a
5°
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
«3
TELEFOON 47.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
22
26
Derde Kade.
5
den
17
23
71
25
Doelenstraat.
1
5
5
S.
S.
7
7o
72
M.
D.
’9
20
21
1
2
3
39
40
41
A.
C.
M.
47
48
49
51
52
53
54
9
11
15
60
62
66
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
9
11
13
15
19
21
2
4
6
8
10
14
18
20
22
26
28
32
FIB.MA B. DE JONG. GOUWE 91, GOUDA.
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaat® voor Inboedels.
38 W. J. Visser, explicateur
H. L. A. Breetveld, kunstschilder
B. J. Schollen, commissionair
C. W. Runge,
belast.
67 Ph. Dijksman,
68 A. Muijs, koopman
69 L. van Huis
70 G. Middelkoop, timmerman
G. A. Wammes, sigarenmaker
Dubbelebuurt.
Oneven nummers.
Alphi. Brokken, kastelein
3 Wed. M. J. BonmanHulstkamp,
i 25
26
18
i
i 20
j 21
i 22
23
H. van der Weijde, arbeider S. S.
W. van der
T. W. van Klaveren, fabriekswerker
A. Schouten,
L. G. de
44 P. J. van Duuren, sigarenmaker
45 J-
van
renmaker
de Groot,
H. Tempelman,
D. van
muziekhandel
Erven van de Pavoordt, in goud
en zilver
C. Dankelman, Fa. T. Crebas, in
kruidenierswaren
H. C. Gabry, orgelmaker
H. J. Alkema, boekhouder
Erven van Loon, in gasomamentejo
d. Starre, koopman
C. dv Graaf, bleeker
56 Th. Verbree, los werkman
J. de Hoop, tuinman
P. van den Broek, koopman
W. Boom, timmerman
kantoorbediende
M. van Zee Exalto
bode v. d. gem.-
en bevolkingsagent
NAMEN EN BEROEPEN.
23 J. Kleijweg, meubelmaker
23a K. Verhoef, kapper
T ipvlind.il, mandenmaker
Dijk, bakker
Drapiersteeg.
Oneven nummers.
3 J- Bojawa], fabriekswerker
A. Binnenkade, schoenmaker
L. Baas, koopman
25
27
29 J- A. Fennet, sigarenmaker
d. Post, fabriekswerker
i 46 j. Baas, telegraafwerker
7
11 r
15 P. J. Hoogenboom, pottenbakker
Even nummers.
C- J- Verkerk, fabriekswerker
Th. J. Burgers, reiziger
54a G. de Groot, bakkersknecht
54k H. L. Luynenburg, fabrieksarbeider
541 J. V
55
TEE- 56.
TEL. 56.
Oneven nummers.
1 A. van Hoff, sponsbereider
H. de Bakker, timmerman
7 J. C. Overkamp, behanger
L. Terlouw, metselaar
H. van Eijk, werkman
H. F. Wirtz, plantsoenwerkerr
J. de Moll, matrassenmaker
G. P. A. v. Hest, fabrieksarbeider
J. A. van der Valk, loodgieter
57
60
62
63 J. Schwarse, arbeider
64 Wed. L. v. d. HeuvelBenschop
65 D. van der Starre, visscher
66 C. Hoek, fabriekswerker
67 Ph. Dijksman, koopman
22
26 H.
32 J. Lourier, touwspinner
36 S. de Wit, arbeider
de Frankrijker, fabriekswerker
Hey, bleeker
van Leeuwen, touwslager
4 A. Kerrebijn, sigarenmaker
H. J. Scholten, pakhuisknecht
6 W. Jansen, arbeider
H. J. Hornes, fabriekswerker
A. de Jong, spoorwegarbeider
J. de Bruin, stukadoor
D. van Kleeff, smid
H. Verwaal, houtzager
J. Raapis, olieslager
G. Bode, smid
F. Snaterse, sjouwerman
N. van Hesse, bleekersknecht
Wed. J. van den Heuvf lHeij
17 A. Anker, sleeper
W. Boekestein, tuinman
W. Bode, ballenkoker
J. H. Versteeg, los werkman
J. de Ruyter, bleekersknecht
A. Postmus, timmerman
A. Verwaai, turfgraver
24 K. C. Ottevanger, steenhouwer
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91, GOUDA. TELEFOON 47.
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
A. van Zanten, pakhuisknecht
24 H. Klijweg, dir. algem. begraaf pi.
F. C. A. Laugeman, boekhouder
28 J. H. Steinbach, teekenleeraar
30 W. Rietveld, kantoorbediende
32 Mej. S. Heemsbergen
34 P. H. Kersbergen, notarisklerk
36 B. E. Spijker, Dir. Amb.-Avondsch.
38 H. Heistek, onderwijzer
40 Dr. H. M. R. Leopold, leer. gymn.
42 A. de Groot, stalknecht
46 C. G. Spit, touwafbrikant
48 N. A. van der Ree, fabrikant
G. A. van Driem, assuradeur
Wed. J. M. MoonsBoef
P. D. Muylwijk, fabrikant
d. Hoeven, ambt. S. S.
Even nummers.
H. N. Korevaar, koopman
Wed. Gestel—Blok
A. N. Snelleman, fabrieksarbeider
H. H. Kok, smid
v. d. Ham, sleepboot-kapitein
van Dam, schoenmaker
H. Jansen, loopknecht
K. Keij, pakhuisknecht
JDongelmans, touwspinner
C. A. Verschut, timmerman
A. Jansen, schilder
M. Donk, sigarenmaker
50
52
54
56 A. P. W.
58 Mej. J. Blonk.
Ha. Ne. Glavimans, kantoorbed.
A. K. E. Saalbach, chauffeur
B. de Breij, Voorzitter van
Raad van Arbeid
H. Stukje, stationschef
M. Narold, restaurateur
Cronjéstraat.
H. Winkel, brievenbesteller
18 J. van Neerden, onderwijzer
C. J. P. Spruit
T. Rem, boekhouder
G. A. Pieterse, ambt. S. S.
22 J. P. Streef, onderwijzer
W. J. Steenland, meubelmaker
24 T. Slingerland, kaashandelaar
H. G. Wijsbeek, commies belast.
26 J. G. de Bruin, handelsagent
27 A. Kool, onderwijzer
W. G. Speltie
C. J. van den Berg, boekbinder
P. W. Bos, onderwijzer
T. Boere, heibaas
G- -
NAMEN EN BEROEPEN.
P. Verwaal, spoorarbeider
Wed. A. Kapteijnvan Wilgenburg
C. Nieuwveld, brievenbesteller
L. van Rijswijk, metselaar
A. P. Tempelman, sigarensorteerder
M. van Kleef, fabriekswerker
J. Schouten, bankwerker
P. J. van Wijk, bleeker
54a J. de Gruijl, verlakker
54b F. Cozak, sigarenmaker
54c L. van Veen, boomkweeker
54d B. Jongeneel, straatmuzikant
54e W. M. Grandia, sigarenmaker
54f C. F. Schouten, kuiper
54g A. Boom, blikslager
54b G. van Os van den Abeelen, siga-
28
30
31 J"vvumïj, vuuvi
32 T. Boere, heibaas
33 G. F. Feitsma, klerk tel.
34 E. Bakker, rijksambtenaar
35 G. Vonk,
36 Wed. W.
Borkus
37 J. de Knijper, reiziger
van den Berg,
G. Zuidam, kleermaker
L. C. Ammerlaan, houidraaier
27 J. Bakker, wegwerker
35 G. Zeverboom, fabriekswerker
36 J. Schouten, houtzager
I 37 J. van Loon, boekbinder
j 38 F. Bastinck, spoorwegarbeider
40
41
42
43
Valk, letterzetter
cii, zeilmaker
Bruijn, kleermaker