GEBR. BISPING Comb. PEEK CLOPPENBURG. GEBR. BISRtN<S Comb. PEEK CLOPPENBURG. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91 GOUDA. TELEFOON 47 Verhuizingen met eigen Tapissières. Bergplaats voor inboedels. FIRMA B. DE JONG, GOUWE 91 GOUDA. TELEFOON 47 Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren. Behangerij, Stoffeerden]. 15« 158 op de bovenzaal van „Hodandaa”, van TEL.. SB. TE<.. SjB. v. d. Pauw, L. Willemsteeg 15, secretaris, B. Bakker, Mej. T. de Beun en Mej. M. J. den Haag, commissarissen. Zendelinggenootschap (Nederlandsch). Afdeeling Gouda. Joh. E. Bijl, secretaris - penningmeester, tijd, voorzitter. Zendingsbond (Hulpver. van de Geref.X C. Revet, loco-voorzitter, C. de Beun Jr., secretaris, J. Ph. Göbel, penningmeester, P- J. Spee, H. J. Boekamp en B. Boon. Zendingsvereeniging (Nederlandsche). Afdeeling Gouda. H. A. Toen, secretaris- penningmeester. Stuivers-Collecte. Onder bestuur vain H. A. Toen, bij wiien inlichtingen en „Zendingsblaadjes” verkrijgbaar zijn, bovendien het orgaan. Zendingszaak (Va*e>eniging ter bevordering der)L Joh. E. Bijl, voorzitter, J. Visser, secretaris, J. Vos, penningmeester, J. de Jong Hz.. Ziekenzorg Vereen iging), verbanden aan de Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek Gouda. Leden zijn alle arbeiders (mannelijke en vrouwelijke) der fabriek. W. G- Flux, voorzitter, B. A. Zegers, secretaris, M. H- G. Amsingh, penningmeester. Doel: Geldelijke uiitkeering hij ziekte, ongeval, bevalling en overlijden. Zondagsrust (Vereeniging). G. J. Goedewaagen, voorzitter, F. Rietveld, secre taris, J. van Elk, penningmeester, C. Vergeer, Zondagsschool der Ned. Hervortmde Kerk. Onder de zinspreuk: „Laat de Kinderkens tot mij komen.” Gehouden in de Kleine Kerk en School Pater steeg). Joh. E. Bijl, voorzitter, W. B. Blommen daal, secretaris-penningmeester, J. Visser en F. Rietveld. f Onderwijzend personeel 32. Aantal kinderen 800. Door Ds. Joh. E. Bijl wordt gehouden een cursus voor het onderwijzend personeel. Zondagsschool „Jozef”. Gehouden in de Bijzondere School voor Chr. Nat. Onderwijs, Lange Groenendaal. 450 kinderen. J. van Mensch, voorzitter, J. Laf eb er, secretaris, W. Klein, penningmeester. Zondagsschool (Protestantsche). Opgericht door de afdeeling Gouda van den Nederljandschen Protestantenbond, gehouden in de Remonstrantsche Kerk en het gebouw van de Loge. H. van Assendeliflt, voorzitter, Mej. N. Goedewaagen, secretaresse, Mej. J. Emeus, penningmeesteresse. Zondagsscholen der Afdeeling Gouda der Vereen. Tot Heil des Volks in de lokalen Peperstraat, Wdlhelmin ast raat en Heerenstraat, te zamen 600 kinderen. H. A. Toen, Eere-voorzitter, B. Punselie, voorzitter, J. J. Bik, secretaris, B. Belonje, penningmeester, J. van Leeuwen, J. A. Roepers en K. M. de Bruijn, bestuurders, A. den Held en B. Belonje, lokaal-commassarissen. Zwemclub (Goudsche). J. Samsom, voorzitter, S. Smit, secretaris, J. C. den Boer, penningmeester, D. IJsselstijn, J. van Catz, Mej. R. van Wijngaarden en Mej. D. Zuijdam. Zwemschool. Commissie van toezicht: Dr. R. K- Boekmeijer, voorzitter, J. van Kranenburg, secretaris, A. D. van Vreumingen, penningmeester, A. C. Cosijn, J. Dercksen H.Mz. Zouavenbond (Algemeene Nederlandsche). (Onder patronaat van den H. Petrus). Opgericht 13 November 1892. Afdeeling Gouda. G. van Hevelingen, Boskoop, voorzitter, C. Verkleij, Bockenbergstraat 27secretaris, J. F. Bredie, penning meester, J. Rijnhout, commissaris. Zangvereeniging „Caecilia” (Gemengde). G. van Spengen, Directeur. Mej. Nellie van Triet, accompagnatrice. G. van ’t Hoen, voorzitter, Mej. B. M. Hulleman, secretaresse, Lange Tiendeweg 14, H. J. den Uijl, penningmeester, Mej. N. van Triet, bibliothecaresse, A. Herfst. Repetitie lederen Maandagavond 810 uur Markt. Zangvereeniging „Excelsior” (Gemengde). Opgericht 6 Januari 1911. Directeur Fred. J. Bade Jr., J. M. Kelder, voorzitter, E. van Ham, Nieuwehaven 132, secre taris, C. Baggert, penningm., A- de Bruin, P. Blok en A. Kelder, bestuursleden. Repetitie Vrijdagavond 810 uur, zaal Concordia, Westhaven. Zangvereeniging „Gouda” (Gemengde), bestaande uit het personeel der „Kon. Stearine Kaarsenfabriek Gouda”. I. IJssel de Schepper, beschermheer. Dr. J. P. Treub, eere-voorzatter. Jhr. Mr. E. C. U. van Doorn, eere-lid. P. Zanen„ Directeur. L. van Kersbergen, voorzitter, J. J. Schneider, vice-voorzitter, C. J. IJsselstijn, secretaris, Vorstmanstraat 10, A, van Werkhoven, vice-secretaris, P. Danens, penningm., J. Wilienburg, vice-penningm., C. van Ardenne, muziek - commissaris. Zangvereeniging „Hosanna” (Christelijke), opgericht 20 Dec. 1904- J- G. Romijn, voorzitter, J. Stolwijk, secretaris, Vest 28, A. van den Berge, 2e secretaris, Mej. J. van Wijk, penningmeesteresse, Mej. A. Lugthart, 2e penningmeesteresse- Repetitielokaal bovenzaal „Concordia”, Westhaven. Zangvereeniging „Zang en Vriendschap” (Gemengde) met onderafdeeling Kinder koor. Directeur K. J. de Beun, G. Ravenstein, voorzitter, A. J. v. d. Paauw, L. Willemsteeg 15, secretaris, G. H. de Jong, penningmeester, Chr. Gouka, muziek- commissaris, Mej. W. Goudka, commissar esse. Kinderkoor: G. Ravenstein, voorzitter, A. J.

Adresboeken Gouda | 1920 | | pagina 81