r
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huls voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
BAHLMANN Co. - GOUDA TELEFOON No. 210
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
39
38
No.
No.
No.
■en
Loolerspoort.
ONEVEN NUMMERS.
EVEN NUMMERS.
EVEN NUMMERS.
15
EVEN NUMMERS.
EVEN NUMMERS.
Markt.
Lemdulsteeg.
26
28
30
32
14
18
20
22
1
3
5
15
17
19
I 21
1
2
3
I
5
6
8
9
10
11
12
13
14
18
19
20
23
8
10
94
96
98
100
1
3
5
7
9
23
25
27
29
31
33
37
39
39
43
No.
7
8
9
10
11
16
10
14
10
18
20
22
24
26
28
30
I Wed. Verweij—van Overbeek
3 H. Straver, sigarenmaker
7 J. van Veen, werkman
9 H. Bennis, orgeldraaier
II H. Brenkman, werkman
NAMEN EN BEROEPEN.
Wed. S. Glasbeek—Wakkier
P. 3. de Vos, fabriekswerker
A. van Es
J. L. Gravesteijn,
Wed. O. Nieuwenhuisi
S. Brandse, bakker
Tb. J. Dijkman, opperman
Wed. J. Kastelein—van Asten
Wed. M. den Oudsten—Schouten
A. van Leeuwen, sigarenmaker
ONEVEN NUMMERS.
H. Spee, arbeider
S. G. Kieiliger, fabriekswerker
F. K. Boot, ascbman
H. F. Souffree, schoenmaker
J. Nieuwenhuizen, sjouwerman
E. van Hattem, touwslager
A. van der Louw, sjouwerman
Lazeruskade.
Nettenfabriek
F. van Mastrigt, metselaar
S. G. van Schaik
F. J. Prang, sjouwerman
C. Heerkens, bleekersknecht
J. de Jong,
B. Bontebal, metselaar
A. G. Hoogendoorn, arbeider
H. de Knecht, naaister
S. van Driel, arbeider
H. Blok, touwslager
J. Cattel, kaaspakhuisknecbt
W. Houdjjk, bouwman
C. Blok, arbeider
Wed. van Vlaardingen—de Werk
C. van Mourik, klompenmaker
W. M. de Beer, koopman
l.azeruesteeg.
2 Glucosefabriek
4 B. Keiler, fabriekswerker
W. Grtlnder, zwemmeester
J. Tolboon, bleekersknecht
C. Borst, houtbewerker
E. Rolfs of Roelofs, kleermaker
J. de Bruin, los werkman
Wed. H. Andrufs—Teijsterman
H. van der Heijden
Wed. C. Kwakernaat—van Kleef
F. T. Scharleman, koopman
A. van Leest, bakker
32 J. de Jong, suikerwerker
34 Wed. D. de Bruin—Bakker
36 J. J. van Roon, sjouwerman
38 D. van den Broek, pakhuisknecht
Lethmaetstraat.
A. Dekker, stoker gasfabriek
Wed. H. v. d. Heuvel—Wakier
NAMEN EN BEROEPEN.
B. Scholten
J. A. van Gennep, broodbakker
Wed. K. Houtman—Koolmees
Wed. P. de Graaf—de Goeij, melkverk.
Lange WHIemsteeg.
ONEVEN NUMMERS.
L. van der Wal, werkman
Wed. H. Wiezer—Ejjkhof
J. J. W. IJsselstijn, fabriekswerker
Wed. P. Jansen—van Leeuwen
F. Kalmeijer, pakhuisknecht
E. Nathan, koopman
P. J. van der Paauw, fabriekswerker
H. Lakerveld, los werkman
D. Th. Verbü, werkman
A. Kujjf, arbeider
J. IJpelaar, koekbakker
Wed. J. van Kijswijk—Nobel
W. Zandjjk, blikslager
1 J. van der Ploeg, stuurman stoomboot
2 W. van der Wal, schipper
3 E. de Jong, fabriekswerker
4 J. J. van Pierschil, stoker
5 J. Lankhorst, pottenbakker
6 H. W. Rabouw, timmerman
7 J. Loendersloot, zeilmaker
8 H. Bloot, suikerwerker
9 J. Zijlslra, schipper
10 Wed. A. M. Verwaal—van Holst
11 G. Lakerveld, winkelbediende
12 M. den Ouden, letterzetter
13 J. C. de Koster,
14 F. Anker, fabriekswerker
15 A. de Mol, timmerman
16 J. J. van Loon, machinist elect, centrale
17 J. Kranendonk, fabriekswerker
18 N. C. de Roojj, bankwerker
Lombardsteeg.
1 Wed. J. O. Slaman—van Rijswijk
2 F. Bambach, brievenbesteller
3 J. Ravenstjjn, fabriekswerker
4 C. Zuydveld
5 J. Neef, werkman
6 J. P. Bremmert, schoenmaker
2 Wed. M. J. den Ouden—v. d. Tooren
6 J. van Dam, los werkman
8 T. Swanenburg, verlakker
10 H. Prang, fabriekswerker
12 J. Meijer, sleepersknecht
14 A. van den Heuvel, sigarenmaker
16 C. Boons, sigarenmaker
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
NAMEN EN BEROEPEN.
67 A. J. Kaars, slager
60 M. M. Heerkens, barbier
71 C. W. den Hoed, aannemer
73 H. J. Blaazer, kleedingmagazjjn
75 C. van Vliet, grutter
77 Wed. A. N. F. J. Menet—Lugthart
79 Rijks Hoogere Burgerschool
83 Depót Ruttens Bierbrouwerij
J. A. Maarschalkerweerd, zetkastelein
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
NAMEN EN BEROEPEN.
2 F. C. Bik Jr., koopman
4 N. van Leeuwen, metselaar
6 P. Borst, melkverkooper
8 W. G. Flux, fabrieksopzicbter
10—12 firma B. W. v. d. Pavoordt,
behangerij en stoffeerderij
P. Hulleman, zadelmaker
N. S. Polak, gas en electriciteit
J. van Vliet, winkelier
J. F. W. Turlon, rijwielhandelaar
J. M. Schjjvens, musicus
Dames van Mastrigt
H. H. Verhoef, vleeschliouwer
J. A. Hoogendoorn, melkboer
G. H. van Zulphen, kapper
34 J. Joosten, scboenhandel
36 L. Huisman, sigarenwinkel
38 Wed. J. M. Jager—van Leeuwen
40 J. P. Arts, barbier
42 T. A. van Ejjk, koopman in groenten
44 G. Wientjes, winkelier
48 C. C. van den Bergh
50 J. C. Trijsburg, modenaaister
52 G. J. Bik, kleermaker
54 Dr. J. G. Rups, arts
58 S. Groenendijk, bierbottelaar
60 Slijterij firma Herman en Zoon
W. Breedijk, koopman
62 K. G. van Buuren, koopman
64 Wed. M. Brinkman—Sliedrecht
C. A. Brinkman, onderwijzeres
66 Wed. P. P. Soos—van Straaten
C. W. Soos, koperslager
68 de Graaf Co., in koloniale waren
70 A. A. Jansen, boekhouder
72 H. M. G. de Moree, sigarenfabrikant
74 L. J. Muller, plateelschilder
Mej. Muller—Blok, in modes
76 Wed. W. van Leeuwen—van der Kind
78 P. J. Fijn, paardenslachter
82 A. J. Slangen, smid
84 L. J. M. Hoogendoorn, timmerman
86 D. Köring, zadelmaker
88 L. Erberveld, stalhouder
92 H. Lugthart, in sigaren
1 Stadhuis
G. Landwehr, concierge
2 C. C. Krom, verfwaren en glas
3 S. Scbuilinga, houthandelaar
4 Chr. A. M. N. Keet, tapütmagazjjn
5 J. C. B(jl, banketbakker
6 J. J. E, van Bemmel, huishoudelijke
artikelen
7 C. H. Koemans, schoenmagazijn
8 G. C. de Voojjs, goudsmid
9 Bahlmann Co., manufacturen
W. M. van Hulzen, winkelcbef
10 Wed. A. Pino, kleedingmagazijn
11 A. Rietkerk, rijwielhandelaar
12 F. J. Busch, manufacturier
14 J. van Dantzig Azn., manufacturier
15 J. J. van der Sanden, banketbakker
16 H. J. Spaas Co., in manufacturen
17 F. Stroeve, galanterieën
18 C. A. B. Bantzinger, koopman
20 Wed. G. M. Peeters, tapperij
21 Simon de Wit, in kruidenierswaren
22 Wed. P. P. van der Meer—Driessen
23 C. Bezemer, caféhouder
24 J. T. Schuttelaar, in kruidenierswaren
25 H. Polak, opt. artikelen
26 D. Samsom, manufacturier