onHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210. Speciaal huls voor Geconfectionneerde Da.ïieskleedlng. BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210. Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleedlng. FIRMA B. DB JONG, GOUWE 91, GOUDA.. TELEFOON 47 Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor Inboedels. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47. Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderjj. 11» lit Onderwijzers (Bond van Ned.). Afdeeling Gouda en Omstreken. C. H. N. de Nooijer voorzitter, J. Schulting ae voorzitter, J. A. Broere secretaris, E. Bloemendal ae secretaris, C. W. Zanen penningmeester. Onderwtyzers-Genootschap (Ned.) Afdeeling Gouda. J. Slop voorzitter, G. D. Heij vice-voorzitter, J. Scheijgrond secretaris, C. J. de Ruwe vice-secretaris, penningmeester. Commissie voor het Ondersteuningsfonds de heeren B. P. van Cittert, G. N. Kruisheer en G. D. Heij. Bestuurders der Spaarbank de heerenG. N. Kruisheer, B. P. van Cittert (corresp.) en G. D. Heij. Commissarissen der Spaarbank de heerenJ. Slop en J. Scheijgrond. Correspondent voor de Levensverzekering-Maatschappij de heer J. Slop. Onroerende Goederen „Ons Belang” (Coöperatieve Vereeniging tot Ex ploitatie van). W. I. D. van Rijmenam voorzitter, L. van der Beek secretaris, N. S. Polak penningmeester, A. de Goederen en B. D. Grootendorst commissarissen. Oogljjders (Nederlandsch Gasthuis voor behoeftige en minvermogende) te Utrecht. G. Prince correspondent. Oorlogsraad (zie Anti). Openbare Feesten (Commissie voor) R. L. Martens eere-voorzitter, B. P. van Cittert voorzitter, A. J. J. Vos vice-voorzittersecretaris, H. J. Nederhorst penningmeester, A. A. M. Groos bestuurslid, J. J. Bantzinger Jr., P. Bokhoven Wzn., B. A. Burger, Ph. Cats, B. P. van Cittert, J. L. van Eijk, A. Goedewaagen Jr„ E. Grendel, B. D. Grootendorst, H. H. van Heuveln, W. A. Hoyng, W. M. van Hulzen, R. Moerkerk, A. Mul, J. Haddérus Oostingh, P. van der Pol, A. R. van de Putte, L. A. H. J. M. Quant, A. H. Teepe. Oude Mannenhuis. RegentenMr. D. N. Brouwer, G. Prince, N. F. Cambier van Nooten, J. A. P. Montijn. Regentessen: Mevr. J. P. van de VeldeSmits, Mevr. J. M. van ItersonGraafland, Mej. P. E. Holtius. Huismeester en huis- meesteres J. Vermeulen en Echtgenoote. Oude Mannen- en Vrouwenhuis (Centraal Israëlitisch). (Zie Armbestuur. Isr.) Oud-Onderofficieren (Koninkl. Nederl. Bond van). Afdeeling Gouda Th. J. Droste voorzitter, J. C. L. Blotkamp secretaris, J. van Leeuwen penningmeester, T. van Duyvenbode en C. J. van Iperen. Commissarissen: W. F. H. Guijken. Militair. Adviseur: Th. J. Droste corresp. stoffel, belangen. Het doel van den bond is: Toewijding aan Vorstin en Vaderland, en de behartiging van de stoffelijke belangen zijner leden in het Maatschappelijk leven met bepaalde uit sluiting van alle politieke en godsdienstige belangen. „Oud Papier” (Vereeniging Liefdewerk). Opgericht a8 Mei 1909. Goedgek. bij Kon. Besl. van 1 Maart 1912, No. 35. J. C. H. Klompé deken eere-voorzitter, J. B. C. Niehoff Werning voorzitter, H. Timmermans ae voorzitter, Mej. C. Schutte- laar secretaresse. G. A. van Meurs penningmeester, A. Lagerenberg magazijn meester, Mej. D. Oosterling, Mej. D. Bouters. Pakhuis Naaierstraat, gesloten zijnde adres Markt 47. Passanten Vereeniging „Hochnasath Orachiem” (Voor hulpbehoevende doorreizigers). A. Ketellapper eere-voorzitter, D. Davidson voorzitter, S. M. Katz secretaris-thesaurier, H. van Monnikendam bode. „Patrimonium” (Nederl. Werklieden-Verbond). P. J. Kolijn voorzitter, N. van Vliet secretaris penningmeester, D. Hamerslag, A. W. van der Graaff, E. C. van der Kley, G. Rietveld. Patroons-Vereeniging voor Patroons in de Bouw- en aanverwante vakken. W. A. Verbruggen voorzitter, H. de Jong secretaris, P. Maree penningmeester, D. de Jong, Th. van Dijk, P. Bokhoven Wz., C. Sanders, J. Vergeer, T. Ruis, J. J. Duim en H. Lugthart. Persvereeniging (Alg. R. K.). P. B. M. van der Burg voorzitter, J. C. Riet veld ae voorzitter, A. C. van Berkel Groeneweg 6 secretaris, P. P. van Leeuwen ae secretaris, P. H. J. van Wankum penningmeester, B. A. A. de Groot ae penning meester, H. A. M. Duijnstee commissaris. Pieuse Vereeniging Gemieloes Gasodiem. D. Davidson voorzitter, S. M. Katz vice-voorzitter, L. Frank thesaurier, A. Ketellapper predikant. Pluimveehouder^ in Nederland (Vereeniging tot bevordering der). Onder- Afdeeling Gouda en Omstreken. J. H. van der Torren Kz. voorzitter, P. Kersbergen vice-voorzitter, P. J. Bellaart Jr. secretaris, A. van der Kroef en C. A. M. Spruijt commissarissen. Politiehonden Dresseerclub (Goudsche). H. J. Nederhorst eere-lid, Th. van Steijn voorzittter, H. Akkerman secretaris, C. van Dijk penningmeester, T. Wouden berg, G. de Jong. Postdulven-Vereeniging „De Postduif”. Goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 37 Februari 1905, Stsbl. No. 76. C. Steensma voorzitter, C. A. M. Spruijt secretaris-penningmeester. Postduivententoonstellingsclub „De Vereenigde Goudsche Postduiven liefhebbers”. Opgericht a6 Januari 1908. P. M. van Waas voorzitter, A. J. van Werkhooven vice-voorzitter, P. M. van Leeuwen secretaris, H. Dernee ae secretaris, C. A. M. Spruijt penningmeester, C Holthuizen ae penningmeester en bode, J. G. Jongeneel commissaris. Pottenbakkers-Vereeniging. A. Goedewaagen Sr. voorzitter, A. Jonker Cz. secretaris, A. Goedewaagen Jr. penningmeester. Propaganda- en Studieclub. (Zie Studieclub). Propagandaclub (Alg. R. K.). J. C. Rietveld voorzitter, C. Houdijk ae voor zitter. A. C. van Berkel Groeneweg 6 secretaris, P. P. van Leeuwen ae secretaris, C. Schenk Jr. penningmeester, A. van Velzen ae penningmeester, A. Kraan Jr. commissaris. Propagandaclubs (Federatie van R. K.) in het Kamer- en Statendistrict Gouda. J. C. Rietveld voorzitter, C. Houdijk ae voorzitter, A. C. van Berkel Groeneweg 6 secretaris, Th. Zoethontman te Waddingsveen ae secretaris, Th. A. Houdijk Boskoop penningmeester, S. van Vliet Reeuwijk commissaris, B. P. M. de Jong geest, adv. Protestantenbond (Nederlandsche). Afdeeling Gouda en Omstreken. H. Canne- gieter voorzitter, T. Crebas secretaris, D. Hoogendijk penningmeester, H. van Assendelft en P. G. Overeijnder.

Adresboeken Gouda | 1916 | | pagina 58