25 CENTS FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210 Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding. Gouda 14’. Wijkverpleging der Ned. Herv. Gemeente. J. W. Berkelbach van der Sprenkel voorzitter, J. E. Bijl secretaris, J. G. Deur, F. C. Bik, P. Blazer, W. B. Blom- mendaal. Zangvereeniging „Zang en Vriendschap” (Mannenkoor), met onderafdee- ling Gemengd koor. C. Luynenburg voorzitter, P. F. de Jong secretaris Boele- kade 217, [B. van den Berg penningmeester, G. H. de Jong muziek-commissaris, H. Anker Alg. bestuurslid, C. van Dijk en B. C. Luijnenbnrg commissarissen. Zendelinggenootschap (Nederlandsch). Afdeeling Gouda. Joh. E. Bijl secre- taris-penningmeester, tijd, voorzitter. Zendingsbond (Hulpver. van de Geref.). Ds. J. G. Deur voorzitter, J. C. de Beun secretaris, G. J. Wagenaar penningmeester, C. J. Revet, J. Ph. Göbel, P. J. Spee en K. Vennik. IJsvereeniging. (Zuid-Hollandsche) Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 13 Oct. 1897. No. 41. Hoofdbestuur: W. F. Margadant voorzitter, Mr. E. E. Wiersma vice-voorzitter, J. D. Looyen, secretaris, H. van der Slooten, penningmeester. District 10. (Moordrecht, Haastrecht, Waddingsveen, Reeuwijk, Gouda en Bode graven). Dr. S. S. Hoogstra, Gouda, districts-commissaris. Afdeeliug Gouda en Omstreken. Opgericht 13 Febr. 1908. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 13 April 1908. No. 55. Beschermheer: R. L. Martens, Burge meester van Gouda. Dr. S. S. Hoogstra voorzitter, J. A. W. Baart secretaris, H. Eyssen, penningmeester, H. H. van Heuveln, A. W. van der Kleijn, L. Koole Wz., J. Vergeer, J. H. de Wilde, M. Sytsma. Lidmaatschap f 1. Zangvereeniging „Arnold Spoel” (Dames). Directeur J. H. B. Spaanderman, Mej. T. Scholten presidente, Mej. A. Trijbits vice-presidente, Mej. G. Kruisheer secretaresse, P. de Mol, penningmeester, Mej. A. Spruijt bibliothecarisse, E. van Dantzig. Zangvereeniging „Crescendo” voor gemengd koor (Christelijke). Onnderafd. van den Chr. Nat. Werkmansbond. Directeur M. Egberts Jr., P. Danens voor zitter, M. van Heijningen Prins Hondrikstraat 74, secretaris, A. de Kroon, pen ningmeester, J. Kelder en J. Rijnhout muziek-commissarissen. Repetitiën worden gehouden eiken Woensdagavond van 81/210 uur op de bovenzaal van de Melk- salon „Hollandia” Markt. Zangvereeniging „Excelsior” (Gemengde). Opgericht 6 Januari 1911. Direc teur Fred. J. Bade Jr., J. M. Kelder voorzitter, H. F. Souffré 2e voorzitter, C. van Ham Nieuwehaven 132, secretaris, B. van Hofwegen 2e secretaris, C. Baggert ie penningmeester, J. Boere, 2e penningmeester, K. Klomp, muziekcommissaris. Repetitiën Vrijdagavond 810 uur, bovenzaal melksalon „Hollandia”, Markt. Zangvereeniging „Gouda”. (Gemengde) bestaande uit het personeel der „Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek Gouda”, I. IJssel de Schepper beschermheer, Dr. A. C. Geitel eere-voorzitter, P. Zanen directeur, L. van Kersbergen voor zitter, J, J. Schneider vice-voorzitter, C. J. IJsselstein secretaris, W. Bakker vice- secretaris, P. Danens penningmeester, J. Wiltenburg vice-penningmeester, C. van Ardenne muziekcommissaris. SCHOTEL^ a 1 di a iO'_^

Adresboeken Gouda | 1915 | | pagina 65