse Vereeniging Gemieloes Gasodiem. D. Leefsma voorzitter S. M. Katz vice-voorzitter, D. Davidson thesaurier, A. Ketellapper predikant. Pluimveehouderij in Nederland (Vereeniging tot bevordering der). Onder- Afdeeling Gouda en Omstreken. J. H. van der Torren Kz. voorzitter, P. Kersbergen vice-voorzitter, P. J. Bellaart Jr. secretaris, A. van der Kroef en C. A. M. Spruijt commissarissen.

Adresboeken Gouda | 1915 | | pagina 60