W. J. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91 GOUDA. TELEFOON 47 Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerder ij. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor inboedels. 155 154 W. Bode, voorz., J. A. Nieuwenhuizeo, Volksbond tegen 23 F. TEL. 56. TEL. 56. Volksbond tegen Drankmisbruik (Afdeeling Gouda van den). I. van Dantzig, voorzitter, H. C. German, secretaris, J. OJman, penningmeester, J. v. d. Jagt en E. van der Wed. Fabrieksarbeidera(srers), afd. Gouda. H. A. Leeflang1» Kersbergen, secretaris, Bockenbergstraat 64. Houtbewerkers, Meubelmakers, Behangers Padua". C. Verkleij, voorzitter, C. van Agten, Voetbalclub T. O. P. Opgericht 9 April 1908. H. J. Nederhorstj beschermheer. I. Rood, voorzitter, D. Horneman, 2e voorzitter, W. F. de Jong, ie secretaris, C. Kramp, 2e secretaris, D. Prins, penningmeester, H. van Eijk, commissaris van het materieel, G. de Wilde, aanvoerder van het te elftal. van Welie, van Kooten, voorzitter, A. Commissie „Eerbied in Gods huis”. secretaris, Boe be kade 241 Strijkorkest „Moderato”. Directeur J. Nobel. P. van Loon, secr.-penningm. R. K. Bouwvakbond „St. Jozef”. C. de Korte, voorzitter, N. Rijs, secretaris, ter Horst, voorzitter, J. en Stof- Volksbibliotheek der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Departement Gouda. (In ’t gjebouw der Spaarbank). De Bibliotheek is geopend in de wintermaanden des Vrijdagavonds van 810 uur. Leesgeld per boek en per week 2 cents. Kosten van inschrijving 5 cents. Commissarissen: B. P. van Cittert, voorzitter, J. K. Begeer, secr.-penningm., J. L. Belbnje, J. P. v. d. Bosch, A. W. v. d. Kleyn, J. H. van den Bosch, P. Gravesteijn, Jac. Revet, H. H. Prummel, M, van Hofwegen, P. W. M. van den Dungen en B. W. van den Berg. Volksbond (Ned. Roomsch-Katholieke). Bondsgebouw Westhaven 47. Opgericht j Maart 1893. Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 25 Juli 1894, No. 43. Afd. Gouda. Bestuur: J. C. Rietveld, voorzitter, J. C. Guérin, 2e T Middelweerd, secretaris, Lange Noodgodsteeg 27, J. Spoel, Schenk, v. d. Nieu wend ijk, Corn. Ketelstraat 71. Ned. R. K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy”, afd. Gouda. H. C. voorzitter, J. Wijnhof, secretaris, Gouwe 59. Ned. R. K. Grafische Bond, afd. Gouda. Voorzitter H. Brouwers. Secr. Middelweerd, Lange Noodgodsteeg 27 Spoor- en Tramwegpersoneel „St. Joannes”. Voorz. H. Leerintveld. Secretaris J. G. Disco, Wijdstraat 25. Ned. R. K. Bond van voorzitter, L. W. P. van Ned. R. K. Bond van feerders „St. Antonius van secretaris, Heerenstraat 99. Ned. R. K. Tabaksbewerkerebond, afd. Gouda. C. M. Geul, secretaris, P. C. Bothstraat 46. R. K. Vereeniging van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden. A- van Velzen, voorzitter, W. Hoonhout, secretaris, Graaf Florisweg 2. Ned. R. K. Glas- en Aardewerkersvereeniging „God en ons Recht”, afd. Gouda. J. v. d. Post, voorzitter, J. C. Guérin, secretaris, Ndeuwehaven 322. R. K. Bond v. Bakkers, Cacao-, Chocolade- en Suikerbewerkers. J. Massar, voorzitter, G. Kieliger, Heerenstraat 105. R. K. Bond van Kappers(sters) en Barbierabedienden. M- J. de Jong, voorz., A. Verweij, secretaris, Jon van der Heijdenstraat 28. R. K. Bond van Naaisters en Kleermakers. S. v. Lijden, voorzitter secretaris, A. Verhart, penningmeester, Nieuwsteeg. R. K. Bond van Bloemisten, Tuin- en Landarbeiders. Belt, voorzitter, H- J. Slootjes, secretaris, Ridder van Catsweg 182. R. K. Transportarbeidersbond. S. C. van Bueresi, voorzitter, L. Schenk, secretaris, Minderbroedersteeg 18. 1 R. K. Werkmeestersbond. R. secretaris, Van Strijenstnaat 19. R. K. Bond v. personeel in dienst van Openbare Lichamen en Bedrijven. v. d. Koolwijk, voorzitter, J. van Leeuwen, secretaris, Boelekade 141. R. K. Textielarbeidersbond. F. Flui, voorzitter, F. v. d. Post, secretaris, Prins Hendrikstraat. voorzitter, W. J. 2e secretaris, L. Schenk, penningmeester, C. Streefkerk, 2e penningmeester, C. J. van Waes, Joh. de Jong, Joh. de Korte, commissarissen, J. de Roos, kap., geestelijk adviseur. Onderaf deelingen: •Comité „Hulp in Nood”. J. Spoel, voorzitter, W. A. Prinsenberg, secretaris, IJssellaan 67. R. K. Propagandaclub „Mgr. Dr. Schaepman". J. Massar, voorzitter, C. Verkleij, secretaris-penningmeester, Bockenbergstraat 27, A. S. Bizot, 2e secr.-penningm. R. K. Dames Propagandaclub „Jeanne d’Arc”, sub-afd. der Prop.club Mgr. Dr. Schaepman. Mej. J. Ruffels, presidente, Mej. A. M. Roest, secretaresse, Karne- melksloot 137, Mej. W. Verbij, penningmeesteresse. R. K. Bondsleesbibliotheek. De bibliotheek staat onder beheer van het bestuur der R. K. Propagandaclub „Mgr. Dr. Schaepman". Bibliothecaris C. Verkleij, Bockenbergstraat 27. R. K. Vereeniging tot bestrijding der tuberculose „Herwonnen Levenskracht”, afd. Gouda. Voorzitter J. C. Rietveld. Secretaris C. Streefkerk, Nieuwsteeg 14. Apologetische Cursus: Moderator Kap. J. de Roos. Voorzitter A. de Mol. Secretaris A. C. van Berkel, Karnemelksloot 112.

Adresboeken Gouda | 1920 | | pagina 79