BAHLMANN Co. - GOUDA
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dames Weeding.
e TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleedlng?
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Behangerij, Stoffeerderij.
44
45
No.
No.
No.
No.
1
3
2
Nieuwe Markt.
9
Oosthaven.
81
5
NIeuwsteeg.
18
6
7
9
10
5
6
3
4
NAMEN EN BEROEPEN.
Nieuwe Veerstal.
85
87
89
91
5
6
1
8 L. Bloot, püpmaker
1 P. H J.
2 E. J. Ni:
M. Gibbon, los werkman
Ccttdriaan, fabriekswerker
...:i Meerkerk, koopman
H. van Vliet, arbeider
H. de Gruül, pakhuisknecht
H. Remmelenkamp, meubelmaker
20 L. de Mik, werkman
Konnenwater.
1 L. Signer, boekdrukker
3 H. van Beek, smid
6 H. Verhart, kleermaker
1 A. van der Wejjden, wagenmaker
9 G. W. van Mastrigt, smid
12 J. van Waas, arbeider
14 C. F. B. B. C. Streefkerk, kantoorb.
16 G. G. de Bruin
17 L. van der Laan, melkboer
Kantoor Nederi. Brandwaarborg Maat
schappij, Directie Montün
Kantoor Notaris J. J. A. Montijn
NAMEN EN BEROEPEN.
326 J. J. Verbü, timmerman
328 D. Sibbés, plateelbakker
330 E. Bout, schoenmaker
336 F. Stalenburg, werkman
338 Wed. D. Holleslelle—Belonje
340 T. J. van Djjk, fabriekswerker
342 J; G. Wout, kleermaker
346 A. H. de Zeeuw, kantoorbediende
M. Natzijl, broodbakker
352 Th. van der Linden, bakkersknecht
354 A. Zegveld, smid
ONEVEN NUMMERS.
P. J. K. van Werkhoven, commissaris
stoomboot „de Usel”
Kantoor stoombootreederü „de Usel”
7 J. M. A. Scbuttelaar, winkelier
EVEN NUMMERS.
C. Manschot, comm. stoomb. „Estafette”
Nobelstraat.
1 Th. de Ruwe, electricien
2 W. F. C. Lambert, rijwielhersteller
4 N. G. Burger, huidenzouter
7 Wed. L. Boulogne -van der Linden
8 P. Nobel, melksalonhouder
9 J. W. Gril ndlehner, officier leger des heils
10 T. N. M. Kramer, fabriekswerker
11 P. Rijnhout, hekelaar
12 J. M. de Weger, barbier
14 M. van Vliet, slager
15 Wed. van Vliet—van der Pool
16 C. Bosch, pakhuisknecht
17 Wed. de Weger—van Tok
19 P. de Knegt, rietplankenmaker
21 Wed. D. Graatsma—Blesgraaf
22 J. H. Sparnaay, huisschilder
23 S. van Vlaardlngen
24 L. van der Heü, koopman
25 H. Wulffraat, meubelmaker
26 J. Zeegers, sjouwerman
27 J. Tijbout, sigarenmaker
28 H. de Bruin, borstelhoutmaker
29 P. G. Scharleman, koopman
30 J. Tijbout, sigarenmaker
31 W. F. de Jong, fabriekswerker
38 C. J. de Groot, dir. Bank van Leening
ONEVEN NUMMERS.
1 W. G. Husselson, smid
3 Wed. M. Lakerveld—Roedolf
51 C. H. den Edel, fabriekswerker
53 L. F. Steenwinkel, los werkman
55 C. Kalmeijer, pjjpmaker
57 L. de Jong,
59 J. P Dikboolf, bierbottelaarsknecbt
61 A. H. Dikhoof, fabriekswerker
63 W. van Werkhooven, los werkman
65 J. Aret, arbeider
67 A. Keiler, fabriekswerker
69 F. Vermei), pottenbakker
71 J. W. de Bruün, werkman
73 D. Olthuijsen, magazijnkuecht
79 A. Rabouw, fabriekswerker
81 D. de Vries, werkman
83 S. A. Gouka, sigarenmaker
M. Doggenaar, agent etner courant
A. Verwaal, los werkman
A. Rabouw, verver
F. W. Schnitger, fabriekswerker
EVEN NUMMERS.
2 W. Roelots, boekdrukker
4 M. Gibbon, los werkman
8 D. Goudriaan, fabriekswerker
10 H. van Meerkerk, koopman
12
14
16
NAMEN EN BEROEPEN.
138 A. Spieringshoek, fabriekswerker
140 S. Boot, opperman
142 H. Brouwer, sjouwerman
144 Wed. F. van der Nort—Ketelvülder
146 J. H. W. Klopper, timmerman
148 S. Tak, touwslager
150 W. Vermeü, stoffeerder
152 G. J. Nijbuis, los werkman
154 J. van Roon, los werkman
156 Th. W. de Keijzer. hleekersknecht
158 A. H. den Riet, pjjpmaker
160 H. J. Verblaauw, opperman
162 S. de Jong, werkman
164 C. van Balen
166 J. J. Stalenburg, touwspinner
168 ’t Harterf
170 P. C. de Jong, fabriekswerker
172 Wed. A. W. Rinkel—van der Laan
174 K. Verhagen, arbeider
176 Wed. J. Heü—de Jong
178 H. van Maaren, touwspinner
182 P. Tom, touwslager
184 L. Hotstede, hleekersknecht
186 L. de Heü, melkverkooper
194 J. van den Heuvel, pakhuisknecht
200 Wed. C. J. Hordük-Paling
202 A. Broekhuisen, varensgezel
J. Leeflang, los werkman
208 H. Dernee, schoenmaker
210 L. de Vrind, hleekersknecht
212 B. L. Polak, koopman
216 K. Lissendorp
218 G. Boer, werkman
230 J. Lekkerkerk, smid
234 R. Zandvoort, koopman
236 P, van Leeuwen, loodgieter
240 E. Radix, metselaar
242 J. Nieuwveld, opperman
252 G. F. Massar, loopknecht
254 Wed. J. Fokker—Rozema
256 A. de Bruin, bakker
258 P. de Wit, vleeschhouwer
260 L. H. Lafeber, sigarenmaker
262 T. C. Boot, koopman
264 E. van Beuzekom
266 Wed. H. van Ham—van der Staal
268 A. de Mink, koperslager
270 Cinq-Hofje
G. v. d. Wal, pakhuisknecht
296 J. van Gent, timmerman
298 Wed. W. Zeverboom—Vingerling
300 Wed. A. Smient—van Rüst
302 Chr. Güsbertshofje
318 Wed. de Jong—Bruüniks
320 C. Reurings, pakhuisknecht
322 C. J Guérain, kleermaker
324 P. van Dam, timmerman
Onder de Boompjes.
1 Mej. M. A. Hoogendük
2 W. van Bergen, molenaarsknecht
4 A. van Ewük, molenaarsknecht
C. van Vliet, watermolenaar
J. G. de Ronde, kantoorbediende
7 P. C. Verkleü, machinist
8 J. de Moree, schipper
A. de Korte, houtzager
Wed. J. van Tiggelen—van der Star
11 E. Betzold, houtzager
12 H. van der Maas, sjouwerman.
14 H. Braat, fabrikant
16 P. Scharloo, olieslager
19 C. de Jong, houtzager
20 T. van den Heuvel, arbeider
1 J. P. Streef, onderwüzer
2 J. van der Veer, turfschipper
H. van Harten, pottenbakker
H. C. van Staveren, decoratieschilder
Noodgodsteeg (zie Korte).
(zie Lange).
NAMEN EN BEROEPEN.
Niootliooven van Gooretraat.
1 S. J. den Edel, koopman
2 J. van Kranenburg, baanspinner
3 J. Radix, arbeider
4 M. van der Klis, fabrieksarbeider
J. A. de Bruin, huisschilder
Wed. M. van den Berg—Verlaan
I. A. van Leeuwen, scheepstimmerman
IL J. van Wankum, winkelier
E. J. Nieuwenhuis, opzichter kaarsen
fabriek
T. G. van Leeuwen, broodbakker
Wed. A. Uittenbogaard—Mol, horloge-
wlnkel en optische artikelen
Mej. J. C. Kromhout, in damesmodeart.
W. Kromhout
6 L. van Beekum, banketbakker
6a Mej. N. van Krimpen
7 Wed. C. P. W. Dessing—Wennekers
8 T. Verkaaik, koperslager
9 Llbrye en Archief
10 Bestèdelingenhuis
G. J. Garritsen, directeur
E. J. Hoekstra, gem. apoth.
11 B. G. J. Everts, arts
12 Spaarbank
13 H. J. Bik, meubelhandel
14 Wed. W. G. van Geelen—Verkerk
15 H. J. M. Kabel, kok en banketbakker
16 W. Konincks, muziekonderwüzer
17 H. F. Backer, neurenburgerw.
18 Sociëteit „de Réunie”
A. Willemse, zetkastelein