BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huls voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
10
tl
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
,1
37
39
41
43
43
47
31
33
33
57
59
61
67
69
73
77
79
81
83
85
87
89
91
93
95
97
99
101
103
105
109
111
115
117
119
121
123
125
127
129
131
133
135
137
139
141
143
145
147
149
151
153
155
157
159
161
4
6
8
10
14
16
18
20
22
24
26
28
30
110
112
114
116
118
120
122
124
126
132
104
106
108
136
138
140
142
144
146
148
150
1
3
3
7
9
11
13
23
27
132
154
156
158
160
162
164
2
4
6
8
10
12
14
16
18
20
28
34
36
38
40
42
32
36
42
44
46
48
30
52
54
56
58
60
62
64
68
70
72
74
76
78
80
82
84
86
88
90
92
94
96
98
100
102
31
33
37
39
41
43
45
47
49
53
57
59
61
63
65
67
69
71
163
165
167
169
175
177
181
183
185
187
189
191
193
195
197
199
201
203
203
207
209
211
213
215
217
219
221
223
225
227
229
231
233
233
237
239
241
243
245
247
249
231
C. Heemens, bleekersknecht
J. N. Verzaal, püpmaker
C. van der Klis, touwslager
Wed. C. v. Wingerden—Struyk
A. J. Schrave, bleeker
C. Leeflang, bleeker
J. H. Brink, timmerman
Wed. A. de Jong—Goedraad
H. A. Toen
J. van der Zaan, smid
M. Kapteyn—Aentjes
J. H. de Jong, timmerman
Wed. J. A. Janknegt—Raapis
A. G. Vergeer, pakhuisknecht
A. J. van den Berg, blikslager
H. M. O. Thesingh,gep. brievenbesteller
H. M. D. Thesingb, winkelbediende
W. I de Weger, brievenbesteller
P. Vlok, voerman
Wed. M. Baarsvan Rhün
C. Baars, stoker
C. Michaëlis, schoenmaker
W. J. Tuinman, fabriekswerken
B. van Asten, sigarenmaker
P. F. de Jong, fabriekswerken
J. Verhoef, fabriekswerken
A. van Hertum, letterzetter
C. H. Hensbroek, bleekersknecht
M. de Jong
A. de Weger, besteller
A. Teunlssen, goudsmid
T. Rook, metselaar
D. Vergeer, arbeider
J. Kok, bakkersknecht
L. C. de Knoop, timmerman
Wed. C. Vermeulen—van Evk
T a wh-
J. Looyaard, fabrieksarbeider
P. Appel, broodbakker
G. Straver, tabakskerver
P. Tak, kantoorlooper
Cornelia Verkerk
C. J. Hersche, fabrlekswerker
H. Koogje, arbeider
Bogen.
ONEVEN NUMMERS.
A. J. den Edel, schipper
W. Stolk, schipper
G. Baas, los werkman
Wed. J. Koppendraaier-van Rheden
A. Burghoorn, püpmaker
Wed. Goudriaan—Heerkens
M. Flux
C. Binnendyk, groentehandelaar
Wed. N. Korevaar—Kwakernaat
Wed. J. C. van Dongen—Blom
J. J. van der Zwaluw, schoenmaker
Wed. J. de Koster—Eykhoff
A. de Weger, smid
C. de Jong, boekbinder
G. K. Nieuwland, sigarenmaker
G. Kooi, caféhouder
C. Lexmond, bouwknecht
A. Degenkamp, smid
G. van den Ham, arbeider
C. A. Jansen, rijkssluismeester
L. Melkert, fabrlekswerker
J. W. de Bruijn, kuiper
B. H. Gerbrands, koopman
J. van der Kemp, fabrlekswerker
L. Verstoep, arbeider
C. van Eyk, spekslager
Wed. A. Jonkheid—Nieuwenhuizen
D. Graatsma, barbier
A. J. Vermeulen, commies 's Ryks bel.
EVEN NUMMERS.
Wed. C. van Eyk—v. d. Sloot
N. Stoppelenburg—Boudestyn
D. J. van Greuningen, tuinier
H. Kooiman, koopman
P. de Busschere, fabrlekswerker
E. Heü, sleeper
M. Moes, bleekersknecht
A. Cathei, pakhuisknecht
Wed. P. Happel—van Dillen
F. de Graaf—van den Boogaerd
A. de Weger, smid
J. W. van der Valk, broodslyter
C. J. P. van Veen, timmerman
A. Versluis, metselaar
Th. Gerritsen, werkman
J. Soet, los werkman
L. Hofstede, visscher
H. G. Flux, sjouwerman
C. Klerks, sjouwerman
A. den Ouden, arbeider
A. G. Schouten, schipper
G. J. Wassing, sigarenmaker
H. W. van Schooneveld, pakhuisknecht
D. Steenbeek, touwsplnner
M. A. H. Schouten, arbeider
P. L. Hofstede, sjouwerman
A. van Reede, koopman
H. Hofstede, visscher
Sociëteit „Ons Genoegen”
H. Vrugtman, restaurateur
M. J. de Jong, timmerman
P. Ravestein, fabrlekswerker
J. de Jong, sigarenmaker
H. van Dort, verver
Wed. A. Leeflang—van Rijswijk
L. de Jong, los werkman
J. G- Reurlngs, fabrlekswerker
J. Broekhuyzen, bleekersknecht
H. de Gruül, winkelbediende
J. Boere, stukadoor
P. Tak, baanspinner
J. M. de Jong, heter
A. Boef, timmerman
J. P. Waltz, letterzetter
H. Romeijn, schilder
Wed. W. Verbij—van der Vlist, tapster
H. Planken, koekbakker
J. Slegt, timmerman
C. Loendersloot, metselaar
A. Burger, timmerman
J. de Koning, timmerman
C. van Vliet, stoker
H. Hoogendoorn. timmerman
J. Blauw—van Steynvoort
C. Hoogendoorn, metselaar
Wed. J. van Eyk—van Leeuwen
J Streng, arbeider
Wed. G. Streng—de Keyzer
Wed. A. M. Spee—de Gruil
H. de Gruil, bleekersknecht
D. Hoogervorst, sjouwerman
H. Agten, bleekersknecht
J. van Leeuwen, smid
A. Nonner, baleinmaker
J. Dernee, püpmaker
A. Koot, timmerman
Wed. A. de Bruün—de Leeuw
Wed. P. I. Nijkiel—Mikkers
A. B. J. Leeflang, fabrlekswerker
C. van der Pouw, borstelmaker
J. van der Pool, touwslager
W. van Hesse, touwslager
J. J. Kolster, behanger
D. de Mol, pakhuisknecht
A. Hollander, verver
J. H. Stol, caféhouder
W. M. van der Pool, fabrieksarbeider
J. W. H. van Tongeren, stoker
D. Groeneveld, tabakskerver
C. Burgert
S. van den Eng, los werkman
C. J. Bakker, behanger
J. van Vliet, sigarenmaker
M. Peeters, kuiper
Wed. W. Gelderblom—Koster
C. Bükerk, pakhuisknecht
H. Toen, besteller S.S.
Wed. J. Engelhard—Straver
C. van der Kleün, tabriekswerker
Wed. K. Hoogenboom—v. Wyngaarden
J. Botterop, timmerman
S. Rapls, sigarenmaker
Th. van Harten, spoorwachter
A. W. J. Sleenland, gasfitter
A. P. Hoenselaar, bakkersknecht
J. Wükhuizen, magazynknecht
G. Bakker, pakhuisknecht
A. Cattel, pakhuisknecht
A. H. Janssen—Vergoed
Wed. N. Oudük—Vergunst
J. Idsinga, schoorsteenveger
G. Matse, bleekersknecht
P. J. Spükerman. smid
P. van Vliet, loodgieter
C. van den Oever, schoenmaker
A. M. van Vliet, loodgieter
C. Borst, timmerman
J. P. F. Reiniger, naaister
M. G. Bax, kleermaker
P. van Buren
A. E. van der Sluis, sergeant infanterie
B. Begeer, kleermaker
J. B. Westerhuis, kleermaker
B' Weeldenburg, letterzetter
S. Rapis, balllenkoker
H. A. Zuidam, broodbakker
M. J. H. van den Bosch, smid
B. Terlouw, metselaar
C. Verhart, pakhuisknecht
G. Michaelis, schoenmaker
134 L, Kabout, fabrlekswerker
S. van Leeuwen, kuiper
A. van Leeuwen, timmerman
Wed. C. Rabouw—Scheepbouwer
P. Verboom—Leefiang
N, Groenendük. bediende
J. Wannet, fabriekswerken
J. Jansen, brievenbesteller
K. den Blyker, pakhuisknecht
J. A. Lokum, boekdrukker
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
J. A. Nieuwenhuizen, fabriekswerken
Ch. Verhart, pakhuisknecht
C. de Koning, concierge handelscursus.
F. H. van Leeuwen, koekbakker
T. P. Bos, fabrlekswerker
E. S. H. van Straaten, bleeker
EVEN NUMMERS.
Gez. de Kramer
L. de Graaff, pakhuisknecht
J. Th. van Klaveren, sulkerballenmaker
W. van der Hoeven, pakhuisknecht
J. van Schalk, koelsier
M. de Jong, fabriekswerken
J. de Jong, suikerbakker
J. Overkamp, smid
A. H. Huisman, sjouwerman
C. de Gruil, werkman
P. A. Boegheim, koopman in groenten
G. Schouten
H. N. Labey, huidenzouter