„De Kleine ÜJinsi’ Jlrma E. Cats. fabrikanten prima aTwtiRtag. Ease prijzen» SOlfcdC 9««t«en, Va$tC prijzen. pltH>..[nl«K. J34 van en Jabrfck Zeugestraat 2. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91 GOUDA. TELEFOON 47 Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. GEBR. BISPING Corrxb. PEEK CLOPPENBURG. TEL. S6. (Hinkel Korte Ciendeweg 11. 128 merktnansgoederen Bcdriffsklceding Biljartclub „Ter Gouw”. A. J. Schalt, voorzatter, A. Mogendorff, vice-voorzitter, C. van Eijk, secretaris, D. de Jong, ze secretaris, J. C. den Boer, penningmeester. Broodbakkqrspatroonsvereeniging „De Eendracht”, Afd. van den Nedérl. Bak- kersbond. W. C. van Oei, voorzitter, L. E. Beszelzen, vicetvoorzitter, G. J. Goedewaagen, secretaris, C. Vergeer, penningmeester, A. Samuel, 2e penning meester, G. Veltman, Commissaris. Bijbelgenootschap (Nederlandscb), afdeeling Gouda. Ds. Th. Sdharten, voor zitter, Ds. Joh. E. Bijl, vioe-voorzitter, Ds. J. J. van Oosterzee, Sluipwijk, secre» taris, T. Blazer, penningmeester. Barbiers- en Kappersbond (Nederl.), afdeeling Gouda. B. A. de Jong, voor zitter, M. W. van Rossum, secretaris, A. Verfcaaik, penningpieester, D. Furrer en J. M. de .Weger, commissarissen. Aantal leden 32. Begraafplaats (Roomsch-Katholieke). Het bestuur bestaat uit de Zeer Eerw. Heeren Pastoors en Heeren Kerkmeesters der beide parochiën. 'Dagelijksch bel stuur: J. C. H. Klompé, deken en pastoor, F. J. Busch, secretaris, L. A. H. J. M. Quant, penningmeester. Directeur: L. A. A. van der Sanden. Bertelmanfonds. Tot ondersteuning van behoeftige, veelbelovende leerlingen der Avondschool voor Ambachtslieden ter aanschaffing van benoodigdheden bij het vakteekenonderwijs. Commissie van Beheer: R. W. H. Pitlo, lid der Commissie van Toezicht op het lager Onderwijs. B. E. Spijker, directeur der Avondschool voor Ambachtslieden. Bescherming van Dieren te ’s-Gravenhage (Vereeniging tot), afdeeling Gouda en Omstreken. Beschermvrouwe H. M. de Koningin-Moeder. Dr. S. S. Hoog- stra, voorzitter, Mej. J. C. Calkoen, penningmeesteresse, B. P. van Cittert, F. W. J. v. d. Burcht v. Lichtenberg, P. C. W. Begeer, Mevrouw van Es, Mej. J. Breebaart, secretaresse. „Bethel” (Het Gesticht) te Zetten. Mej. J. C. Calkoen, correspondente. Het doel is om meisjes boven de 15 jaar en oog niet meerderjatfg tot dienstbode te bekwamen of op eenige andere wijze in staat te stellen in ecjgen onderhoud te voorzien, tegen betaling van f 104.’s jaars ep f 10.bij aankomst, hier onder zijn begrepen kosten van kleeding, voeding, geneesmiddelen enz. De betaling der verplegóngskosten geschiedt elke drie maanden vooruit in handen van de Regentessen of Coreespondenten, door de betrekkingen der ver pleegden, of door de belangstellenden, voor wier rekening de plaatsing geschiedt.

Adresboeken Gouda | 1920 | | pagina 66