li
FIBMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
BAHLMANN Co. - GOUDA - TELEFOON No. 210.
Speciaal huis voor Geconfectionneerde Dameskleeding.
6
7
No.
NAMEN EN BEROEPEN,
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
Adriaan Vlackstraat.
19
Bakstee# (Zie Aaltje).
Van Bergen IJzendoorn Park.
51
4
ONEVEN NUMMERS.
1
Bloistraat (zie Graaf van).
Bockenbergstraat.
7
ONEVEN NUMMERS.
2
4
6
23
22
24
26
28
30
32
34
36
1
3
5
7
9
11
13
15
17
19
21
23
25
27
29
31
33
35
37
2
4
6
8
10
1
3
5
7
9
28
40
42
48
J. C. Snaterse, werkman
P. Swanenburg, los werkman
M. van Draanen, koopman
P. de Jong, bleekersknecht
P. Looyaard, fabriekswerker
P. Luynenberg, sjouwerman
12
13
14
15
17
18
19
20
2
3
4
5
6
9
11
37
38
53
55
57
76
77
78
79
80
81
83
85
86
1
5
7
9
11
13
21
22
24
25
26
28
29
30
31
32
33
35
1
3
4
5
7
9
11
13
15
31
35
45
39
40
41
42
43
44
43
46
58
59
60
61
64
66
67
68
69
71
72
73
74
75
49
50
51
52
Bleekerskade.
P. M. van der Grient, koetsier
J. van Vliet, arbeider
Kon. Stearine Kaarsenfabriek Gouda
H. Heek, arbeider
Wed. G. Hoosbeek—Spieringshoek
D. M, Overhand, arbeider
A. A. Vergeer, pakhuisknecht
H. N. van Vliet, werkman
A. Toen, schipper
H. J. Blok, fabriekswerker
J. van Rijswijk, opzichter kaarsentabr.
Scheikundig Labatorium
47 en 49 Kantoor Kon. Stear. Kaarsenfabr.
J. C. Menge, concierge
A. G. de Jong, letterzetter
P. M. Snel, los werkman
A. Grootendorst, arbeider
A. P. J. de Jong, fabrieksarbeider
J. Hortensius, brievenbesteller
P. J. B van Hensen van Unlngeu, win
kelknecht
EVEN NUMMERS.
P. den Haag, timmerman
E. Pot, opperman
P. Bunschoten, koedrüver
Wed. E. de Vroom—Schouten
G. M. Smitskamp, werkman
Wed. Th. Bosbotf—Tier
A. Weggen, grondwerker
S. van Tilburg, werkman
L. van Erkel, werkman
J. H. Heus, koopman
Wed. M. v. d. Berg—Buytelaar
C. Sinke, arbeider
ONEVEN NUMMERS.
N. de Hoop, winkelbediende
C. J. Willemse, tabakskerver
S. Slot, fabriekswerker
N. Broekhuizen, touwslager
L. van Vlaardingen, portier
EVEN NUMMERS.
L. A. P. Lafeber, timmerman
J. A. van den Hoogen, winkelier
A. van Vliet, touwslager
G. van Dam, metselaar
N. Verdouw, timmerman
Anthoniestraat (Zie Sint).
Baanstraat.
Wed. G. D. van Willigen—Koster
W. Koster, bode
J. Janmaat, bakkersknecht
Wed. W. van Breukelen—Janmaat
Adriana van Eysden, naaister
B. Streetland
E. van Leeuwen, bleeker
M. J. Binnendijk, ambt. SS.
W. J. N. Rozenstraten, stucadoor
W. J. J. Oosterling, sigarenfabrikant
Wed. J D. Maasland—Kloot
P. G. Kleünenburg, sigarenmaker
Wed. H. de Vriesv. Leeuwen
H. Hofstede, visscher
J. M. C. Boonekamp, handel In naai
machines
C. Jue, handelsreiziger
A. van Galen, bloemist
Wed. v. Kranenburg—Wakkee
J. van Kranenburg, candidaat-notaris
J. Belt, boomkweeker
Dr. A. G. A. HoUman, arts
L. G. G. W. Bruns, koopman
L. J. Jaspers, bleeker
L. P. A. van Oorschot, vlschhandelaar
T. de Vries, onderwijzer
J. Visser, godsdienstonderwijzer
J. Scbeügrond, onderwijzer
J. H. van Straaten, bleeker
I. J Bonneur
Wed Kooüman—Weurman
F. Masllnk, kantoorbediende
Wed. Boumans—Melkert
Wed. J. D. Emeis—Hornes
A. M. Emeis, onderwijzer
Wed. H. Schrave—v. d. Hoven
J. van Walsem, emer. predikant
C. J. M. Kroon, gemeente-ontvanger
H. Knuttel, uitgever-drukker
R. U. Jongenbnrger, steenfabrikant
G. van Breukelen, bleeker
J. J. Verkleü, caféhouder
S. Verheul, melkventer
W. Brujjne, kofliebulshouder
H. Walthle, borstelwerker
N. Walthie, los werkman
E. J. Heö, fabriekswerker
A. Snel, koetsier
D. van der Sloot, smid
H. Kunst, pijpmaker
N. J. Sejjn, fabriekswerker
N. H. van der Wouden, pakhuisknecht
H. Hooimeijer, smidsknecht
H. Mikkers, schilder
C. P. Broer, pijpmaker
P. Broekhuisen, bleekersknecht
A. van der Zaan, kuiper
C. A. Brem, blikslager
G. van Hoorn, schilder
P. Boef, fabriekswerker
W. den Os
J. H. Wiezer, pijpmaker
W. Hoegee, opperman
W. M. Verschut, pakhuisknecht
Bleekerssingel.
Wed. E. Overbosch—Oosthoek
Dr. H. W. Overbosch, rjjksveearts
P van der Kils, touwspinner
J. G. van Hofwegen, blikfabrikant
A. J. C. van Oorschot, vlschhandel
T. de Graaf, koopman
Wed. D Kaptijn—Rond
J. M. van den Berg, metselaar
M. Verdouw, naaister
A. K. J. v. Suchtelen v. d. Haere. kantoorb.
H. Gijzenij, kantoorbediende
G. P. A. van Hest, fabriekswerker
J. G. van Wingerden, terrazzowerker
R. van Wilgenburg, werkman
P. B. Streetland, stukadoor
Dr R. K. Boekmejjer, Leeraar Gymn.
R. M. H. van Haeren, koopman
Corna. de Bruin
Adra. Kromhout
W. Wernink, fabrikant
Mej. C. J. M. Wernink
J. Dorre, Majoor der Infanterie
I. Mogendorf!, koopman in huiden
Wed. J. van der Breggen—Molenaar
H, C. Edauw, uitgever-drukker
C. Radder, meubelfabrikant
Mej. M. M. C. van Werkhooven
M. v. Westrienen, gep. leeraar H. B. S.
A. Bertheux, commissaris van politie
P. J. Bellaart Jr„ Importeur van sponsen
A. G. F. van de [Vathorst, sigarenmaker
P. C. de Bolster
M. de Gans, kaashandel
C. Houdjjk, bode
Mej. Lakerveld, strijkster
M. Lakerveld, kantoorbediende
EVEN NUMMERS.
2 D. Hoogenboom
Dr. W. H. van Rietschoten, Directeur
Goudsche Waterleiding.
ONEVEN NUMMERS.
1 A. J. Usselstijn, koopman
3 J. Versfeit, werktuigkundig-ingenleur
Blauwstraat.
2 J. H. van de Werken, tapper
5 Wed. J. W. M Botterop-Prins
7 W. C. M. Sepers, In glanterieën
8 Wed. B. L van Veen—van der Pjjl,
aardappelen
9 C. Beukelman, kantoorbediende
10 P. Mul, aardappelschipper
12 H. Haverkamp, boekbinder
13 B. L. van Veen, schipper
15 H. Hoogendoorn, melkboer
16 J. van Leeuwen, schoenmaker
17 H. Kuijten, letterzetter
Van Beverninghlaan.
6 W. J. Dercksen, fabrikant
7 W. J. Dercksen Jr., fabrikant
14 M. A. Cats, boekdrukker
15 S. E. de Jongh, uitgever-drukker
16 Wed. Weebers—van den Braak
17 C. van Veen Az., Directeur Sociëteit «Ons
Genoegen”.
18 C. G. Olie, boomkweeker
19 A. van der Marei
20 H. J. Bitter, onderwijzer
21 J. Gonda, opzichter gasfabriek
22 P. Boer, suikerballenfabrikant
23 W. A. Plets, leeraar H. B. S.
32 P. J. Kolljn, kleermaker
33 R. Moerkerk, hoofdcommies ter Gemeente
Secretarie.
34 S. Vingerling, koopman
35 Tb. van Straalen, hoofd eenerChr. School
38 J. G. Hupkes, macbinefabrikant
40 I. A. van Rijn van Alkemade