FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor Inboedels. BAHLMftNN Co. - GOUDA TELEFOON No. 210. Speciaal huis voor Geconfectlonneerde Dameskleeding. BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210. Speciaal huls voor Geconfectlonneerde Dameskleeding. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoöeerderij. 108 109 IJsendijk voorzitter, N. F. Cambier van D-IJT_„t van Leggeloo penning- van Kersbergen voorzitter, C. van (Hollandsche Maatschappij van). Afdeeling Gouda en Omstreken. zitter, L. de Vries Jz. onder-voorzitter, B. Roos Vliet Stolwijkersluis, W. Dogterom Haastrecht, Stolwijk, M. C. de Jong AJz. A. Oskam Dz. Bergambacht. Contributie f 3.—. van der Roer voorzitter, W. de Ven Landbouw H. N. Valckenier de Greeve voor: secretaris-penningmeester, F. van A. Moons Mz., Waddingsveen, Berkenwoude, J. Moons Gz. en __.B Elc lid ontvangt gratis het Landbouw-weekblad. Lawn-Tennisclub (Goudsche). Opgericht 1886. P. R. Kuipers president, Mevr. J. J. Granpré Molière—Geitel secretaresse, Mej. M. van IJsendijk penningmeesteresse. Mej. N. Bonte en Mr. W. J. L. van Es. Lawn-Tennisclub „Be Quick”. G. Dekker voorzitter, Mej. E. de Ven Wijd- straat 4 secretaresse, Mej. T. Glavimans penningmeesteresse, H. Bouwman com missaris van het materieel, Mej. G. T. C. IJsselstijn. Lawn-Tennisclub T.I.O.D. (Goudsche). F. C. Geitel voorzitter, W. van Rijn van Alkemade secretaris, Mej. H. D. Swart Abrahams Voorstadt penningmees- teres, J. J. van Stuyvesant Meijen commissaris van het materieel, Mej. N. A. Eyssen bestuurslid. Leesgezelschap „Gouda”. Dr. A. van i Nooten secretaris, Mevr. A. G. Douwes Dekker—Post meesteresse. Leesvereeniging (Goudsche). H. E. secretaris-penningmeester. Leesvereeniging (R.K.) (zie Sociëteit). „Leger des Heils”, Vergaderlokaal St. Anthoniestraat. Evangelische samen komsten op Zondag 7 en 10 uur loorm. 3 en 7l/i uur namiddag. Maandag en Donderdagsavonds 8 uur Openbare Samenkomsten. Dinsdags Soldatenkrijgsraad, Woensdagavond rep. van de Zangbrigade, Vrijdagavond van de j.l.brigade en Zaterdagavond van het Muziekcorps. Adjudants Griindlehner bevelvoerende officieren, L. C. Ammerlaan secretaris, A. van Maaren penningmeester, H. Hamerslag sergt. maj. Liefdadigheids-Vereeniging (R. K.) St. Liduina. Koninklijk goedgekeurd. E. Sandmann voorzitster, A. Kabel secretaresse, M. de Graaf penningmeesteresse, C. L. Canevascini, J. G. Sinnige, P. de Jong en A. Mathot. Deze dames-vereeniging houdt zich onledig met het vervaardigen en uitdeelen van onderkleedingaan R. K. armen, waarvoor zij éénmaal per jaar bij gegoede Katholieken een gift komt vragen. Mandolinegezeischap „Perseveranza”. Goedgek. bij Kon. Besl. van 29 Maart 1912. B. Verbruggen voorzitter, A. C. Verschut Keizerstraat 37 secretaris, T. P. van Ouwerkerk penningmeester, C. Stolk directeur. Oefeningsavond Woensdag van half 8 tot halt 11, in de bovenzaal van „Hollandia’’, Markt. Metselaars-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. A. H. Kulik Jr., voorzitter, H. J. Verblauw vice-voorzitter, J. W. M. Kulik secretaris, H. Rabouw penning meester, C. Verschut, J. van der Klis, T. Vreugdenburg en W. Verhart com missarissen. Het doel Is gelijk aan dat der vereeniging voor timmerlieden. Mettray (Nederlandsch). G. Prince correspondent. Middenstands-Credietbank (Coöperatieve) voor Gouda en Omstreken. Raad van toezicht: R. U. Jongenburger, Mr. E. M. B. Kortenoever, A. Goedewaagen Jr., BestuurT. Crebas. A. D. van Vreumingen, B. D. Grootendorst. Plaatsvervangende Bestuursleden: Joh. Mulder en J. G. C. Kamphuizen. Boekhouder: A. van Reedt Dortland, Kantoor Westhaven 21. De bank verschaft haren leden crediet, neemt gelden a deposito en opent Rekening-courant. Middenstands-Credietbank (Coöp. Centrale) te Delft afd. Gouda. A. C. van der Geest administrateur. Kantoor R.K. Leesvereeniging Westhaven. Kantooruren dagelijks van 9—4 en Woensdag en Vrijdag n,m. van 7—9 uur. Middenstandsvereeniging (R. K.) „De Hanze”. J. A. Donker voorzitter, H. M. G. de Moree secretaris, J. B C. Niehoff Werning penningmeester, H. J. van Niekerk en Bern, de Groot commissarissen, B. de Jong geestelijk adviseur. Militairen (Tehuis voor) Peperstraat 54. R. U. Jongenburger president, L. F. Duymar van Twist secretaris-penningmeester, P. W. Kamphuizen, J. van Galen J. de Raadt, K. Wessels en Ds. J. C. Bijl, D. Meiboom huisvader. Militairen-Vereeniging (R. K.) in de St. Theodorus-Stichting, Westhaven, P. H. J. van Wankum voorzitter, J. P. Langeslag secretaris, L. A. A. van der Sanden penningmeester, P. J. M. van der Burg R. K. Pr. directeur. Moederlijke Liefdadigheid (Genootschap van). De vereeniging beoogt ver- leenen van onderstand aan behoeftige kraamvrouwen. Mevr. A. J. Montijn-Schelling presidente, Mevr. J. P. van de Velde—Smits secr.-penningm., Mevr. L. Prince— Schim van der Loeff, Mevr. Hoogendijk van Capellenvan Houweninge, Mevr, van der Torren—Oosthoek, Mevr. Martens—Huygens, Mevr, van Haansbergen— van Effen. Muziekcorps (Vereeniging tot instandhouding van het Goudsch). A. van Reedt Dortland voorzitter, C. van Veen Az., D. Hoogendijk, B. H. vandeWerve, W. Kettler secretaris-penningm. Muziekvereeniging „De Baanbreker”. Onderafd. van de afd. Gouda der Nat. Chr. Geh. Onth. vereeniging. L. N. Poldervaart voorzitter, A. P. H. Hendriksen secretaris. J. Licht penningmeester, P. Berlijn directeur. Nederlandsch Verbond (Algemeen). Afdeeling Gouda, Mr. W. J. L. van Es voorzitter, C. J. M. Kroon secretaris, H. J. L. Kamsteeg penningmeester, N. F. Cambier van Nooten, B. A. Burger, G. Bouters. DoelVerhooging van de zedelijke en stoffelijke kracht van den Nederlandschen stam en handhaving en verbreiding van de Nederlandsche Taal. „Nieuw Leven” (Fabrieksvereeniging) L. Ardenne secretaris. Nut van ’t Algemeen (Maatschappij tot). Departement Gouda. A. H. Teepe voorzitter, C. J. M. Kroon secretaris, T. Crebas penningmeester, A. Goedewaagen, H. J. de Voogt, B. P. van Cittert, R. W. H. Pitlo. Nijverheid (Maatschappij van) Departement Gouda. Dr. A. C. Geitel voor- voorzitter, P. C. de Vooys secretaris, L. Koole Wz. penningmeester, M. A. J. Kortenoever en Dr. B. W. van Eldik Thieme. Contributie f 5.25 per jaar, waar voor men tevens het Tijdschrift van Nijverheid in eigendom ontvangt.

Adresboeken Gouda | 1916 | | pagina 57