n
FIBMA B. DE JONG, GOUWE 01, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerjj, Stoffeerderij.
FIBMA B. DE JONG, GOUWE 81, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordy nstoff en, Behangselpapieren.
Behan gerij, Stoffeerderij.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectlonneerde Dameskleedlng.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
«6
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
I No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
22
24
1
8
Jan van der Hejjdenstraat.
5
6
74
76
78
80
82
84
86
88
90
94
96
98
100
102
104
106
108
110
112
114
116
118
122
124
126
128
130
132
134
136
138
149
142
144
146
148
130
152
154
156
138
160
162
14
16
18
5
7
11
15
17
19
21
2
4
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
27
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
5
7
9
11
13
15
ONEVEN NUMMERS.
K. J. de Beun, winkelier
5
7
9
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
9
10
11
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
23
26
27
28
33
35
36
37
38
39
40
41
43
44
45
46
47
49
50
52
53
54
56
L. de Jong, fabriekswerker
C. Both, besteller
D. M. Boot, los werkman
Chr. van Leeuwen, tabakskerver
W- Kwlnkelenberg, boutzager
Pb, den Hertog, fabriekswerker
G. de Grauw, timmerman
A. Kwlnkelenberg, smid
M J. van der Horst
J. G. de Jong, los werkman
J. L. W. van der Pool, fabriekswerker
N. J. Verhoef, fabriekswerker
A. Schoonderwoerd, verver
J. de Jong, opperman
J. G. Ratten, fabriekswerker
C. de Jong, sjouwerman
A. Bezem, smid
C. S. Voerderbaak, fabriekswerker
D. J. Scholten, sigarenmaker
Wed. J. J Koemans—Sas
P. J. Stolk, fabriekswerker
M. de Reus, zeilmaker
J. Nleuwveld, fabriekswerker
Th. J. v. d. Pool, schippersknecht
J. van Dam, verlakker
K. Rook, sjouwerman
G. Ravenstein, boomkweeker
J. J. van Leeuwen, garenspinner
B. Snel, sjouwerman
Wed. J. Boere—van Es
H. W. Zandjjk, touwspinner
C. van Reden, dekknecht
Wed. J. Verburg—Snel
J. M. van der Zwan, koopman in visch
C. van Etjk, fabriekswerker
W. Sluis, meubelmaker
H. Spruüt. sigarenmaker
A. Baan, bouwman
G. Wijnhof!, touwspinner
L. van den Heuvel, fabriekswerker
C. Groenendaal, letterzetter
A. de Bruin, melkslüter
Wed. J. Ouweneel—de Bruin
D. Dikhooff, fabriekswerker
D. van der Pool, touwslager
L. A. Vermei), fabriekswerker
W. van Wjjk, magazjjnknecbt
C. Schenk, pakhuisknecht
P. LeeBang, pakhuisknecht
P. Huisman, loopknecht
J. Spieringshoek, stoker
P. J. Borst, scheepstimmerman
A. G. Vooys stoker
L C. den Edel, fabriekswerker
Hieronymus van Alphenstraat.
Hejjdenstraat (zie Jan van der).
Hoefsteeg.
ONEVEN NUMMERS.
J. van der Maas, fabriekswerker
G. Dortland, sleeper
i G. Wieten, stuurman
J. van der Hooft, fabriekswerker
A. de Waard, mandenmaker
EVEN NUMMERS.
i Wed. A. Geers—Prins
A. A. Kaullng, heeren mode-artikelen
Wed. G. H. Korte
A. Hoogendjjk. koopman
Hontenstraat.
J. Muurling
A. Peek, magazljnknecht
F. H. Spruijt, kantoorbediende
A. Nobel, koopman
L. de Bruin, houtdraaier
S. L. van Werkhooven, smid
Houtmansgraebt.
W. H. Baghuis, boekhouder
J. Simonis, concierge R. H. B. S.
Avondschool voor Ambachtslieden
Wed. P. de Vroedt—Lammers
Wed. I. Brokaar—Dercksen
A. L. Gestel, winkelbediende
A. C. Schouten, kuiper
W. J. de Rotte, letterzetter
Gez. van Vlaardingen, naaisters
Johanna Gijsbertina van der Plank
Wed. J. A. Schleveen—v. Luenen
W. F. v. d. Weg, fitter waterleiding
A. Gravesteün, in verhuizingen
J. Nedersligt, fabriekswerker
A. Willers, onderwijzer
Wed. C. Snaterse—Lafeber
J. Slange, naaister
Wed. J. van Rossum—Hoekstra
L. Hoogensteeger, loopknecht
P. S. van der Staal
L. Sanders, winkelbediende
B. J. Bont—Vonk
M. van Leeuwen, schipper
E. Lafeber, vrachtrijder
N. Mes. schipper
Wed. J. Lafeber—Wiezer
Zwemschool
Jaagpad.
Pijpen- en Aardewerkfabriek van P. Goe-
dewaagen Zoon
A. J. de Jong, chef püpen- aardewerkfabr
Wed. J van Welle—van Lierop
H. Koops, houtzager
J. de Korte, stoker
P. M. H appel, pijpmaker
M. J. Huurman, kaaspakbuisknecht
C. A Schouten, pijpmaker
W. Bokhoven, aannemer
J. B. Snel, opperman
P. Liepelt, koopman
D. Stigter, kapt, stoomboot
J. Konings, kuiper
J. Eijkhof, varensgezel
Wed. Borst—Verzeide
P. Rietkerk, houtzager
E. Sanders, schepenjager
A. Mighout, mandenmaker
L. W. Annaars, schepenjager
C. Oudtjk, bouwman
A. de Hoog, arbeider
K. Mul. timmerman
J. W. Louwerenburg, arbeider
J. Binée, boutzager
Wed. B. Noorlander—Sanders
G. A. Wemmers, boerenarbeider
R. Zappeü, letterzetter
C. van Hofwegen, schepunjager
Wed. v. Hofwegen—Jongeneel
G. van Onselen, meubelmaker
A. Groenenvelt, schopmaker
D. Teeuwen, timmerman
D. de Jong, mandenmaker
Th. Spruüt, bouwman
A M. Spee, metselaar
J. F. Plat, fabrieksopzicbter
L. van Rijswijk, grondwerker
Houtmansplantsoen.
H. v. d. Ben, reiziger
Wed. 7. B A. Cornelissen—v. d. Voorst
Wed. J. ErnstStoppelenburg
P. van Reede, magazljnknecht
D. van Oosterum, los werkman
A. Burghoorn, fabriekswerker
A. Kwlnkelenberg, behanger
A. van Hoorn, werkman
W. Piëete, scheepstimmerman
J. Verkerk, [jzerwerker
J. van Roon, fabriekswerker
G. Zandük, kuiper
J. M Verbeek, los werkman
No.
J. Dortland, werkman
J. Broekhuisen, pakhuisknecht
J. Schouten, arbeider
Hoose Schlelandsche Zeedijk.
ONEVEN NUMMERS.
J. van Vlaardingen, scheepsbouwer
H. van Vlaardingen, scheepsbouwer
K. Jonkheid, bouwman
P. Hoogenboom, scheepmaker
I. IJssel de Schepper, directeur van de
kon. stearine kaarsenfabriek Gouda
H. de Koning, koetsier
Watertoren
L. van Gelder, machinist
J. Dijksman, stoker
EVEN NUMMERS.
J. Gravesteün, timmerman
J. Bulk, landbouwer
4a P. van Leeuwen, tuinder
4b J. Vermeer, tuinder
4c J. Voorwinden, hovenier
6 P. Boer, bouwman
Hoogstraat.
ONEVEN NUMMERS.
1 Ph. J. van der Stok, galanterieën
W. L. van der Burg. 2e luitenant Infant.
3 J. H. M. de Groot, winkelier
5 J. D. Vetter, horlogemaker
7 J. C. Sibbes, manufacturier
9 A- Toen, winkelier in sigaren
11 Gez. van Dantzig, modes
13 Tb. Smidt, luxe en huishoudelüke art.
15 J. van der Jagt, sigarenfabrikant
17 Wed. F. Herman de Groot—van Eeuwen
In kindergoederen
19 A- A. Bisschep, manufacturier
21 W. Belt, melksalon
23 J. A. Verhoef!, banketbakker
EVEN NUMMERS.
2 Wed. J. Furrer—Fennel, flliaalhoudster
4 A. de Wilde, architect
6 J. Markus, sigarenhandel
8 A. J. Opstellen, in fijne vleeschwaren
10 J. Rond, in üzerwaren
12 Firma Gebr. Dercksen, broodbakkerü
J. J. Banlzinger, winkelbediende
14 J. D. Bonneur, in wol. sajet en naai
machines
18 J. J. Scheepmaker, bioscoophouder
20 M. J. Oosterling, slüterü
Wed. A. van der Hulst—van den
Nieuwendük