GEBR. BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
5°
GEBR BISPING
Comb. PEEK CLOPPENBURG.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Tapijten, Gordijnstoffen, Behangselpapieren.
Behangerij, Stoffeerderij.
FIRMA B. DE JONG, GOUWE 89 GOUDA. TELEFOON 47
Verhuizingen met eigen Tapissières.
Bergplaats voor Inboedels.
i8
19
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
77
Even nummers.
Geuzenstraat.
106
Fourieweg.
Geertje den Bultsteeg.
Oneven nummers.
61
62
63
78
79
80
81
82
83
84
85
87
3
5
C. van der Sloot, distillateursknecht
C. Verwaal, arbeider S. S.
L. Pol, agent van politie
M. J. Oomens, timmerman
55
56
57
59
60
64
65
66
67
88
89
90
1
2
3
4
TEL. 56.
26
28
40
44
46
48
52
60
36
37
38
39
4°
41
42
43
44
45
46
47
48
49
5°
51
53
54
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
9i
92
93
94
95
98
100
101
103
104
105
2
4
8
10
12
16
18
20
22
24
2
4
6
8
I
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
I
2
3
4
5
6
7
8
9
10
II
12
13
14
15
16
9
11
13
15
17
19
21
23
25
27
29
31
33
35
139
43
45
49
51
Even nummers.
Wed. F. H. Reebeenv. d. Sloot
K. Verleun, arbeider
Wed. P. M. de JongIJselstijn
Mej. M. P. de Reus
W. M. Oudijk, los werkman
D. Binee, zadelmaker
N. de Hoop, pakhuisknecht
Antje Moleveld, winkelierster
Wed. W. de VroomTuiloo
G. Reparon, suikerwerker
Wed. J. Hei—Kraan
G. Nieuwland, stoker
Goejanverwellendijk.
J. van den Bos, stoker
P. W. Bourguignon, machinist
D. Stout, koopman
M. A. Massar, kaasknecht
J. Potuijt, scheepmaker
P. J. van As, sigarenmaker
J. Ouwersloot, brugwachter
W. Verleun, arbeider
D. Merkestijn, arbeider
S. Speksnijder, grondwerker
J. P. de Graaf, bouwknecht
G. Stubbe, stadsreiniger
Th. Bouwman, landbouwer
J. Oosterwijk, tolgaarder
C. Hoogeveen, landbouwer
J. C. Rijnhart, pakhuisknecht
P. Koetsier, metselaar
Wed. H. KoorenTempelman
J. C. Kremp, pakhuisknecht
TEL.. 56
G. J. Stubbe, pakhuisknecht
B. Hoogerwaard
J. Glasbeek, pijpmaker
A. Binee, kaaspakhuisknecht
A. C. van den Berg, timmerman
I. van Leeuwen
P. Spruijt, venter
J. v. Eijk, reiziger
P. Versteeg, metselaar
Goudkade.
P. de Koning, bankwerker
Ga. Ja. Wortman, stenotypiste
C. Broere, timmerman
J. Plak, magazijnknecht
J. BBuijense, heibaas
C. van Heteren, arbeider
A. H. Kulik, metselaar
C. Ouwerkerk, arbeider
D. Lely, los werkman
C. van Heteren, los werkman
C. Verweij, houtrijder
N. v. d. Graaf, los werkman
J. Verblaauw, los werkman
C. C. A. van Rhijn, landbouwer
D. van Rhijn, bouwman
Gebrs. Nagtegaal, fabriek van
vuurvaste steen
W. H. Cremer, chef afd. Binnenland
Kon. Stearine Kaarsenfabriek
M. van de Rotte, kantoorbediende
J. L. W. v. d. Pool, zeepzieders-
knecht
H. van Triet, koopman
L. van Duuren
M. Groenendaal, waker
H. A. H. M. Wemmerslager, com
mies rijksbelastingen
A. J. den Boom, timmerman
A. C. van der Want, winkelier
A. M. M. Peeters, enquêtrice
T. B. C. V.
G. Bizot, bleekersknecht
D. Kaaij, tuinder
A. Klee, bedrijfschef
C. C. Krom, glashandel en verf
waren
P. Rond Jr., bediende ijzerhandel
Wed. C. Rietveldvan den Heuvel
P. Veerman, sigarensorteerder
J. C. Wagner, handelsreiziger
F. A. de Weger, boekhouder
A. A. M. Groos, bleeker
J. C. den Hoed, agent verz. mij.
A. J. H. Roos, reiziger
J. S. Exalto, sigarenfabrikant
W. G. v. d. Bosch, sigarenmaker
Wed. J. Pezy
J. W. W. Reekers, handelsreiziger
C. de Kluyver, opzichter Rijnland
Oneven nummers.
P. C. de Jong, knecht blikfabriek
J. J. Zeverboom, los werkman
B. Boef, beddenmaker
Wed. G. de JongAltena
Wed. H. J. MaijsVerkerk
W. van Wijk, timmerman
C. Dortland, los werkman
W. Verhoeven, blikslager
F. Valke, metselaar
C. P. de Waal, broodbakker
P. J. Melkert, pakhuisknecht
Wed. J. J. Zeverboomv. d. Berg
J. van der Laan, timmerman
A. Zuidervliet, pakhuisknecht
J. van Roon
Wed. D. v. d. SlootZinkhaan
J. C. den Riet
A. H. den Riet, pakhuisknecht
L. van der Palm, wegwerker
P. Klerks, opperman
53—55 Firma G. de Raadt, voorheen
Gebr. de Raadt, stoominrichting
van bedden, matrassen en dekens.
M. A. J. Kortenoever, fabrikant
N. Dogterom
F. van der Straaten
Dames Boer
Wed. C. van BochoveTeepe
J. van Vliet, koopman
Wed. E. van GentDogterom
J. C. Binnendijk, sigarenfabrikant
J. van der Laan, kaashandelaar
A. Jaspers, bleeker
C. J. Verschoor, boekh. lichtfabr.
J. Moerman, kleermaker
H. Vixseboxse, scheikundige
J. Vuijk, broodbakker
A. Th. Polet, kaashandelaar
J. J. van Wijk, expediteur
M. A. Cats, papierfabriek
J. van Ham, onderw. ambachts
school
W. Maree, smid
T. de Jong, tabakskerver
J. G. Arentz. muziekonderwijzer
E. D. Meeter, arts
Mej. J. Schinkel
J. H. Mekkink, Dir. Handels en
Landbouwbank
D. J de Jong, Idem
C. P. J. Boer, commissionnair
A. Fokkers, jalouzieënmaker
D. D. van Nahuijs, kantoorbed.
H. J. P. Questro, Adjt. O. O. Infa.
J. D. Wagenaar, kantoorbediende
P. J. Spee
G. van Spengen, onderwijzer
J. Versluis, tuinman
F. v. d. Broek, beeldhouwer
Gez. Etman, bleekerij
H. J. van Niekerk, kaashandelaar
Wed. H. W. F. Bonte—Muller
L. van Beekum
G. M. F. Scholten, boekhouder
C. de Wilde, aannemer
C. A. K. Jackson, administrateur
C. H. Gabry, schrijver
P. Rond, ijzerhandelaar
C. M. de Koning, kantoorbediende