GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91 GOUDA. TELEFOON 47 Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerderij. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor inboedels. 149 148 nog Redding van Drenkelingen (Maatschappij tot). Opgericht in 1767 te Amster dam. Afdeeling Gouda. B. G. J. Evers, arts, correspondent. van eene L. E. 2e TEL. 58. TEL. 56. en Omstreken. L. Bisschop, 136, A. Wout, penningmeester, L. Roei- en Zeilvereeniging „Gouda”. D. W. Westerbaan van Haansbergen, voor zitter, J. Olman, secretaris, A. Dortland, penningmeester, J. M. Zuidam, com missaris afd. zeilen, W. Zuidam, commissaris afd. Roeien, G. F. W. van de Velde en J. Verstek, commissarissen. Clubgebouw en vaartuigenloode nabij de Reeuwijksche Brug. i Sigarenmakers- en Tabaksbewerkersbond (Nederl.). J. Polman, voorzitter, van den Heuvel, 2e voorzitter, J. Wannet, secretaris, Fluweelensingel 11, Hopman, 2e secretaris, M. J. Donk, penningmeester, H. J. Luynenburg, penningmeester, C. M. Hendriks. Sigarenwinkeliers (Vereeniging van). Afd. Gouda voorzitter, A. Punt, secretaris, Turfmarkt Huisman en A. A. Verkade, commissarissen. Sociaal Democratische Arbeiderspartij in Nederland. Afdeeling Gouda. M. Donk, voorzitter, F. L. J. Lafeber, onder-voorzitter, G. N. de Jong, Corn. Kete-lstraat 53, secretaris, W. Sanders, 2e secretaris, B. Sterk, penningmeester, Mej. Prang— van der Speld, C. Uilenbroek. Sociale Actie (Plaatselijk Comité den Katholieke). Opgericht 30 Nov. 1905. Koninklijk goedgekeurd 6 Oct. 1^13, No. 15. Pastoor P. J. F. de Graaff, o. f. m., voorzitter, C. van Kooten, 2e voorzitter, J. C. Rietveld, secretaris, Gouwe 57, J. B. C. Niehoff Werning, penningmeester, J. Kasbergen, commissaris, J. C. H. Klompé, geestelijk adviseur. Restauratie-Commissie der St. Janskerk. Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 23 Febr. 1903, No. 56voorzitter, D. G. Noordijk, secretaris, A. Dort- Uand, penningmeester, Jhr. B. Wr F. van Riemsdijs, Amsterdam, J. A. P. Montijn, Dr. A. Montagne Iz., G. Prince, L. KooLe Wz., Ds. Joh. E- cB'i^ Dr. S. S. Hoogstra, Ullbb J. Mijs, J. de Jongh Hz., R. Ui. Jofngenburger, Jos*. T. J. Cuypens, Amsterdam, en Wr Kromhout Cz., te Rotterdam, architecten. Propagandaclubs (Federatie van R. K.) in den Statenkiteskring Gouda. Eere- voorzitter J. C. H. Klompé, Deken van Gouda. J. C. Rietveld, Gouda, voorzitter, N. Roest, Gouda, ie secretaris, Karnemelksloot, C. J. van Vliet, Boskoop, penningmeester, J. Kleiweg, Waddinxveen, 2e secretaris, L. Penning de Vrie^ Reeuwijk,Moordrecht, C. H. Kiebert, Nieuwveen, commissarissen. A. J. de Roos, kap., Gouda, geestelijk adviseur. „Providentia” (Vereeniging). Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 20 Maart 1893- Stct. No. 127. H. v. d. Graaff, voorzitter, E. J. Nijkamp, vice-voorzitter, W. Roepers, secretaris-boekhouder, J. J. Hornis, penningmeester, A. Verbruggen, 2e penningmeester, A. Engelbrecht, bestuurder, H. Bosman, D. van der Tooren, J. van der Laan, J. H. Wiezer en Joh. de Groot, commissarissen van toezicht,. H. F. C. Gerritsen, bode. Donateurs-commissieA. van Reedt Dortland en D. Hoogendijk. Contributie voor gehuwden 20 cents en voor ongehuwden 18 cents per week. Uitkeering bij ziekte, 16 weken per jaar, f 5.50 per week; bij overlijden een gehuwd lid f 50.Gehuwden genieten bij de bevalling hunner vrouw uitkeering in eens van f 5.50. 35 donateurs en 410 leden. Aan zieken die langer dan 16 weken ziek zijn, wordt uit de reservekas 16 weken ondersteuning verstrekt. Pijpeneering binnen Gouda, (Vereeniging). Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 7 October 1911, No. 251. I. van der Want, voorzitter, A. van der Want, secretaris-, A- Goedewaagen Sr., penningmeester. Roode Kruis (Het). Afdeeling Gouda. Ulbo J. Mijs, voorzitter, Mej. W. G. M. Comfurius, ie secretaresse, Mevr. M. SteinbachTuijn, 2e secretaresse, Mej. C. van Reedt Dortland, penningmeesteresse, Mevr. L. SchrootPrins, J. van der Jagt, J. A. Roesekng, Dr. A. Montagne Iz., medisch adviseur, Dr. T. J. Jaski, leider transportcolonn.es. Samenwerking (Coöperatieve Inkoopvereeniging van Winkeliers in Koloniale W,aren en Comestibles). Kantoor en magazijn Gouwe 36. J. C. Duchateau, voor zitter, G. Wientjes, secretaris, G. J. de Bruijn, penningmeester. Schaakclub „Messemaker”. G. H. Gorissen, voorzitter, M. Lakerveld, secretaris, B. A. de Jong, penningmeester. Clubavond Dinsdag 812 uur. Vereenigings- gebouw Sociëteit „Vredebest”, Kattensingel. Schildersgezellenbond. Afdeeling Gouda. C. Perdijk, president, J. A. de Bruin, Noothoven van Goorstraat 5, secretaris, A. de Roo, penningmeester, A. de Weger en D. Sdaman, bestuursleden. Schoenmakers-Vereeniging „In tijds gezorgd”. J. H. v. d. Vegt, voorzitter, J. H. Verkerk, 2e voorzitter, J. A. Roepers, secretaris, A. Perdijk, 2e secretaris, C. Michaelis, penningmeester, S. de Weger, 2e penningmeester, A. Groenendijk, commissaris.

Adresboeken Gouda | 1920 | | pagina 76